Şimdi Ara

FİLBOX GARANTİ BANKASI 50 TL İndirim 15 Ay Kullanım Kampanyası (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
9
Favori
9.482
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Modül geldi, tv uyum sağlamadı iptal hakkim var, isteyen olursa iptal etmek yerine devredebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Samsung 55JU7000 var, kurulumunu bugün yaptı servis. Filbox'ı sorduğumda Samsung'un sadece Türksat la modül anlaşması var dedi. Yanlış mı biliyor ya da cihazıma CAM modül olarak alamam mı? İptal hakkım var demiş yigitkerem, bunu bilmiyordum, böyle bir şey var mı gerçekten? Ben de sipariş verince CAM çalışmazsa ne yaparım diyordum.
  • Kodu kullanmayacak varsa pm makbule geçer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler. Ben de öyle düşündüm, eleman da konuşunca bişey demedim, ben internette kontrol ederim dedim.
  • sözleşmeyi imzalayıp kargoyla geri gönderin diyor göndermezsek bişey olur mu?
  • kodu kullanmayacak arkadaşlar varsa pm den gönderirse sevinirim
  • kodunu kullanmayan arkadaşlardan mesaj bekliyorum, makul olmak kaydıyla ücret ödeyebilir ya da referans verebilirim..
  • indrim kodu bulamayan kullanabiılir.

Filbox`dan İndirim Kampanyasına katılım kodunuz paylaşılmıştır.

Kampanya Kodunuz: E490D46
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozhal

indrim kodu bulamayan kullanabiılir.

Filbox`dan İndirim Kampanyasına katılım kodunuz paylaşılmıştır.

Kampanya Kodunuz: E490D46

Hocam sağolasın kullandım kodu teşekkür ederim

• Garanti fil box kodu olan varmı

• Hala kod alınıyor mu?

• Kod almış olup da kullanmayacak varsa, özelden atabilirse çok makbule geçer.türksattan bıktık bari farklı bişeyler izleyelim.

• Talebiniz üzerine gerekli kontroller yapılmış olup , Filbox kampanyası kapsamında kazanmış olduğunuz indirim kodu aşağıdaki gibidir.

İndirim Kodu:A40D148
  • hayırsever arkadaşlar KODU olan varsa pm'den gönderirse çok makbule geçer...
  • Elimde 1 ADET modül vardır. Sıfır paketi AÇILMAMIŞTIR. Kullanım kılavuzunda yazan bilgilere göre tv im uyum sağlamıyor bu yüzden satıyorum... Aktivasyon vs hiç bir işlem yapılmamıştır.

• anlamadımki millet buna neden bu kadar saldırdı. 3 tane belgesel kanalından başka işe yarar kanal yok, diziler eski filmler eski, ilginç ...
  • Bir türlü şu kodlara yetişemiyoruz.amma hızlısınız maaşallah.yine geçersiz kullanılmış kod.

• Acil Koda ihtiyacım var arkadaşlar PM bekliyorum...
  • Kod bekleyen arkadaşlar, elimde alıpta kullanamadığım 15 aylık modül var. devredebilirim. Kod beklemenize gerek yok
  • filbox iyidir. filmleri eski değil. aksine yeni. hep 2015 filmleri ama adı şanı duyulmamış filmler. yinede kayıt özelliği sayesinde 3-4 gün ötesine kadar listeye bakıp iyi filmleri kayda alıp sonra izliyorum. yoksa öyle hemen açayım iyi bir filme denk geleyim derseniz öyle pek denk gelmiyor. benim aylık 6,5 liraya geldi gayet yeterli benim için. 3 discovery, 2 viasat nature kanalı + 5 film kanalı bunlar önemli zaten.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.