Şimdi Ara

Fikret Orman'dan Aziz Yıldırım'a davet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Aziz Yıldırım'ı arayarak derbi maçta kendisini İnönü Stadı'nda ağırlamak istediğini söyledi.

Nihat Özdemir'in geçtiğimiz sezon Beşiktaş'a uzattığı 'Zeytin Dalı'nın karşılığı bu kez Siyah-Beyazlılar'dan geldi. İnönü Stadı'nın yıkılacak olması nedeniyle Nihat Özdemir'in, "Beşiktaş isterse maçlarını Kadıköy'de oynayabilir" açıklamasının ardından iki kulüp arasındaki ilişkiler daha da güçlenmişti. Şimdi son derbi öncesinde bu kez ilk hamleyi yapan Fikret Orman oldu. Fenerbahçe başkanını arayan Orman, Aziz Yıldırım'ı derbiyi beraber izlemek için davet etti. Bu sezon Türk Telekom Arena'da oynanan Galatasaray maçına ve Avni Aker'deki Trabzonspor karşılaşmalarına gitmeyen Aziz Yıldırım, Fikret Orman'ın telefonu sonrasında İnönü Stadı'na gelmeye sıcak baktı. Şeref Tribünü'ndeki yerini almak isteyen Yıldırım, bu kararını Fikret Orman'a iletecek.

Haber Kaynağı: Fanatik

• Bir Beşiktaşlı olarak Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe gibi bir takımın başında bulunmamasını ve Demirörenle beraber dışlanması gerektiğini düşünüyorum.
  • Geçen Basket maçında ana avrat sövüyorlardı.Sırf Fikret Orman çağırdı diye sövenler olacaktır.galatasaraylısı bile orda olacak.Bence gelmesin, inönüdeki son 2-3 maçta cezalı geçmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manero

galatasaraylısı bile orda olacak.Bence gelmesin,

İnönünde mi Gsli olacak ? Ne alaka anlamadim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

quote:

Orijinalden alıntı: Manero

galatasaraylısı bile orda olacak.Bence gelmesin,

İnönünde mi Gsli olacak ? Ne alaka anlamadim.

Forumdada görmedin sanırım bilet aldım diyen gs li taraftarları.Öyle çok fazla kişi olmaz ama yinede gs lilerde olacak orda.Fb li gs li bjk li her skora sevinen bir taraftar olacak orda
  • FBJK birlikteliği güçleniyor
  • Gelsin tabi niye gelmeyecekmiş ? Ancak Monero haklı, epey rakip taraftar da olacak.Gaza gelip de küfür etmeye kalkmazlar umarım Aziz Yıldırım'a.
  • Zamanında tüm stat adama küfür ediyordu şimdi bağrına mı basacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barış26

FBJK birlikteliği güçleniyor

evet güçlenicek sonrada sizi bitireceğiz,

• Buyursunlar gelsinler. Bravo başkan.
  • Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Levent Erdoğan "Aziz Yıldırım'ın İnönü Stadı'na gelmesi en tabî hakkıdır. Onu aramızda görmek ve ağırlamayı arzu ediyoruz. Bizim için çok büyük mutluluk ve şeref olacaktır. Onu ağırlamak ve karşılamaktan onur duyarız" dedi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.