Şimdi Ara

Filbox Platformu için Uydu Alıcısı Tavsiyesi. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sti40 işlemcili Samsung tunerli GM 3030HD daha iyi HD/SD görüntü kalitesi sunuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • goldmaster 1045 kullanıyorum gayet memnunum .
    su satıcıdan aldım fıyatı gayet uygun .

http://urun.n11.com/uydu-alicisi/goldmaster-1045-full-hd-uydu-alicisi-yeni-liste-P70996573
  • 2 haftadır kullanıyorum memnunum. Ancak diğer tv.de CI kart girişi yok. Büyük uydu alıcı da koymak istemiyorum.
    "Mini uydu alıcılarda filbox modül çalıştıran cihaz olmaz" dedi satıcı. Mini uydu alıcıyla bu işi çözme imkanı yok mu?
  • Modül girişli, mini olmayacak , filbox kullanabileceğim, filbox bitince elimde patlamayacak bir cihaz arıyorum.

benim tv ilk çıkan plazmalardan , çerçevesi biraz kalın olduğundan filbox humax cihazı boyutundaki bir uydu alıcıyı tv ile duvar arasına dikey vaziyette koyabilirim.

ethernet olsa fena olmaz, var mı tavsiyeniz?
  • Goldmaster 1060 2 modüllü ilerde tivibu d-smart modul alip ikili kullanırsınız.

• Arkadaşlar ben bu hamam uydu alıcısı aldım ama aklıma takılan birşey var. Ben akşamları yatarken eklektriği tamamen kesiyorum ve cihazı açtığımda görüntü geliyor ama ses gelmiyor. Tekrar adaptörü çıkarıp takıyorum o zaman ses geliyor. Böyle bir durumla karşılaşan var mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.