Şimdi Ara

FiiO ibasso hiby (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
69
Favori
95.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende selçuk abi sayesinde shure se215 ve sansa clip + sahibi oldum... ilk başta aklımda sadece shure se215 almak vardı sansa clip + için anca bir ay sonra param oluçağı için :( ama sağolsun selçuk abi ben bişey demeden sansa clip+ parasını 1 ay sonrada verebilirsin bidaha bu istanbul trafiğini cekme dedi... şuan selçuk abi sayesinde kaliteli müziğe kavuştum selçuk abiden Allah razı olsun...
  • Aldığım cks77 kulaklığımı bugün teslim aldım. Bu forumda Selçuk Bey ile ilgili olarak yazılan tüm olumlu yorumlara aynen katılıyorum. Kendisine çok teşekkür ederim.
  • T-jays Three Tek kelime ile mükemmel bi kulaklık daha önce cks 50 kullanıyordum 3.5 senelik emektarın üstüne oturunca bu kulaklığı aldım özellikle çok temiz bi ses veriyor en büyük + sı tiz ve midleri çok çok sağlam basslar bunların yanında biraz sönük kalabiliyor ama zamanla onlarda oturur gibi geldi :) güzel bi alışverişti
  • Az önce Sanalpazardan ben de bir adet cks77bk aldım
  • takip
  • Ben de bir tane AUDIO TECHNICA CKS77LTD aldım.
    İzmir'de olmama rağmen ertesi sabah elime ulaştı.
    itiraf etmeliyim ki yeni oyuncağını almış çocuklar gibi sevinçliyim.
    Gerçekten kibar, efendi ve dürüst bir arkadaş.
    Güvenerek alışveriş yapabilirsiniz...
  • Benim de ürünüm ulaştı gerçekten ilgili bir insan güvenerek Alışveriş yapabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay_d

Cks90 geleli 5 gün oldu, ilk iki gün ; ep630 dan ve ex300 den iyi ama bu para eder mi? diye soru işereti vardı kafamda, 3. Gün bira daha iyi oldu, 4. Gün biraz daha ve bugün biraz daha , son seste cadde de gidiyorum ve iki kulağımın dibinde kaliteli buffer var gibi, çakma diyenler yada düşünenler var, başka cks90 görmediğim için çakma yada orjinal ayrımı yapamayacağım ama hadi çakma diyelim yine de malzeme kalitesiylede sesiylede bu parayı hak ediyor

Ben daha önceden de cks90 kullandığım için (kutulu ve accessoryjack tan alınma yani tamamen orjinal) şu an aldığım cks90'ın orjinal olduğunu teyid ediyorum.. Cks90 satışları bitti arkadaşımızın fakat diğer ürünleri de orjinaldir. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz..

• fastfalcon arkadaşımız piyasayı takip ediyor tebrikler güncel ve kaliteli kulaklıklar getiriyor
  • Kendisinden aldığım Shure SE215 Limited Edition kulaklığım bu gün elime ulaştı. Izmirde olmama rağmen 1gunde elime geçti ve Selçuk abi bana çok yardım etti. Ürün tamamen orjinal ve sorunsuzdur. Selçuk abide tamamen ilgili ve dürüst bir satıcıdır. Sorunsuz bir alışveriş için teşekkürler.

• hocam elinizde cks90 var mı?

• [simage]
    [/simage]
    [simage]
    [/simage]
    [simage]
    [/simage]

Merhabalar, Selçuk Bey ile Shure SE215’den sonra Shure SE535 ile alışverişimize devam ettik. Gerçekten her zaman ki samimiyeti ve daha fazlasını sundu bana çok teşekkür ederim.

Ürün gerçekten artık profesyonel bir ürün, detaylar mükemmel izalosyon yine çok başarılı . Kablo SE serisinde kullanılan kablo ile aynı kablo bi farklılık göremedim bu konuda. Taşıma çantası sert , kulak tıkaçları farklı kullanımlar için var, metal bir kutu içerisinde geliyor ürün. Parasına göre biraz daha aksesuar açısından zengin olabilirdi.

