Şimdi Ara

Fikret Orman Lig Tv 'de ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
2.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Fikret Orman: "Eğer Recep Tayyip Erdoğan bize destek olmasaydı biz bu stadyumu buraya yapamazdık."

Malum şahıs nerede rant varsa oradadır takım ayırt etmez. Kaçak Saraylara gidip bizlerde birilerinin kıçlarını yalasaydık eminim bir adet lig şampiyonluğu ikram ederlerdi.
  • Rai gy dayak yemis bizim taraftarlardan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Rai gy dayak yemis bizim taraftarlardan

• Başkan;
    Stad bitiş tarihi ile ilgili beyaz yalanlar söyledik diyor.!
    Yalan yalandır, beyazı siyahı olmaz. Gerçeği söyleseydin Beşiktaş taraftarım ona ses çıkarmazdı,, daha da şık olurdu.
    400 milyon borç ödedik diyor.!
    Oysaki borçlarımız artmış vaziyette, stad yapımı sebebiyle denebilir.
    O zaman sormak lazım.
    Bankalardan iki sefer yüklü miktarda kredi çekildi, (Saece o kredi meblağıları ile stad rahat biterdi) stadın 3 yıllık geliri ipotek altında, vodafon dan alınan paralarda var. Bu kulübün başka hiçmi geliri olmadı? Sezonda maç başına en fazla seyirciye oynayan takımız, avrupa maçlarımız ortalama 35 bin cıvarlarında idi. Beldi ufak katkılar denebilir ama bir delik kapatmaya yeter.
    Hani Yıldırım Denirören'i kulübü çok borçlandırdığı için davalar açılacaktı? Üzeri kapatıldı gitti.
    Bu 400 milyon ödenen borç içerisinde senin döneminde yapılan transfer ve borçlanmalarda var.
    İşin siyasi yanını tartışmak istemiyorum, sadece bu söylemleri ben tasvip etmiyorum.
    Ben bu satırlarımı ve eleştirilerimi yaptım ama inşallah bazı konularda yanlış düşünüyorumdur, eleştiriler yapıcı ve hakaretvari olmadıkça yol gösterici olmalıdır, öylede algılanmalıdır.
    Nihayetinde amacım;
    Çok sevdiğim renklerine gönül verdiğim, senelerdir peşinden gittiğim Beşiktaşımın başarısıdır. Kişiler beni ilgilendirmez.

Stad konusunda ise 40 santimlik bir fark çıkmış, yağmur suyunun akması için o meyil gerekiyormuş, Kadir abisi ile konuşacakmış!
    Burada sormak lazım, mühendisler bunu önceden bilmiyorlarmıydı?
    Kadir ağabeyinede sormak lazım o gökdelenleri ve metrelerde yükseklikteki kaçak katları kimlerin gözlerine sokalım.? Bizim hergün gözlerimize giriyor, ağızımızdanda anlam vererek çıkıyor, hal ve hatırlar sorarak.

• Son maça kadar kırmızı kart görmediniz la. Daha ne kadar destek bekliyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

Fikret Ormanın konuşması ile ilgili konu Açılıyor. Bölümün ortalığı her zamanki gibi karıştıran malum üyesi röportajdaki bir yeri cımbızlayıp konunun içine ediyor. Şu an konunun haline bak. Şimdi bu raigy ceza almayacak ya ona yanarım

Hocam rai-gy ve experianc nasıl bir acıları varsa sadece beşiktaş bölümüne tahrik edici mesaj atmak için giriyorlar. Onların birine troll dedim diye 4 gün, adminlere bela okudum diye 7 gün verdiler. Bunun sebebi ise gs bölümünün daha fazla hit alması. Kişi sayıları düşmesin diye ban atamıyorlar. Artık hangi admin bana ne ceza verirse versin umrumda değil. Anca kendinlerini tatmin etsinler.

• quote:

Orijinalden alıntı: potur

quote:

Fikret Orman: "Eğer Recep Tayyip Erdoğan bize destek olmasaydı biz bu stadyumu buraya yapamazdık."

