Şimdi Ara

Fiio / Beyerdynamic / Soundmagic / İbasso

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
4
Favori
29.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 43
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 46
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 gün 2 saat 16 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 12
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Hesaudio (46 mesaj) treach (4 mesaj) sething (4 mesaj) fimi (4 mesaj) heat2797 (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (75 mesaj) Mobil (26 mesaj) Tablet (1 mesaj) Mini (5 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
4 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    572 Mesaj
    Referanslar: 16

Katılım Zamanı
    29 Temmuz 2003

quote:

Orijinalden alıntı: fimi

Yurtdışından almak yerine amazon.com.tr'ye bakın bari hocam.
    https://www.amazon.com.tr/FiiO-Ta%C5%9F%C4%B1nabilir-Y%C3%BCksek-%C3%87%C3%B6z%C3%BCn%C3%BCrl%C3%BCkl%C3%BC-%C3%87alar/dp/B07L8P8QDY
    https://www.hesaudio.com/mp3-playerlar-daplar/202-fiio-m6-hi-res-bluetooth-music-player.html
    https://www.hesaudio.com/mp3-playerlar-daplar/204-fiio-android-m11-hifi-music-mp3-player.html
    https://www.amazon.com.tr/M11-Android-Resolution-Lossless-Bluetooth/dp/B07QKXRSRT

Yani ikisi de Türkiye'den geliyor ama birisinin arkasında dünya devi var, siz Hesaudio'yu tercih ediyorsunuz. Samimi iseniz cidden şaşırıyorum.

Sorduğum soru çok açık, amazon varken neden burası? Bunu anlayamıyorum ve neden duyarım diye yazmıştım. Maalesef duyamadım. Uzatmıyorum o yüzden, bildiğiniz gibi devam. Amazon ürünleri de bizlere kalsın

Katılıyorum, birçok arkadaşımı da genelde bu şekilde yönlendiriyorum.

|
    |

• Teğmen
    155 Mesaj
    Referanslar: 15

Katılım Zamanı
    13 Ağustos 2014

2 Not
    Merhaba, beyerdynamic dt 990 pro 250 ohm kulaklık için Fiio Q3 ve Fiio K5 Pro modelleri arasından hangisini tavsiye edebilirsiniz? Masaüstü ve telefonda kullanıyorum kulaklığı ama telefonum LG G7 olduğu için Q3'e gerek var mı bilmiyorum. Q3'te THX sertifikası olması kafamı karıştırıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çavuş
    46 Mesaj
    Katılım Zamanı
    11 Mayıs 2016

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel

Merhaba dt 990 pro 250 ohm sürülmesi zor bir kulaklık. Biz genelde k5pro veriyoruz. Telefonunuz sürer ama tam hakkını vereceğini düşünmüyorum. Q3 un de amfisi güçlüdür. Aynı kulaklıkla alanlar oldu. Anladığım kadarıyla kulaklık zaten sizde mevcut. Eğer öyle ise ve telefonla kullanmak ve ses kalitesi yeterli ise ona aynı şekilde devam edip k5pro alabilirsiniz. Yada bilgisayardaki gibi cepte de daha kaliteli müzik dinlemek istiyorum derseniz q3 yada q5s düşünebilirsiniz.

Saygılarımızla

Esra Yalçınkaya

|
    |
    Celonfix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Onbaşı
    30 Mesaj
    Katılım Zamanı
    01 Temmuz 2012

Durum
    Forumda değil

Merhaba, Q5S için hangi kulaklıklar tavsiye edersiniz acaba?

Ayrıca dac/amplar için kulaklık seçiminde ohm değeri, 'beslemek' neden önemlidir açıklar mısınız?

K5 Pro ve Q5S arasındaki farkları da belirtir misiniz?

• Çavuş
    46 Mesaj
    Katılım Zamanı
    11 Mayıs 2016

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel

Merhaba,

Q5S i 250-300 ohm a kadar tüm kulaklıklarda kullanabilirsiniz.

Kulaklığı seçerken dinlediğiniz tarzlar ve bütçenize göre seçim yapabilirsiniz. Kafaüstü kulaklıklarda daha yüksek empedanslı ürünlere geçilebilir. Yüksek empedanslı ürünleri dac yada amfi olmadan performanslı şekilde süremezsiniz. Bu kulaklıklar genelde daha detaylı ve sahneli ürünlerdir. Kulaklığın hakkını vermek için dac yada amfi ihtiyacı duyulur

Teknik farkları sitede inceleyebilirsiniz. Kısaca şöyle açıklamaya çalışayım. Eğer masaüstü dac amfi istiyorsanız k5pro tercih edebilirsiniz. Performanslı ve başarılı bir üründür.

Q5s ile + olarak özellikler ekleniyor. Yanımda da taşırım, Bluetooth olarak da kullanırım, araba yada ev sistemine de bağlarım derseniz q5s tercih etmeniz gerekmektedir.

Saygılarımızla

Esra Yalçınkaya

Hesaudio Elektronik

|
    |

• Çavuş
    46 Mesaj
    Katılım Zamanı
    11 Mayıs 2016

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel

Merhaba,

Q5S i 250-300 ohm a kadar tüm kulaklıklarda kullanabilirsiniz.

Kulaklığı seçerken dinlediğiniz tarzlar ve bütçenize göre seçim yapabilirsiniz. Kafaüstü kulaklıklarda daha yüksek empedanslı ürünlere geçilebilir. Yüksek empedanslı ürünleri dac yada amfi olmadan performanslı şekilde süremezsiniz. Bu kulaklıklar genelde daha detaylı ve sahneli ürünlerdir. Kulaklığın hakkını vermek için dac yada amfi ihtiyacı duyulur

Teknik farkları sitede inceleyebilirsiniz. Kısaca şöyle açıklamaya çalışayım. Eğer masaüstü dac amfi istiyorsanız k5pro tercih edebilirsiniz. Performanslı ve başarılı bir üründür.

Q5s ile + olarak özellikler ekleniyor. Yanımda da taşırım, Bluetooth olarak da kullanırım, araba yada ev sistemine de bağlarım derseniz q5s tercih etmeniz gerekmektedir.

Saygılarımızla

Esra Yalçınkaya

Hesaudio Elektronik

|
    |
    fbfrkn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Cancer Clinical Trials
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.