Şimdi Ara

FİLBOX GARANTİ BANKASI 50 TL İndirim 15 Ay Kullanım Kampanyası (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
9
Favori
9.486
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar kullanmak istemediğiniz kod varsa PM atarsanız sevinirim

Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: xenofx

filbox iyidir. filmleri eski değil. aksine yeni. hep 2015 filmleri ama adı şanı duyulmamış filmler. yinede kayıt özelliği sayesinde 3-4 gün ötesine kadar listeye bakıp iyi filmleri kayda alıp sonra izliyorum. yoksa öyle hemen açayım iyi bir filme denk geleyim derseniz öyle pek denk gelmiyor. benim aylık 6,5 liraya geldi gayet yeterli benim için. 3 discovery, 2 viasat nature kanalı + 5 film kanalı bunlar önemli zaten.

hocam kayıt özelliği nasıl bir şey, filbox ın uydu alıcısı mı gerekli yoksa televizyonun desteklediği bir şey mi. Ben de filbox siparişi geçtim dün cam modül olandan. Samsung 55JU7000 tv var, kayıt edebiliyor muyuz buna da (usb-harddiske falan). Sağol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goktufan -- 25 Mart 2016; 11:08:56 >
  • Bu modüle uyumlu uygun fiyatlı uydu alıcısı ne kullanabiliriz.Fikri olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: incitmemeli

quote:

Orijinalden alıntı: xenofx

filbox iyidir. filmleri eski değil. aksine yeni. hep 2015 filmleri ama adı şanı duyulmamış filmler. yinede kayıt özelliği sayesinde 3-4 gün ötesine kadar listeye bakıp iyi filmleri kayda alıp sonra izliyorum. yoksa öyle hemen açayım iyi bir filme denk geleyim derseniz öyle pek denk gelmiyor. benim aylık 6,5 liraya geldi gayet yeterli benim için. 3 discovery, 2 viasat nature kanalı + 5 film kanalı bunlar önemli zaten.

USB bellek taktım kaydı beceremedim. Nasıl yaptınız?

ek birşey gerekmiyor. tak çalıştır hepsi bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: incitmemeli

Bellek mi denediniz hdd mi? Ve kac gb + dosya formati ntfs mi?

Cok soru sordum.

usb bellek ve usb hdd ikiside çalıştı. ntfs format. 500 gb disk.
  • legolasbride kullanıcısına yanıt
    Receiver olanı var, Humax marka onu alın. Modül gömülü halde.
  • xenofx X kullanıcısına yanıt
    Hocam receiver mı aldınız, modül mü? Yani bu kayıt özelliğini tv üzerinden mi yapıyorsunuz yoksa humax receiver üzerinden mi?
  • xenofx X kullanıcısına yanıt
    hocam sizde humax receiver mı var, cam modül mü?
  • Garanti sifrem hala duruyor ama alip almamakla Kararsizim. Daha dogrusu humax almaktan kararsizim. Humaxmi yada uyumlu baska bir uydu alicisimi kararsizim..
    Humax kullanan tavsiye edermi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: goktufan

hocam sizde humax receiver mı var, cam modül mü?

cam değil direk humax cihaz var.
  • GreatWhite kullanıcısına yanıt
    üyelik bitimi fikir değiştirirsem diğer platformlar ile kullanabilmek amacıyla sordum.Yoksa humax da güzel cihaz
  • Kampanya Kodunuz: 06CEE28

• arkadaşlar garanti müşterisiyim ancak kodu alamıyorum kullanmayacak arkadaşlardan pm istesem yardımcı olabilirmisiniz.
  • Filbox müşteri hizmetleri bu kampanya bitti dedi. Doğrumudur??
  • quote:

Orijinalden alıntı: pulvo47

Filbox müşteri hizmetleri bu kampanya bitti dedi. Doğrumudur??

Kod dağıtımı bitti ama kodlar hala geçerli.
  • arkadaşlar kullanmak istemediğiniz kod varsa PM atarsanız sevinirim . Denemek istiyorum. D-smart SD mağduruyuz.

Teşekkür ederim
  • Kod paylastim.kullanan arkadas bir tesekkuru eksik gormeseydi keske.

• Bir teşekkürü çok görmeyin. Kullanan kullandığını yazarsa diğer arkadaşlar boş yere denememiş olur.

3FC5B40 Olmazsa 0 yerine O deneyin.

• aktivasyon için herhangi bir tarih var mı acaba?
    sinyal sorunu oluştuğu için bende filbox kanalları çıkmıyor. o yüzden aktif edemedim modülü.
  • Kodlar nisan sonuna kadar gecerli.
    Aktivasyon için zaman sınırı yokmuş. Haziran sonu aktive edebilir miyiz dedim, evet dediler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.