Şimdi Ara

Fikret Orman:Seba,Bilgili,Demirören'e yaptıklarını yapmasınlar.Çünkü bu işler bana sökmez

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fikret Orman: “Gün kenetlenme günü, iki maçta taraftar bize destek olsunlar. İstifa çağrısı ile beni yıldıramazlar…”

Beşiktaş'ta taraftarların tepkileri her geçen gün artarken Başkan Fikret Orman, "Fener'e başkan olsana" tezahüratları için sert konuştu.

Orman, Elazığspor ve G.Birliği maçı öncesinde "Kenetlenelim" derken taraftarlardan destek isteyip "Ancak benim duruşum belli, beni yıldıramazlar. Geçmişte Süleyman Seba, Serdar Bilgili ve Yıldırım Demirören'e yaptıklarını yapmasınlar. Çünkü bu işler bana sökmez. Beni istemiyorlarsa kendi istedikleri tip bir başkan seçsinler" diyerek meydan okudu.

DEV PRİM: 200'ER BİN TL

Takımdan kalan 2 maçta büyük bir coşkulu futbol beklediğini belirten Orman, "Hesap ortada. Bizim Şampiyonlar Ligi'ne direkt gitmemiz lazım. Buna göre transfer politikamız belli olacak. Eğer Dünya yıldızı alacaksak bu başarıyı göstermemiz gerekiyor. Bu nedenle futbolcularımdan ekstra işler bekliyorum" dedi. Orman ve yönetim, Şampiyonlar Ligi primi olarak 200'er bin TL gibi astronomik bir rakamı da gözden çıkardı.
    http://www.aksam.com.tr/spor/besiktas/fikret-orman-bu-isler-bana-sokmez/haber-305338

• fenerbahçe'ye sebepsiz yakınlaşması taraftarın gözünde düşürdü kendini.
  • quote:

Geçmişte Süleyman Seba, Serdar Bilgili ve Yıldırım Demirören'e yaptıklarını yapmasınlar. Çünkü bu işler bana sökmez.

Fikret Orman'a karşı her zaman bir sempatim olmuştur ancak özellikle son zamanlarda her açıklamasıyla gözümden daha da düşüyor. Bu sözü de güzel bir örnek olmuş. Yahu Demirören gibi bir adamı sen kalkıp da Seba ve Bilgili gibi kişilerle aynı kefeye koyarsan kusura bakma ama itibarı düşen sen olursun. Bir de bu göstermelik çıkışlar, tehditler olmuyor işte üzerine, öyle bi insan değilsin bi kere...
  • ben hep demirören bize yaptı zannediyordum
  • Başlık bütün haber içeriğini alıyordu normalde.yöneticilerle irtibata geç sığdırsınlar sanırım sende sorun var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakalandın LEBRON JAMES HETFIELD. Benden kaçmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.