Triple High-Definition MicroDrivers, 1 tweeter , 2 woofer’dan oluşan sürücüler tam zamanlı müzik deneyimi sunuyor. Canlılık ve Kristal Netlik olması gerekenden çok daha iyi düşünüyorum. Herhangi bir gecikme yaşanmıyor ne midler , bassları bastırıyor nede tam tersi herşey olması gereken yerde olması gereken kadar, kulaklarınızın seslere alışması biraz zaman alabilir Shure ürünlerinden kullanmıyorsanız, çünkü ses karakteri diğer kulaklıklara gore biraz daha farklı herşey doğal , yapay bir ses yok bu özellikle Shure SE535’te daha fazla ortaya çıkıyor.

Dinlediğiniz müzik türünü bırakın parçaya gore bile çok değişken bir kulaklık . Bazen şarkı geçişinden sonra başka bir kulaklık kullanıyormuşsunuz hissi veriyor .. Garip birşey bu ama gerçekten öyle bazı şarkılarda inanılmaz bir ses geliyor daha once duymadığınız sesleri alıyorsunuz ve şaşırıyorsunuz bazı şarkılarda ise daha düz bir yapıya sahip. Tabii ki benim düz bir yapıya sahip dediğim ve karşılaştırdığım diğer ürün Shure SE215 modeli onu göz önünde bulundurun lütfen. Ürünün karakteri daha çok mid ve tiz ama bass ön planda olan parçalarda bu kendini çok belli ediyor . Sennheiser ie 8 kullandım ve hala arada kullanırım ses rengini pek beğendiğimi söyleyemeceğim. Westone’nun bir kaç modelini kullandım sarmal kablo bana hemen kopacakmış hissi veriyordu o yüzden alışamadım ve Shure kullanmaya başladım. SE535 Hassasiyeti 119 db bu benim için önemli olan noktalardan biri , güçlü bir kulaklık kullanmak istiyorsanız SE535 derim.

Shure kalitesi tartışılmaz çok iyi ve ürün kendi sınıfında gerçekten tatmin edecek bir ürün.

Her bir yönde 2 woofer ve 1 tweeter'dan oluşan armatür sürücüler mevcut.
    Hassasiyet: 119db
    Empedans: 36ohms
    Gürültü engelleme: 37db
    Frekans aralığı: 18hz-19khz
    Konnektör: 3.5mm standart jack

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayhankardas -- 13 Ocak 2013; 21:10:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bayhankardas

Merhabalar, Selçuk Bey ile Shure SE215’den sonra Shure SE535 ile alışverişimize devam ettik. Gerçekten her zaman ki samimiyeti ve daha fazlasını sundu bana çok teşekkür ederim.

Ürün gerçekten artık profesyonel bir ürün, detaylar mükemmel izalosyon yine çok başarılı . Kablo SE serisinde kullanılan kablo ile aynı kablo bi farklılık göremedim bu konuda. Taşıma çantası sert , kulak tıkaçları farklı kullanımlar için var, metal bir kutu içerisinde geliyor ürün. Parasına göre biraz daha aksesuar açısından zengin olabilirdi.

Triple High-Definition MicroDrivers, 1 tweeter , 2 woofer’dan oluşan sürücüler tam zamanlı müzik deneyimi sunuyor. Canlılık ve Kristal Netlik olması gerekenden çok daha iyi düşünüyorum. Herhangi bir gecikme yaşanmıyor ne midler , bassları bastırıyor nede tam tersi herşey olması gereken yerde olması gereken kadar, kulaklarınızın seslere alışması biraz zaman alabilir Shure ürünlerinden kullanmıyorsanız, çünkü ses karakteri diğer kulaklıklara gore biraz daha farklı herşey doğal , yapay bir ses yok bu özellikle Shure SE535’te daha fazla ortaya çıkıyor.

