Şimdi Ara

fiio/ibasso/hiby (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
69
Favori
95.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beyerdynamic dt770 Pro 250 ohm veya 990 Pro 250 ohm ile 77o Pro 80 ohm arasında fark nedir?
    Modeller arasındaki fark nedir? Ohm değerinin farklı olması ne ifade ediyor?
    Amfi olarak ne önerirsiniz? Elektronik müzik dinliyorum. Bass ağırlıklı ama net bir ses veren,
    boğulma yapmayan kulaklık tercihimdir.Bu konularda bilgi verirseniz memnun olurum. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electronica -- 13 Kasım 2016; 19:5:15 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fastfalcon -- 28 Kasım 2016; 16:42:19 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Bende n11 uzerinden selcuk beyden soundmagic kulaklik aldim.simdi birde fiio m3 playeri indirime sokmus 159 tl mi gercekten?aliexpressten satici kuponu,aliexpress kuponu alayini kullanip 165 e anca aliyorum:-)1 ay beklemekte cabasi.Yarin rahatsiz edicem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selçuk hocam Plenue D'de indirim vardı bitti mi:S
  • Selçuk bey ile dün kulaklık ve dac alışverişimiz oldu. Gerçekten çok ilgili ve kibar bir arkadaş, kendisine teşekkür ederim :)
  • .......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fastfalcon -- 2 Ocak 2017; 23:36:36 >

• Merhaba

https://forum.donanimhaber.com/sennheiser-momentum-kulak-ici-kulaklik--122570049#122570049

Bu kulaklıkla değerinde bir mp3 player ile takas düşünürmüsün?

• Bugün ben de fiio x1 aldim. Selcuk bey ile ikinci alisverisimiz oldu. Gozunuz kapali alışveriş yapabilirsiniz.

• Selam,

Shure SE2015 M+ Special Edition satıyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: the wade

Selam,

Shure SE2015 M+ Special Edition satıyor musunuz?

Merhabalar;
    Maalesef satmıyorum.

Saygılarımla...

• FiiO X5 III Digital Audio Player alınmıştır.
  • İyi Bayramlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fastfalcon -- 26 Haziran 2017; 10:2:8 >

• Kendisinden ihtiyaçlarıma binaen vermiş olduğu tavsiyeler arasından 1more triple kulaklığı seçtim ve gerek ürün kalitesi olsun gerekse satıcının ilgi ve bilgisi olsun kusursuz bir alışverişti. Başka forumda da satışları mevcut ve güven konusunda zerre tereddüt edilmeyecek bir satıcı olduğunu düşünüyorum.

Kulaklık hakkındaki profesyonel olmayan 😄yorumlarıma gelince ise; Müzik dinleme keyfini arttıran, spotify müziklerini 320kbit/s değerinde dinlemede vays dedirten, doygun ses veren bir kulaklık. Control talk özellikli olarak apple uyumlu bir model. 3 kere basınca başa/önceki parçaya alma, 2kere basınca sonraki şarkıya geçme özellikleri vs mevcut. Ele alındığında kalitesi ben buradayım diyor kulaklığın :) aksesuarları zengin tutulmuş. Daha detaylı/düzgün inceleme için yönlendireyim;https://headfonics.com/2017/01/the-e1001-by-1more/2/

Ayrıca DH de karşılaştığım en nazik satıcı olarak Selçuk Bey’e ve eşine saygılarımı sunuyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selçuk hocamdan 1 adet Fiio X3 II aldım.İlgi ve alakası için çok teşekkür ederim.
  • mail gonderildi 😊

• FiiO Q1 için teşekkürler üstad. fiyat ve ilgi alaka çok iyi lakin kargo yüzünden birkaç gün gecikmesine rağmen şuan mutlu mesut kullanıyorum. tavsiye ederim. Saygılar...
  • Birazcık uzun bir mail gönderdim Selçuk bey.
  • …..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fastfalcon -- 11 Haziran 2018; 10:30:13 >

• Ibasso dx200 ne kadar hocam?

• güncel.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fastfalcon -- 31 Ekim 2018; 8:16:59 >

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.