Şimdi Ara

Fikret Orman: Kolaysa Teke Tek Gelsinler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
1.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunu nerede soylemiş kaynak nedir? Kaç kere dinledim adamı adamdan nezaket akıyor her defasında. Bu kadar sert sözleri kendi ağzından duymadan inanmam açıkçası..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerakcakaya

Bunu nerede soylemiş kaynak nedir? Kaç kere dinledim adamı adamdan nezaket akıyor her defasında. Bu kadar sert sözleri kendi ağzından duymadan inanmam açıkçası..

http://www.ntvspor.net/haber/futbol/114074/bunlar-kiz-gibiler
  • Konuşmanın tamamını dinleyince yanlış birşey söylediğini düşünen varmı arkadaşlar? Bence haklı adam. Sen zorlu bursa deplasmanından 3 puanla dön olay çıkaran taraftar karşılasın seni? Nedir bu? Nasıl açıklanır? Kim ne düşünüyorsa düşünsün herkes özgür düşündüğünde ama ben başkanımla BİR KEZ DAHA GURUR DUYDUM !

• Nihat kardeşim sende konuşmanın tamamını koysana. Niye aradan bölüm seçiyorsun? Ayrıca teke tek gibi düzenlemeler niye yapıyorsun? Birde yazının sonuna not: troll yok diyorsun? Bence trollükte fanteziye kaçıyorsun artık..

• quote:

Orijinalden alıntı: EleSuDökenSuat

quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

bunu hatırlattı

veriyorlar parayı her maç bir penaltı her maç bir penaltı

o zamandan bu zamana pek değişme olmamış

Fikret Orman: Kolaysa Teke Tek Gelsinler

• Söyledikleri özünde doğru olmakla birlikte "kız gibiler" gibi cinsiyetçi ya da "teke tek gelsinler" gibi ergence laf etmek koca kulüp başkanına yakışmıyor.
  • Adam sussa pısırık konuşsa ahlaksız. Bir karar verin artık
  • maçı kaybetsek de saldırsak diye bekleyen ve kazanıldığı halde saldıran bu şahsiyetlere az bile demiş. ama kızlara hakaret olmuş biraz.
  • Günlük hayatta 2 kelimeyi YANYANA getiremeyenler YANYANA gelince kendilerini ADAM sanıyor..
  • BELEŞ BİLETÇİ ve BEŞİKTAŞ ÜZERİNDEN RANT SAĞLAMAYA ÇALIŞANLARIN MARİFETİ... Başka bir şey değil.
  • Fikret Ormanın bu sözü liselilerin yiyosa çıkışta gel görüşürüz sözüyle ölümüne kapışır.
  • Nihat, kiz lafina alinmis da, baskan, Ayhan, Erol, Alen, Serkan....vs gibi ve adamlarindan bahsediyor. Kiz diye bahsettigi sen degilsin, bosuna alinma, ya da alin, kendin bilirsin.
  • bravo başkana.
    umarım orman bjkde uzun süre kalır
    yalman gsye seçilir
    yıldırım da fenerden gider de kavgasız dövüşsüz bir lige ulaşabiliriz.
  • quote:

Nihat kardeşim sende konuşmanın tamamını koysana. Niye aradan bölüm seçiyorsun? Ayrıca teke tek gibi düzenlemeler niye yapıyorsun? Birde yazının sonuna not: troll yok diyorsun? Bence trollükte fanteziye kaçıyorsun artık..

Düzenleme yapmadım ki konuşmanın tamamını okusaydın teke tek gelsinler dediğini de görürdün.
  • Nihat bi kaybol ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: ηihat

quote:

Nihat kardeşim sende konuşmanın tamamını koysana. Niye aradan bölüm seçiyorsun? Ayrıca teke tek gibi düzenlemeler niye yapıyorsun? Birde yazının sonuna not: troll yok diyorsun? Bence trollükte fanteziye kaçıyorsun artık..

Düzenleme yapmadım ki konuşmanın tamamını okusaydın teke tek gelsinler dediğini de görürdün.

Direk videosunu izledim hiç öyle birşey demiyor.. Bazen yazılanlar çarpıtılabiliyor işte..

• nihat başkanda kalaşnikof var dikkatli ol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

nihat başkanda kalaşnikof var dikkatli ol

İsterse atom bombası olsun, cürmü kadar yer yakar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gidin işte adam çağırıyor. Buradan yazmakla olmuyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.