Şimdi Ara

Filbox 27 Kasımda kapanıyor(iade alma) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
5
Favori
14.088
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: izmirlim21

Yanlış biliyor olabilirim ama modül cı alınan bütün ürünler bu şekilde aktive edilip gönderiliyor diye biliyorum yani diğer alacağınız da bu şekilde gönderilecek
    başka satıcılar modül size ulaştıktan sonra aktivasyonu sagliyor hocam, genede teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmirlim21

https://m.n11.com/d-smart-modulailespor-paketi-1yillik-paket-ucretsiz-aktivasy-ve-P262858530

Burada daha ucuz şu an kuponla 150 geliyor zaten çek satıştan ucuza alabilirsiniz kupon

Alıntıları Göster
    indirim nasıl oluyor.

• Aktif kullandığım modül dışında 1 adette kapalı kutu hiç aktif etmediğim Filbox modülüm vardı,o nasıl olacak peki
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

başka satıcılar modül size ulaştıktan sonra aktivasyonu sagliyor hocam, genede teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Yakın zamanda aldım.Modül elime geçip ben aradıktan sonra aktive ettiler.

Ailespor/Filmdizi/Mega paket içeriklerini iyi inceleyin.Verilen para 1 yıl için.O gün fiyat değişmizse 11.11‘i beklemek mantıklı.Filmdizi 250 tl n11de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yemeksepetinde dağıtılan çeklerden belliydi batacakları. 20 TL ye yemek sipariş veriyorsun, 50 tl çek veriyor, 250 tane dağıtıyorlar çıkma ihtimali % 100, yani kimse ya bu platformu bilmiyor ya da talep edilmiyor. Neyse yazık oldu.
  • iade ne zaman yapılacak? iadesi yatan var mı?
  • Bende Eylül ayında almıştım...daha taksidi bitmeden glttl kanallar msj attılar sevinmiştim.. düzgün firmadır müşterileri düşünüyor diye.. şu ana kadar yatan olmadi

• Kapandıktan sonra geriye kalan sürenin bedelini yatırırlar heralde.

• Bu yine iyi beyler ben size durumu söylüyeyim.

Sorun filbox ta değil hükümet filbox,puhu.blu tv gibi içerisinde kanal ve yayınlar bulunan servislere 250.000 ile 400.000 arası platform ücreti istedi.

Çünkü insanlar artık karasal yayınları pek izlemiyor şuan ortalama HD yayın ücreti aylık 14.500 dolar herkes online izlemeye geçince reklam gelirleri düştü bu sefer alternatif aramaya başladılar sonra online yayıncılık devreye girdi ama hükümetimiz buradaki olayı farkedip desteklemek yerine para gözüyle baktı.

Olayın özü şu arkadaşlar bu tarz servisler yavaş yavaş kapanıcak uzun vade de böyle servislere yatırım düşünmeyin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xnet X kullanıcısına yanıt
    Devletimiz mantıksız iş yapmaz diyorsun yani.
  • yazık oldu güzel bir hizmetti uygun fiyata discovery ve film kanalları iki yıl kullandım
  • Bunların para filan yatiracagi yok...

• Yatıracaklarsa da 27 Kasımdan sonra olur en erken
  • var mı ödeme alabilen ?
  • Daha yaprak bile kıpırdamıyor..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para alan olursa yazsın

• Dostlar bugün öğlen saatlerinde 0850 225 0990 -baktım filbox MH'si- beni aramış ama meşgul olduğum için açamadım. Başka aranan veya parası yatan var mı?

• White Water kullanıcısına yanıt
    Dsmart paketi için aradılar paramı ne zaman ödeyeceksiniz dediğimde o farklı departman dediler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.