Off yeter ve emin ol o sahis istemese idi sizde sampiyon olamazdiniz bunu o aklina sok

Erdoğan, talimat verdi, Galatasaray'ı şampiyon yaptı diyorsun yani.
  • Beşiktaş bölümünün genel halini merak ediyorsanız bu konuya bakabilirsiniz. Genel tartışma konusu hariç başka konulara cevap yazamıyoruz bir nevi üye haklarımız elimizden alınıyor. Şikayetimin içeriği toplantı odasında tartışılırsa sevinirim.

@powerstorm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exvision

quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

Fikret Ormanın konuşması ile ilgili konu Açılıyor. Bölümün ortalığı her zamanki gibi karıştıran malum üyesi röportajdaki bir yeri cımbızlayıp konunun içine ediyor. Şu an konunun haline bak. Şimdi bu raigy ceza almayacak ya ona yanarım

Hocam rai-gy ve experianc nasıl bir acıları varsa sadece beşiktaş bölümüne tahrik edici mesaj atmak için giriyorlar. Onların birine troll dedim diye 4 gün, adminlere bela okudum diye 7 gün verdiler. Bunun sebebi ise gs bölümünün daha fazla hit alması. Kişi sayıları düşmesin diye ban atamıyorlar. Artık hangi admin bana ne ceza verirse versin umrumda değil. Anca kendinlerini tatmin etsinler.

Hayır yani bu adamların bir tane artniyetsiz mesajı yok. Yazdıkları herşey laf sokma, ters cevap verme, ona buna sataşma. 50 defa ban yeseler yine gelip aynı şeyi yapacaklar. Atsınlar BJK bölümü için komple bir engel kendi bölümlerinde ne halt ederlerse etsinler

• Yönetimdeki arkadaşlaar böyle rezilliklere dur demezse maalesef artık ben burada yorum falan yazmayı düşünmüyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Beşiktaş bölümünün genel halini merak ediyorsanız bu konuya bakabilirsiniz. Genel tartışma konusu hariç başka konulara cevap yazamıyoruz bir nevi üye haklarımız elimizden alınıyor. Şikayetimin içeriği toplantı odasında tartışılırsa sevinirim.

@powerstorm

Daha 1-2 hafta önce 1 konuda arka arkaya 3 kez toki arena yazan blackeagle yazan üyeyi şikayet ettim hiçbir işlem yapılmadı bu bölümde.Camianın stadı ile alay etmek ceza sebebi malumunuz.Önceki adminler, bu arkadaşları öyle bir rahatlığa alıştırdı ki dilenciGs yazan adam ban yemiyordu o derece.Fikret Orman ligtv'de konusunda konuyla alakalı bir söylemi yazıyorum, elli tane alıntı geliyor çoğu sırf çocukça laf sokma amaçlı ama bu emekli yönetici arkadaşımız rahatsız olmuş.Gs'ye hakaretler yağarken, aşağılanırken, alay edilirken ama hiç rahatsız olmaz.O zamanlar keyfi yerindedir bölümünde.Buyrun görün konuyu işte, tartışma kaldıramayan, işlerine geleni şikayet eden üyelerden oluşan bir bölüm.

@powerstorm

Bölümleri kişileri tanımadan ahkam kesmeyin. Beni beşiktaşlı üyelerden çok galatasaraylı üyeler tanır, zamanında forumun işleyişinden rahatsızlık duyan galatasaraylı arkadaşlarımızla forumu bırakmıştık arkasından belli düzelmeler oldu yine o arkadaşlar futbol bölümleri için beni aday gösterdi. İşte benim görev sürem böyle başladı. ama o arkadaşların yazdıkları nerde sizin yazdıklarınız nerde ! Açıkcası yukarda şikayet ettiğiniz arkadaşlarda beni iyi tanır onlar ne kadar hatalıysa sizde o kadar hatalısınız.