Dinlediğiniz müzik türünü bırakın parçaya gore bile çok değişken bir kulaklık . Bazen şarkı geçişinden sonra başka bir kulaklık kullanıyormuşsunuz hissi veriyor .. Garip birşey bu ama gerçekten öyle bazı şarkılarda inanılmaz bir ses geliyor daha once duymadığınız sesleri alıyorsunuz ve şaşırıyorsunuz bazı şarkılarda ise daha düz bir yapıya sahip. Tabii ki benim düz bir yapıya sahip dediğim ve karşılaştırdığım diğer ürün Shure SE215 modeli onu göz önünde bulundurun lütfen. Ürünün karakteri daha çok mid ve tiz ama bass ön planda olan parçalarda bu kendini çok belli ediyor . Sennheiser ie 8 kullandım ve hala arada kullanırım ses rengini pek beğendiğimi söyleyemeceğim. Westone’nun bir kaç modelini kullandım sarmal kablo bana hemen kopacakmış hissi veriyordu o yüzden alışamadım ve Shure kullanmaya başladım. SE535 Hassasiyeti 119 db bu benim için önemli olan noktalardan biri , güçlü bir kulaklık kullanmak istiyorsanız SE535 derim.

Shure kalitesi tartışılmaz çok iyi ve ürün kendi sınıfında gerçekten tatmin edecek bir ürün.

Merhaba,

SE215 kullanıcısı olarak SE535'le olan farklarını biraz daha ayrıntılı olarak anlatabilir misiniz?

215'ten 535'e geçmeye değdi mi sizin açınızdan?
    Ayrıca Kulaklık İncelemeleri bölümüne bir inceleme yapmanız da forum için çok faydalı olacaktır.

Kulaklığınız hayırlı olsun. İyi forumlar.

• Bende telefon için mh650c aldım kendisinden. Tavsiye ederim sağlam satıcı. Birde şu Mh1c olandan getirsinde onada bakalım
  • Dükkanınız var mı acaba bende istanbuldayım hiç kargo işine girmeden gelip elden alabiliyormuyuz?

Ek olarak Shure se215 almak istiyorum güncel fiyatlar nedir siyah ve mavi için ek olarak mavi le edition'un renkten başka farkı varmı bildiğiniz?Teşekkürler kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

quote:

Orijinalden alıntı: bayhankardas

Merhaba,

SE215 kullanıcısı olarak SE535'le olan farklarını biraz daha ayrıntılı olarak anlatabilir misiniz?

215'ten 535'e geçmeye değdi mi sizin açınızdan?
    Ayrıca Kulaklık İncelemeleri bölümüne bir inceleme yapmanız da forum için çok faydalı olacaktır.

Kulaklığınız hayırlı olsun. İyi forumlar.

Merhaba, forumlarda inceleme yapan arkadaşlar var gördüğüm, ben pek gerek duymadım detaylı inceleme yapmaya. Bana göre güzel gelen özellikler başkası için güzel olmaya bilir hatta öyle bir özelliğin olmadığını söyleyebilir o yüzden sadece ana noktalardan bahsetmek istiyorum. :)

Shure SE 535 profesyonel bir kulaklık , herşeyden önce doğal sesler ve detaylar ön planda . Stüdyo ortamında ilk kayıt alındığında duyduğunuz seslere çok yakın sesler elde edebiliyorsunuz güçlü cihazlardan çıkış alırsanız. Shure SE215'den geçmeye değdi mi demişsiniz; Şunu söylemeleyim iki model çok farklı sınıfların ürünleri Türkiye fiyatlarına göre konuşursak biri yaklaşık 400 TL diğeri 1500 TL ikisinin kıyaslanması olanaksız. Sadece fiyat anlamında demiyorum özellik anlamında kıyaslamakta çok yanlış olur.

Bugüne kadar çok farklı kulaklık ve monitör dediğimiz ürünlerden kullandım ve kullanıyorum hepsinin yeri ayrıdır. Shure kablo bakımından ve kullanılan malzeme açısından hepsinden bir kaç gömlek üstündür. SE 535 modeli Triple High-Definition MicroDrivers; 1 tweeter , 2 woofer'dan oluşmaktadır sesler yerli yerinde bir gecikme yaşamadan kulağa iletmektedir. Canlılık ve netlik üst seviyede diyebilirim doğru bir şekilde kullanıldığında bir canavara dönüşebiliyor :) Kafa üstü kulaklıkları aratmayacak seviyeye çok yakın. Bunun yanı sıra kulaklığın aksamları kurşun geçirmez yeleklerde kullanılan malzeme ile doldurulmuş. Elinize aldığınızda sağlamlık açısından güven veriyor.

