Şimdi Ara

Fikir jimnastiği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar, hp g6 laptop'ım bozuldu. Daha önce masaüstü bilgisayarımın anakart ve işlemcisini satmıştım. Elimde hd4770, 2 gb ram, kasa ve asus 350w psu var. Hdd ve rom da mevcut, ben diyorum ki ikinci el anakart ve cpu alıp masaüstüne döneyim. Daha önce aynı sistemde amd x2 4000 ve uyumlu bir anakart vardı. Çok param yok, makul önerilerinizi bekliyorum. Herkese şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• e.kartın,ramin yetersiz.
  • Bütçeniz ne kadar?
  • İşe yarar bir parça yok bence.0'dan toplamanız gerekecek.

• Ne kadar garip adamlar var yahu biri ekran kartı, ram yetersiz demiş biri işe yarar parça yok demiş. Olum siz ne içip giriyorsunuz bu foruma? adam ne yapıcakta ekran kartı yetersiz? ultra oyun mu oynıcam dedi? şöyle tipleri forumdan uzaklaştırmak lazım gerçekten buranın kalitesini inanılmaz düşürüyorlar.
  • Cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar, bütçem çok çok az. Sisteni taşıyacak anakart, cpu ve monitör alabilirim sadece. En düşük ayarlarda cs go ve pes açsa yeter sanırım.

• Bu arada laptopum da elime geçti, Ankara içinde tanıdığınız bildiğiniz tamirci varsa PM den ulaşırsanız çok sevinirim. Yapılabilecek durumdaysa onu tamir ettirme yoluna da gidebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bachu

Bu arada laptopum da elime geçti, Ankara içinde tanıdığınız bildiğiniz tamirci varsa PM den ulaşırsanız çok sevinirim. Yapılabilecek durumdaysa onu tamir ettirme yoluna da gidebilirim.

Bütçen ne kadar ? Bozuk dizüstünün özellikleri nedir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.