• quote:

quote:

quote:

Beşiktaş bölümünün genel halini merak ediyorsanız bu konuya bakabilirsiniz. Genel tartışma konusu hariç başka konulara cevap yazamıyoruz bir nevi üye haklarımız elimizden alınıyor. Şikayetimin içeriği toplantı odasında tartışılırsa sevinirim.

@powerstorm

Daha 1-2 hafta önce 1 konuda arka arkaya 3 kez toki arena yazan blackeagle yazan üyeyi şikayet ettim hiçbir işlem yapılmadı bu bölümde.Camianın stadı ile alay etmek ceza sebebi malumunuz.Önceki adminler, bu arkadaşları öyle bir rahatlığa alıştırdı ki dilenciGs yazan adam ban yemiyordu o derece.Fikret Orman ligtv'de konusunda konuyla alakalı bir söylemi yazıyorum, elli tane alıntı geliyor çoğu sırf çocukça laf sokma amaçlı ama bu emekli yönetici arkadaşımız rahatsız olmuş.Gs'ye hakaretler yağarken, aşağılanırken, alay edilirken ama hiç rahatsız olmaz.O zamanlar keyfi yerindedir bölümünde.Buyrun görün konuyu işte, tartışma kaldıramayan, işlerine geleni şikayet eden üyelerden oluşan bir bölüm.

@powerstorm

Bölümleri kişileri tanımadan ahkam kesmeyin. Beni beşiktaşlı üyelerden çok galatasaraylı üyeler tanır, zamanında forumun işleyişinden rahatsızlık duyan galatasaraylı arkadaşlarımızla forumu bırakmıştık arkasından belli düzelmeler oldu yine o arkadaşlar futbol bölümleri için beni aday gösterdi. İşte benim görev sürem böyle başladı. ama o arkadaşların yazdıkları nerde sizin yazdıklarınız nerde ! Açıkcası yukarda şikayet ettiğiniz arkadaşlarda beni iyi tanır onlar ne kadar hatalıysa sizde o kadar hatalısınız.

Hocam sen, revival yada senceru'nun acilen göreve dönmesi gerekiyor. Sadece okko şikayetlere yetişemiyor. İşini yapmaya çalışıyor doğru fakat eksik oluyor hep. Ne yapıp edip geri gelmeniz lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: patriot34

Başkan;
    Stad bitiş tarihi ile ilgili beyaz yalanlar söyledik diyor.!
    Yalan yalandır, beyazı siyahı olmaz. Gerçeği söyleseydin Beşiktaş taraftarım ona ses çıkarmazdı,, daha da şık olurdu.
    400 milyon borç ödedik diyor.!
    Oysaki borçlarımız artmış vaziyette, stad yapımı sebebiyle denebilir.
    O zaman sormak lazım.
    Bankalardan iki sefer yüklü miktarda kredi çekildi, (Saece o kredi meblağıları ile stad rahat biterdi) stadın 3 yıllık geliri ipotek altında, vodafon dan alınan paralarda var. Bu kulübün başka hiçmi geliri olmadı? Sezonda maç başına en fazla seyirciye oynayan takımız, avrupa maçlarımız ortalama 35 bin cıvarlarında idi. Beldi ufak katkılar denebilir ama bir delik kapatmaya yeter.
    Hani Yıldırım Denirören'i kulübü çok borçlandırdığı için davalar açılacaktı? Üzeri kapatıldı gitti.
    Bu 400 milyon ödenen borç içerisinde senin döneminde yapılan transfer ve borçlanmalarda var.
    İşin siyasi yanını tartışmak istemiyorum, sadece bu söylemleri ben tasvip etmiyorum.
    Ben bu satırlarımı ve eleştirilerimi yaptım ama inşallah bazı konularda yanlış düşünüyorumdur, eleştiriler yapıcı ve hakaretvari olmadıkça yol gösterici olmalıdır, öylede algılanmalıdır.
    Nihayetinde amacım;
    Çok sevdiğim renklerine gönül verdiğim, senelerdir peşinden gittiğim Beşiktaşımın başarısıdır. Kişiler beni ilgilendirmez.

