Şimdi Ara

fikir danışacağım hangisi mantıklı 24 ay 36 ay??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 7400 tl kredi çekeceğim. kredi kartımdan ödersem maks 12 ay 680 lira gibi bir ödemesi var ama bu beni zorlayabilir vade farkıyla 8200 tl oluyor.

36 ay kredi seçeneklerinde 280 tl faln aylık ödeme var. 24 ayda da 380 falan

şimdi sizce 24 ay mı çekmeliyim 36 ay mı? çekmişken 3 yıl alayım diyorum. memurum sıkıntı olmaz ödemede. bir de şu an benim müşteri olduğum bankalar garanti vakıf ziraat enpara odea burgan ve fiba.

sanırım en uygun ziraat ve vakıf gibi görünüypr. kredi ne zaman çıkar hemen pzt çıkar mı şimdi mobilden başvursam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dodofran02561 -- 2 Mayıs 2021; 18:8:8 >

• dodofran02561 D kullanıcısına yanıt
    Ödeme durumunza göre vadesini belirleyin hocam. Maaş bankanız hemen verir, mobilden başvurursanız duruma göre anında bile verebilir, meblağ düşük çünkü
  • 36 ay çekip, sizi hiç sıkıntıya sokmadan ödeyin bence
  • maystro_18 kullanıcısına yanıt

saolun hocam sonradan kredi vs. uğraşmayayım dedim kendi kredi kartımın maks taksiti olan 12 yaptım. krediden 1 tık uyguna geldi ama işte aylık 680 artık yapacak bişe yok

• kıng365 kullanıcısına yanıt

36 ay hiç sıkıntı çıkarmazdı gerçekten ama kredi vs. uğraşmak istemedim hocam

• dodofran02561 D kullanıcısına yanıt
    Bu da bir tercih hocam. Kısa zamanda bitince daha güzel oluyor kredi
  • memursan temmuzdan itibaren maaşını ~%7 fazla alacağını hesap et, 5000 lira maaşın 5350 olur, ocak maaşın 5725 olur vs... 24 yerine 12 ay çekip birkaç ay dişini sıkabilirsin, sonrasını rahat ödersin.

• 3 ay daha bekleme şansınız olsaydı malum faiz indirimi söz konusu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.