Şimdi Ara

Fikret Orman:Seba,Bilgili,Demirören'e yaptıklarını yapmasınlar.Çünkü bu işler bana sökmez

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> Fikret Orman:Seba,Bilgili,Demirören'e yaptıklarını yapmasınlar.Çünkü bu işler bana sökmez
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1 Not
    Fikret Orman: “Gün kenetlenme günü, iki maçta taraftar bize destek olsunlar. İstifa çağrısı ile beni yıldıramazlar…”

Beşiktaş'ta taraftarların tepkileri her geçen gün artarken Başkan Fikret Orman, "Fener'e başkan olsana" tezahüratları için sert konuştu.

Orman, Elazığspor ve G.Birliği maçı öncesinde "Kenetlenelim" derken taraftarlardan destek isteyip "Ancak benim duruşum belli, beni yıldıramazlar. Geçmişte Süleyman Seba, Serdar Bilgili ve Yıldırım Demirören'e yaptıklarını yapmasınlar. Çünkü bu işler bana sökmez. Beni istemiyorlarsa kendi istedikleri tip bir başkan seçsinler" diyerek meydan okudu.

DEV PRİM: 200'ER BİN TL

Takımdan kalan 2 maçta büyük bir coşkulu futbol beklediğini belirten Orman, "Hesap ortada. Bizim Şampiyonlar Ligi'ne direkt gitmemiz lazım. Buna göre transfer politikamız belli olacak. Eğer Dünya yıldızı alacaksak bu başarıyı göstermemiz gerekiyor. Bu nedenle futbolcularımdan ekstra işler bekliyorum" dedi. Orman ve yönetim, Şampiyonlar Ligi primi olarak 200'er bin TL gibi astronomik bir rakamı da gözden çıkardı.
    http://www.aksam.com.tr/spor/besiktas/fikret-orman-bu-isler-bana-sokmez/haber-305338

|
    |

• Yarbay
    3406 Mesaj
    fenerbahçe'ye sebepsiz yakınlaşması taraftarın gözünde düşürdü kendini.

Geçmişte Süleyman Seba, Serdar Bilgili ve Yıldırım Demirören'e yaptıklarını yapmasınlar. Çünkü bu işler bana sökmez.

Fikret Orman'a karşı her zaman bir sempatim olmuştur ancak özellikle son zamanlarda her açıklamasıyla gözümden daha da düşüyor. Bu sözü de güzel bir örnek olmuş. Yahu Demirören gibi bir adamı sen kalkıp da Seba ve Bilgili gibi kişilerle aynı kefeye koyarsan kusura bakma ama itibarı düşen sen olursun. Bir de bu göstermelik çıkışlar, tehditler olmuyor işte üzerine, öyle bi insan değilsin bi kere...
    |
    |
    AMD Ryzen 1600, Asus Prime B350 Plus, XFX RX570 RS XXX Edition 4GB, Kingston Hyperx Predator 2x8gb 3000MHz DDR4, Samsung 860 Evo 250GB, toplamda 17tb WD HDD, Xigmatek Midgard, Logitech G413 Gümüş, Dell SE2717H 27" 75hz FreeSync
  • Yüzbaşı
    456 Mesaj
    ben hep demirören bize yaptı zannediyordum
    |
    |
    * 87 Modifiye Kartal * Alçak Amortisör * 5+1 Subwoofer * İmitasyon Altın Zincir * Düşük Bel Diesel 501 * 162 Adet Turkish Undergraund Rap Mp3 * Freebag * Köpek Öldüren Redboys Parfum * Egos Jöle *
  • Yarbay
    5471 Mesaj
    Başlık bütün haber içeriğini alıyordu normalde.yöneticilerle irtibata geç sığdırsınlar sanırım sende sorun var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
canlı radyo dinle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.