Stad konusunda ise 40 santimlik bir fark çıkmış, yağmur suyunun akması için o meyil gerekiyormuş, Kadir abisi ile konuşacakmış!
    Burada sormak lazım, mühendisler bunu önceden bilmiyorlarmıydı?
    Kadir ağabeyinede sormak lazım o gökdelenleri ve metrelerde yükseklikteki kaçak katları kimlerin gözlerine sokalım.? Bizim hergün gözlerimize giriyor, ağızımızdanda anlam vererek çıkıyor, hal ve hatırlar sorarak.

Kendisinin,bir,yalanci oldugu malumdu. Itiraf etmis.
    Secime 4 gun kala hala birilerine yaraniyor... karaktere bak...

Besiktas baskani diye gezdiriyorlar sonra..

Sezonun en onemli zamani hakemler hakkinda laf edeme, git yatlarda alem yap..
    Sezon bitsin secime 4 gun kala birilerini ....

400 borc odedikte yalandir. Kulubun borclari artti nereye borc odedin derler adama. Birde odedim dedigi de benim kombine param benim formam benim kongre ueyligim dergim ligtv aboneligim sayesinde sanki kendi cebinden odedi...

Rezil yonetimini, YALANLARINI, karakterini? de al git f.orman!!
    Kulubu kuculte kuculte cebe sokacak. 3.lukler neyse de koskoca kulubun tum durusunu da carcur ediyor. Gsli yarnaiyorda secime 3 gun kala mi? Gsli yaraniyorda sonuc aliyor sen napiyorsun?

Bjk de reklam yap yalanlarla medyatik ol is kap dimi... karaktere bak

• quote:

quote:

quote:

@powerstorm

@powerstorm

Ben bir tek kişiyi bile şikayet etmedim bu konuda, başkası ettiyse bilemem..Ama çoğu mesajı ss aldım sizin mesajınızı gördükten sonra, eğer haksız bir sebep ile uyarı yada ceza alırsam baya bir kişininde başını ağrıtacağım.Dediğim gibi, ben Fikret Orman'ın ligtv'ye yaptığı açıklamayı yazdım buraya..Yazdığım açıklama yalan yada yanlış ise buyrun yalan yanlış diyin.Diğer verdiğim cevaplar hepsi alıntılar üzerineydi ve kuraldışı bir şey yok hiçbirinde.Eğer bana ceza verilirse onlarada verilecek ceza sebepsiz yere.

• quote:

quote:

quote:

quote:

@powerstorm

@powerstorm

Ben bir tek kişiyi bile şikayet etmedim bu konuda, başkası ettiyse bilemem..Ama çoğu mesajı ss aldım sizin mesajınızı gördükten sonra, eğer haksız bir sebep ile uyarı yada ceza alırsam baya bir kişininde başını ağrıtacağım.Dediğim gibi, ben Fikret Orman'ın ligtv'ye yaptığı açıklamayı yazdım buraya..Yazdığım açıklama yalan yada yanlış ise buyrun yalan yanlış diyin.Diğer verdiğim cevaplar hepsi alıntılar üzerineydi ve kuraldışı bir şey yok hiçbirinde.Eğer bana ceza verilirse onlarada verilecek ceza sebepsiz yere.

Meraktan soruyorum ama üsküdarda denize atılan galatasaraylılardan biri misin

• quote:

Orijinalden alıntı: Exvision

Meraktan soruyorum ama üsküdarda denize atılan galatasaraylılardan biri misin

Bende şunu merak ettim, olimpiyatta 90 dakika dolmadan sahaya dalıp poz verenlerden biri misin
  • Rai malum şahsin okeyi alinmadan bu ülkede hicbir isin kabul gormeyecegini iyi biliyorsun bunu bile bile cimbizla aradan laf çekip provoke ediyorsun. Amacin besbelli. Hem konuya tecavüz et hem de şikayet et. Senin edep disi avatarin bu sayfayi kirletiyor bunu bilesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ALEX CROSS

Son maça kadar kırmızı kart görmediniz la. Daha ne kadar destek bekliyorsun?