Shure Serisinde SE110 , SE215 , SE315 ve SE535 ile yola devam ediyorum. :)

• Merhabalar :) Forumdan 2.alışverişim oldu ve dün elden SE215'imi teslim aldım.Selçuk bey için söylenecek herşeyi söylemişler zaten çok ilgili bir satıcı.Akşam 10da pm attım 11de telefonla konuştuk sabah 12de kulaklığı aldım daha hızlısını bulmak zor.Kulaklığa gelirsek de daha önce cx300-II ve cx400-II kullanmıştım.İlk aldığımda hep şaşırdım sesine ve yalıtımına.Ancak bu başka bişey.Kulaklık sektörüne yeni girdiğimi anladım bu kulaklık ile.İmkanım olsa daha bundan bıkmadan daha iyisini alırdım :) Öncelikle kutu kalitesinden bahsedeyim.Sennheiser gibi sıcak baskıyla sizi işkenceye uğratan bir kutu yok.Gayet herşey sade ve basit.Kablo kalitesi benim en korktuğum konuydu gerçekten.Elimden geldiğince dikkat etmeme rağmen hep bir sorun yaşadım şanssızlığıma.Ancak shure gerçekten bayhankardas arkadaşın söylediği gibi kablo konusunda oldukça başarılı.Jack kısmı sert bir yapıda.Bu tarz kulaklık takmadıysanız kulak üstünden geçmesi ilk başta biraz garipseniyor anca o yalıtım ve stabilite için en mantıklısı da buymuş anlıyorsunuz.Ses konusuna pek girmiyim çünkü zevk meselesi.Önemli olan size uygun kulaklığı seçip seçmemeniz.Bassları hoşuma gitti ve dinlediğim müzik türüyle gayet güzel eşleşti.Yalıtıma gelirsek ise evdeki ses sistemini %70'ine kadar açtım ki normalde dayanamam bu kadar sese.kulaklık müzik dinlerken geçirmedi o sesi şaşırdım fazlasıyla.Kablosu da alıştığım kulaklıklardan çok daha uzun bir kısmını katlayıp bağladım .

Sonuç olarak şöyle özetleyebilirim.Eğer alt kategori kulaklıklardan se215'e geçiyorsanız kesinlikle tatmin edici bir kulaklık.Fiyat olarak yurtdışı fiyatı+kargo+takılırsa diye gümrüğü eklerseniz bu fiyatın biraz altında kalıyor veya geçiyor belki de.Garanti konusunda herhangi bir sorun yaşayacağımı düşünmüyorum Selçuk bey o konuda içimi rahatlattı.Kablonun değişebilir olması ve Selçuk bey'in o kabloları temin edebileceği konusu da ayrı bir güven verici.Satıcı olarak daha ne denebilir bilmiyorum ama gerçekten çok iyi bir satıcı.Düşünüyorsanız veya kararsızsanız zaman kaybetmeyin derim :) Bir de video ekledim.Bu video 3boyutlu ses olarak geçiyor.Kulaklığı takıp dinlerseniz sesin arkadan geçtiğini hissediyorsunuz :) Kulaklıkların verebileceği keyfin maksimumu diyeblirim.Umarım yardımcı olabilmişimdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: BLacKEaGL3

