Şimdi Ara

Fikrinize ihtiyacım var

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternet üzerinden kurslari takip ederek bir şeyler öğrenmek,kendimi geliştirmek istiyorum ancak öğrendiklerimi uygulayabileceğim bir bilgisayarım yok. Sizce ne yapmalıyım, nasıl bir yol izlemeliyim?

Ve alabileceğim, işimi görecek en düşük fiyattaki bilgisayarlar kaç liradan başlıyor ona göre para biriktirmeye başlayayım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 1- TurkceKaynaklar.com burası baya dolu. Ayrıca sosyal medyadan içerik üreten kişileri takip et. fatih acet,fatih arslan, fatih kadir akın (adı fatih olmayaı sektöre almıyoruz :) ) adem ilter etc , daron yöndem, mert susur
    2- SSd olsun 4+ ram olsun herpsi olur. Ben evde 200 tl lik core2duo sisteme 32 gb ssd taktım ona linux kurudm kod geliştiriyorum. Ama hobi projeleri.
    işte i5 5. nesil 12 gb ram 250gb ssd 2 24" monitör lü bir sistem kullanıyorum.
  • Masaüstü bilgisayar mı ya da dizüstü bilgisayar mı almayı düşünüyorsunuz?
  • Dizüstü daha iyi olur sanırım

• mahoni_38 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkür ederim yorumun için

• Ne çalıştıgına bağlı kardeşim, ama çok basit bir pc çok iş görür, ha ben android projeler yapacagım studio falan yüklicem dersen iyi bir ram lazım. Piyasadaki 2bin tl ye satılan pc ler gayet ideal, sakın kasma sen öğreniyorsun şuan. Bu kodlar öyle güçlü sistemler istemez. Öğrenip iş bulunca sana pc verirler mutlaka. Paranı kazanıncada istediğini al

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.