Ligin en az faul yapan takimlarindan birisi olmamizla bunun alakasi var mi? Hakemler bizim lehimize de hatalar yaptilar. Fakat aleyhimize daha fazla yaptilar. Kac tane penaltimiz verilmedi. Hakemler Turkiye kupasinda GS lehine cok hata yaptilar, ligde genelde takdir haklarini rakipten yana kullandilar.

Seba sezonunda hakemlerle en az 10 puan fazlaniz var. Elle atilan goller, ofsaytan atilan goller, olmayan penaltilar, verilmeyen kartlar. Sadece Sosanin son 2-3 macta 2 tane kirmizisi verilmedi. Gsde Melo en fazla 1-2 kez atilmamistir. Sizde Velide ayni sekilde. Fbden hic bahsetmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

Rai malum şahsin okeyi alinmadan bu ülkede hicbir isin kabul gormeyecegini iyi biliyorsun bunu bile bile cimbizla aradan laf çekip provoke ediyorsun. Amacin besbelli. Hem konuya tecavüz et hem de şikayet et. Senin edep disi avatarin bu sayfayi kirletiyor bunu bilesin.

Siz her Avrupa konusu açıldığında 4 yazarken, şampiyonluk konusu açıldığında saray resmi koyarken biz tahrik olmuyorduk, başkanının yaptığı açıklama yazıldığında sizde tahrik olmayıverin bir zahmet.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

Rai malum şahsin okeyi alinmadan bu ülkede hicbir isin kabul gormeyecegini iyi biliyorsun bunu bile bile cimbizla aradan laf çekip provoke ediyorsun. Amacin besbelli. Hem konuya tecavüz et hem de şikayet et. Senin edep disi avatarin bu sayfayi kirletiyor bunu bilesin.

Siz her Avrupa konusu açıldığında 4 yazarken, şampiyonluk konusu açıldığında saray resmi koyarken biz tahrik olmuyorduk, başkanının yaptığı açıklama yazıldığında sizde tahrik olmayıverin bir zahmet.

CANLI | Fikret Orman: "Ben de artık çok sıkıldım. Şu stadı bir an önce bitirmek istiyorum.Bilic futboldaki çağdaş taktikleri çok iyi uygulayan birisi.Bütün en iyi takımlarda en iyi oyuncular Brezilyalılardır.Mart ayındaki yönetim kurulu toplantısında da Bilic'in durumunu konuşmuştuk ve pozitif bir görüş çıkmamıştı.Şampiyon olsaydık %99 devam ederdik gibi

CANLI | Fikret Orman: "Lucescu ile iyi bireysel ilişkilerimiz vardı. Çok da birbirimizi severiz. Dönem dönem konuştum.Lucescu Türkiye'ye Beşiktaş'tan başka takıma gelmez. Kendisi de söyledi. Beşiktaş'ı da çok seviyor.Lucescu'ya kendisinden haber beklediğimizi söyledik ama Beşiktaş da birisinin gelip gelmeyeceğini çok bekleyecek kulüp değil.Şu dakikadan sonra olma ihtimalinden fazla olmama ihtimali daha yüksek Lucescu için. Şevk kalmadı bende zaten

CANLI | Fikret Orman: "Yerli hoca da olabilir yabancı hoca da olabilir. Ben yerliyi tercih ederim.Şenol Güneş'le 1980 senesinden tanışırım.Taraftar beni forvet, Çebi'yi stoper zannediyor. Kazanınca haklı olarak sahadaki oyuncular ama kaybedince bize tepki geliyor.Şenol Güneş'e teklif götürmedik.Bize yakışır mı final maçına çıkacak bir hocaya teklif yapmak. Hoca bunu konuşmaz biz de yapmayız.Sergen, Beşiktaş için şimdi erken. Başarılı olması için biraz daha üzerine koyması lazım. Çok istiyorum başarılı olmasını
    AKP felan yok burda

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.