Merhabalar :) Forumdan 2.alışverişim oldu ve dün elden SE215'imi teslim aldım.Selçuk bey için söylenecek herşeyi söylemişler zaten çok ilgili bir satıcı.Akşam 10da pm attım 11de telefonla konuştuk sabah 12de kulaklığı aldım daha hızlısını bulmak zor.Kulaklığa gelirsek de daha önce cx300-II ve cx400-II kullanmıştım.İlk aldığımda hep şaşırdım sesine ve yalıtımına.Ancak bu başka bişey.Kulaklık sektörüne yeni girdiğimi anladım bu kulaklık ile.İmkanım olsa daha bundan bıkmadan daha iyisini alırdım :) Öncelikle kutu kalitesinden bahsedeyim.Sennheiser gibi sıcak baskıyla sizi işkenceye uğratan bir kutu yok.Gayet herşey sade ve basit.Kablo kalitesi benim en korktuğum konuydu gerçekten.Elimden geldiğince dikkat etmeme rağmen hep bir sorun yaşadım şanssızlığıma.Ancak shure gerçekten bayhankardas arkadaşın söylediği gibi kablo konusunda oldukça başarılı.Jack kısmı sert bir yapıda.Bu tarz kulaklık takmadıysanız kulak üstünden geçmesi ilk başta biraz garipseniyor anca o yalıtım ve stabilite için en mantıklısı da buymuş anlıyorsunuz.Ses konusuna pek girmiyim çünkü zevk meselesi.Önemli olan size uygun kulaklığı seçip seçmemeniz.Bassları hoşuma gitti ve dinlediğim müzik türüyle gayet güzel eşleşti.Yalıtıma gelirsek ise evdeki ses sistemini %70'ine kadar açtım ki normalde dayanamam bu kadar sese.kulaklık müzik dinlerken geçirmedi o sesi şaşırdım fazlasıyla.Kablosu da alıştığım kulaklıklardan çok daha uzun bir kısmını katlayıp bağladım .

Sonuç olarak şöyle özetleyebilirim.Eğer alt kategori kulaklıklardan se215'e geçiyorsanız kesinlikle tatmin edici bir kulaklık.Fiyat olarak yurtdışı fiyatı+kargo+takılırsa diye gümrüğü eklerseniz bu fiyatın biraz altında kalıyor veya geçiyor belki de.Garanti konusunda herhangi bir sorun yaşayacağımı düşünmüyorum Selçuk bey o konuda içimi rahatlattı.Kablonun değişebilir olması ve Selçuk bey'in o kabloları temin edebileceği konusu da ayrı bir güven verici.Satıcı olarak daha ne denebilir bilmiyorum ama gerçekten çok iyi bir satıcı.Düşünüyorsanız veya kararsızsanız zaman kaybetmeyin derim :) Bir de video ekledim.Bu video 3boyutlu ses olarak geçiyor.Kulaklığı takıp dinlerseniz sesin arkadan geçtiğini hissediyorsunuz :) Kulaklıkların verebileceği keyfin maksimumu diyeblirim.Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Shure SE215 tercih ettiğine ve memnun kaldığına sevindim. iyi günlerde kullan. :)

• Bende Selçuk beyden Shure Se215 Limited editon aldım.
    Ürün pazartesi kargolandı bugün elime ulaştı.
    ürün orjinal kutusunda ve açılmamış olarak geldi.
    şimdi kulaklığa alışmaya çalışıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerati01 -- 22 Ocak 2013; 21:18:18 >
  • Selçuk Bey den 2 adet kulaklık almış bulunmaktayım ( Audio Technica ATH-CKS77 + Sony MH-650C )

Kendisine sorunsuz ve hızlı alışverişten dolayı teşekkür ediyorum. Kulaklıklar hakkında profesyonel yorum yapacak bilgiye sahip değilim lakin fikir vermesi açısından şunları söyleyebilirim.

Yaklaşık 2 aydır kaliteli ve aşırı pahalı olmayan fiyat performans ürünleri hakkında çok fazla nette araştırma yaptım, Techno-fi.net , donanımhaber gibi forumlarda profesyonel görüşlerini + kulaklık incelemelerini titizlikle okudum. Neticede Audio Technica ATH-CKS77 almaya karar verdim, bu kararımdanda oldukça memnunum. Kulaklığı temin etmemi sağlayan Selçuk Beye tekrar teşekkür eder herkese iyi forumlar dilerim.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.