Şimdi Ara

FİLBOX MODUL (YENİ SİNEMA ve BELGESEL YAŞAM PAKETİ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
7
Favori
16.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynen orası ,bekleriz
    irem elektronik
  • quote:

Orijinalden alıntı: candostum2007

evet hocam
    aynen orası ,bekleriz
    irem elektronik

Geldim zaten 3hafta oldu filbox modül sana sordum 149tl dedin nakit ödeyecem dedim 140tl yada 145tl olur sana dedin hatta ana distribütör hepsidijital dedin burnundan kıl aldırmadın ayağına gelmiş müşteriyi kaçırdın birader ben başka bir firmadan aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekrem.kolu

quote:

evet hocam
    aynen orası ,bekleriz
    irem elektronik

Geldim zaten 3hafta oldu filbox modül sana sordum 149tl dedin nakit ödeyecem dedim 140tl yada 145tl olur sana dedin hatta ana distribütör hepsidijital dedin burnundan kıl aldırmadın ayağına gelmiş müşteriyi kaçırdın birader ben başka bir firmadan aldım.

Hocam hayırlı olsun da,ayağima kadar gelmiş müşterime 140tl demişim.. ana distribütoru söylemişim,,daha ne yapmamı beklemişşisiniz onu anlayamadım
    hayırlı olsun iyi günlerde kullanın
  • FİLBOX tv yavas yavas toparlanıyor sanırım
    güzel yapımlar vermeye başlamıs ben tatıldeyken :)
    hadı bakalım
    eylul de yenı yayın dönemine hazırlanması lazım zaten
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ekrem.kolu

quote:

evet hocam
    aynen orası ,bekleriz
    irem elektronik

Hocam hayırlı olsun da,ayağima kadar gelmiş müşterime 140tl demişim.. ana distribütoru söylemişim,,daha ne yapmamı beklemişşisiniz onu anlayamadım
    hayırlı olsun iyi günlerde kullanın

böyleleri hep çıkıyor.
    indirim yapıyon beğenmiyorlar.
    para kazanmadan mı vericez
    %100le kar marjıyla çalışanlarla bir tutuyorlar.

• Sorun yok hocam
    nasıp kısmet diğelım,, herkes benden alacak diğe bir kural yok.. sizler bana yetersiniz zaten
    fazlasında gözüm yok :)
  • Eylul dw yani yeni yayin doneminde 3tane kannali daha yayina giriyo
    bilginize:)

• Eylul dw yani yeni yayin doneminde 3tane kannali daha yayina giriyo

• quote:

Eylul dw yani yeni yayin doneminde 3tane kannali daha yayina giriyo

eylüle girdik kanallar belli oldumu.
    dizi tv gelecek sanırım.
  • Eurosport kanalları + iki üç tane belgesel kanalı gelse hiç fena olmaz.. tabi fiyat artışı olmamak kaydıyla yoksa bir anlamı yok yani..
    şu an ki haliyle para veripte almam bu modulü ..
  • Gelecek hocam
    Sezona hazirlaniyorlar
    eylul ayi icinde 3 hd kanal gelecek..

• Gelecek hocam
    Sezona hazirlaniyorlar
    eylul ayi icinde 3 hd kanal gelecek..

• Gelen kanalların içerikleri ne olucak.bu şartlarda diğer platformlarla yarışabiliyosanız helal olsun.bana yetersiz geldi şimdilik

• belgesel sinema gelecek diyeride sanirim Yetiskin olacak..(anket yaptigimizda en cok istenen):)

• belgesel sinema gelecek diyeride sanirim Yetiskin olacak..(anket yaptigimizda en cok istenen):)

• quote:

bence kaliteli yapımlar verilsin yeni eski farketmez
    ama yeni filmlerin verilecegini ve özellikle belli bir müşteri potansıyelı yakaladıktan sonra da daha çok seçeneklerle karşımıza çıkacaklarına inanıyorum

Katılıyorum, illa ki yeni filmler olması gerekmiyor. Yeni olmasından ziyade film kaliteli olmalı ama kaliteli de film vermiyorlar ki pek. Prime time'da 5 puanlık filmlerle nereye kadar gidecekler?

Bunlar ne ya? Son günlerde saat 9'da yayınlanan filmlere bakın:

http://www.imdb.com/title/tt1646922/

Biraz daha seçici olmaları lazım!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kultablasi -- 27 Eylül 2014; 16:17:52 >

• Yav insanlar sabah evden cıkıp akşam eve dönüyor pijamayı giyip tv karşısına geçmesi saat 9-10 gibi bakıyorsun fil tvde izliyecek bi düzgün flim yok eften püften flimler var bu duruma el atmaları gerek insanların evde olduğu saatlerde bari düzgün flimler koyunda önümüzdeki sene aynı müşterileri tutun elinizde....

• Viasat Natura çok iyi bir belgesel kanalı tercihi olmuş. Filmlerde bende iyi ama bazen çok agresif filmler konuyor ve o hafta o tarz filmlerle geçiyor. Klas fimleri de özlüyor.
  • vala aksam prensesimle buz devr 4 izledık
    eğlencelı 2 saat geçirdik
    dedıgın gıbı ayda sadece 12 tl vermek dokunuyorsa sozum olmaz :)
    ayrıca mukemmel kanalların eklenecegı haberı gelıyor
  • Ben ilk günden beri FB yi kullanıyorum,yeni ilave kanallar ile biraz daha düzeldi sayılır ama herkesi her şart da memnun etmek bu tip Platform lar ile mümkün değildir,aynı sorunları veya
    memnuniyetsizlikleri v.s Avrupa daki platformlar da yaşatıyor!

Son zamanlar da dikkat ettiğim kadarıyla,dünya sinemalarından,güzel yapımlar veriyorlar!
    yaw ben bıktım artık "Hollywood" Filmlerinden Çin,Polonya,Rusya,Çek veya Fransız v.s yapımları da veriyorlar ve ciddi güzel filmler çıkıyor,ezberlemişiz bir Hollywood öyle gidiyoruz
    halbuki dünya sinemalarından çok güzel örnekler de var,FB bunları fazla vermeye başladı ve ben memnunum açıkçası,zaten TV de sadece maç ve film izlerim,bana uyuyor FB

Hayırlı bayramlar herkese

Can sana da hayırlı işler dilerim,iyi bayramlar ayrıca

CAN++

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.