Şimdi Ara

Filbox Platformu için Uydu Alıcısı Tavsiyesi.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüm DonanımHaber üyelerine iyi günler dilerim.

Uzun süredir Digitürk üyesiyim. Fakat yayın kalitesinden memnun olmadığımdan dolayı Filbox ile yeni bir platform denemeyi düşünüyorum.

Piyasada Filbox üyelikli satılan iki model arasında kaldım:

HUMAX HTR-1000s
    GOLDMASTER 3030

Benim için tek önemli nokta SD ve HD görüntü kalitesinin iyi olması.
    Goldmaster, ST40 işlemci kullanıyor diye biliyorum ama Humax hakkında pek fazla bir bilgim yok.
    SD ve HD yayınlarda görüntü kalitesi açısından hangisini tercih edilebilir?

Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forewer_53 -- 21 Ocak 2016; 11:33:16 >

• forewer_53 F kullanıcısına yanıt
    selam humax fılbox modelını tercıh edınız

+ avantajın kendı cıhazı oldugu ıcın dırek guncelleme yapar .
  • Çok teşekkür ederim Fatih bey.
    Cihazın işlemci bilgisi mevcut mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forewer_53 -- 21 Ocak 2016; 14:44:26 >
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    Bu ürünü de dikkate alacağım mutlaka. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forewer_53

Bu ürünü de dikkate alacağım mutlaka. Teşekkürler.

Hem ucuz hem dsmart digiturk filbox hepsini destekliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

quote:

Birkaç yerde de önerilmiş Grundig cihazları.
    Eğer SD ve HD görüntü kalitesi de iyiyse, sizin önerdiğiniz bu cihazı ilk sıraya alacağım gibi görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forewer_53 -- 22 Ocak 2016; 10:41:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forewer_53

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

quote:

Birkaç yerde de önerilmiş Grundig cihazları.
    Eğer SD ve HD görüntü kalitesi de iyiyse, sizin önerdiğiniz bu cihazı ilk sıraya alacağım gibi görünüyor.

Şuan grundig dsr 8200 ile filbox kullanıyorum. HD muazzam. SD lerde fena değil. Hemde fiyat olarak çok uygun. Elimdeki dsmart modülüde sorunsuz calisiyor.
    merhaba size bir soru sormak istiyorum ben seg tv kullanıyorum filbox modül de kanallar arası geçiş yapınca kimi zaman modül sıfırlanıyor daha sonra modül çıkartıldı modül takıldı diye uyarı veriyor bu uyarı o uydu alıcısındada varmı birde alt yazılar altında siyah bant vede bulanık yazı çıkıyor öyle bir sorun varmı uydu alıcısında
    yardımcı olursanız sevinirim hatta imkan varsa foto da atabilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: replax_1907

merhaba size bir soru sormak istiyorum ben seg tv kullanıyorum filbox modül de kanallar arası geçiş yapınca kimi zaman modül sıfırlanıyor daha sonra modül çıkartıldı modül takıldı diye uyarı veriyor bu uyarı o uydu alıcısındada varmı birde alt yazılar altında siyah bant vede bulanık yazı çıkıyor öyle bir sorun varmı uydu alıcısında

Hiçbir sorun yok. Telefonun kamerası hd olmadıgı için bununla idare ediverin :)

Filbox Platformu için Uydu Alıcısı Tavsiyesi.
    işte bu ya bende bunu istiyorum ccam özellikleri diğer özellikler umrumda değil filbox alt yazısı tam çıksın yeter :D
  • quote:

işte bu ya bende bunu istiyorum ccam özellikleri diğer özellikler umrumda değil filbox alt yazısı tam çıksın yeter :D

Grundig 8200 HD+ filbox tavsiye ederim. Ayrıca digiturk modül ve dsmart modülleri de çalışıyor Full randımanlı şekilde
  • Grundig 8200 yok hiçbirşeyde

• quote:

Grundig 8200 yok hiçbirşeyde

n11 deki satıcıya pm atın. Ben pm atıp stok istedim. Stok girince satın alırsınız
  • quote:

Ayni altyazi skntisini bende vestelde yasadim ve baska konuda da bildirdim. Grundig drs 8200 de altyazi performansi cok kaliteli bende kullaniyorum

• Fourtytrees kullanıcısına yanıt
    Alamiyorum ama hicbiryerde yok :)

• quote:

Israrla stok isteyin. stok giriyorlar
  • quote:

Anladim hocam gecen hafta vardi ama tukenmis, arkadasin da dedigi gibi bazen stok aciyorlar n11de hayirlisi bakalim

• Ben filbox modülü Goldmaster 3030 HD cihazla kullanıyorum.
    HD yayınlar çok iyi, SD yayınlar ise bazen "bu kanal HD yayına mı geçti?" dedirtecek kadar iyi. Cihaz Topfield tabanlı Kore malı, kasa GM.
    Çift modüllü, D-Smart modülü de gayet güzel çalıştırıyor.
    İPTV, kart paylaşımı, Ethernet girişi falan aramayan, fakat görüntü kalitesini önemseyenler için ideal bir cihaz.
    Bence tek eksisi kasası çok büyük: bunun da bir artısı var; cihazda ısınmaya bağlı donma, takılma, resetleme v.s. hiç olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djcool

quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

Kesinlikle

Grundig dsr8200 hd

http://urun.n11.com/uydu-alicisi/grundig-dsr-8200-hd-uydu-alicisi-P65252436?cid=604001&gclid=CJvd7feT4MkCFcaVGwod_7gONA

Bu cihazı önerdiğiniz için teşekkürler. Şu an teledünya kullanıyorum ama taahhüt bitince filbox düşünüyorum belgesel kanalları için. Yazlıkta sd uydu alıcısı vardı, bu Grundig cihazdan 2 adet alıp modülü taşırsam yazın da belgeselleri izlemiş olurum, fiyat çok uygun. Sanırım cccam, iptv gibi özellikler yoktur.

biss key destegi var
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.