Şimdi Ara

Fight Night Round 4 videos

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
339
Cevap
0
Favori
17.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 107
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 17 saat 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • FiréLord (36 mesaj) Dante (18 mesaj) Antoine Roquentin (15 mesaj) BURAK (13 mesaj) F@ruk (11 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Fight Night Round 4 videos
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1603 Mesaj
    FNR3 e göre FNR4 ün animasyonları çok daha gerççekçi olmuş iyi gelişme gösteriyor. FNR3 te karakterler yere düştüklerinde acayip yapaylık söz konusuydu sanki yere yavaşça uzanıyorlar gibi ama 4. seride düşüşlerde kesinlikle iyi. Karakter hakikaten bayılıyo ve yere resmen çakılıyo diyorsunuz. FNR3 te birde biryerden sonra sıkan birşey vardı oda oyun bitiminde yani nakavt falan yyapıyorsak oyun tekkrarında ağır çekimde gösteriyordu ve aslında onlar amimasyondan başka birşey değildi. kamera açısı birden değişiyor ve ağır çekimde hep aynı şeyler tekrarlanıyordu. eğer FNR4 videolarında izlediğimiz yapılırsa yani, oyunu oynarken iyi veya sağlam bir vuruş sonrasında hiç replay denilen o şey girmeden vuruş anında yavaşlama olur ve kameranın, yapılan vuuruş rahat görünsün diye o harekete yaklaştığı an gösterilirse bu oyundan çok zevk alınacağı kaçınılmaz bir gerçek
    |
    |

• Yarbay
    5330 Mesaj
    Yeni ssler

|
    |

• Haber Editörü
    8633 Mesaj
    Oyun değil bu ya başka bişey
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 23 gün cezanın, 22 gün 23 saat 24 dakika kadarı kaldı.
    CGI kalitesi budur işte :s
    |
    |
  • Binbaşı
    1673 Mesaj
    FNR 3 ü oynayamamıştım ama bunu kaçıramam ,bu ne ya acaip bişey kesin oynamalıyım
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    9667 Mesaj
    Kalite akıyor :D
    |
    |
  • Yarbay
    2364 Mesaj
    Resimler buram buram kalite kokuyor
    |
    |
  • Yarbay
    2578 Mesaj
    Ooo nee yaaa . Bildiğin gerçek bu ya .
    |
    |
  • Haber Editörü
    8633 Mesaj
    3 Hafta içinde demo elimizde hadi hayırlısı...

Kaynak
    http://www.badassgamerblog.com/2009/04/fight-night-round-4-demo-coming-soon.html
    |
    |
  • Yarbay
    3376 Mesaj
    Ya gerçekten oyundaki grafik bu ise şu ana kadar gördüğüm en iyi grafiğe sahip dövüş oyunu olacaktır.
    4*4 gözle bekliyoruz.
    |
    |
  • Binbaşı
    1603 Mesaj
    Bu resime ne dersin ya süper kas çizimlerindeki ayrıntılar gerçekten doyurucu, ayrıntılara baya inmişler...

|
    |
  • Yarbay
    2364 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: #FireLord#

Kaynak
    http://www.badassgamerblog.com/2009/04/fight-night-round-4-demo-coming-soon.html

Müthiş haber
    |
    |
  • Yarbay
    5330 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: #FireLord#

Kaynak

YEAH BB
    |
    |
  • Yarbay
    7572 Mesaj
    |
    |
  • Haber Editörü
    8633 Mesaj
    Süper gerçekten demo oyunun çıkması çok iyi olacak yoksa dayanılmazdı valla
    |
    |
  • Yarbay
    4331 Mesaj
    daha demin gametrailers a oynanış videosu (baştan sona)düştü hemen kaldırdılar

youtube dan buldum
    http://www.youtube.com/watch?v=hAQxrZe0Jmc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HRNclk777 -- 19 Nisan 2009; 1:59:32 >
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 23 gün cezanın, 22 gün 23 saat 24 dakika kadarı kaldı.
    ya grafikler neden böyle??!!
    gerçekten inanılmaz
    |
    |
  • Yarbay
    7572 Mesaj
    http://www.gametrailers.com/player/48218.html

Şu demo gelsede bir an önce tadına varsak demek istiyorum ama mayıs ortasında çıkacakmış
    |
    |
  • Yüzbaşı
    779 Mesaj
    Bu oyunu gördükçe xbox 360 alasım geliyor. Oyun çıkınca da dayanamayıp alacağım heralde. Hem o zamana kadar Türkiye ye de gelir Xbox360 fiyatı da ucuzlar. Oyun gerçekten çok güzel bir oyun. Benim için en gerçekçi dövüş oyunu. Önceden konsol kiralar oynardık arkadaşlarla 2 ve 3 ü oynadım. Ama bu 4 bambaşka birşey olacak. Müthiş, çok hoşuma gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaoglan_61 -- 23 Nisan 2009; 14:22:46 >
    |
    |
  • Haber Editörü
    8633 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: karaoglan_61

Bu oyunu gördükçe xbox 360 alasım geliyor. Oyun çıkınca da dayanamayıp alacağım heralde. Hem o zamana kadar Türkiye ye de gelir Xbox360 fiyatı da ucuzlar. Oyun gerçekten çok güzel bir oyun. Benim için en gerçekçi dövüş oyunu. Önceden konsol kiralar oynardık arkadaşlarla 2 ve 3 ü oynadım. Ama bu 4 bambaşka birşey olacak. Müthiş, çok hoşuma gitti.

2007 den beri bu sözler var dostum boşuna bekleme Türkiyeye gelir ve ucuzlar
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Bebek Oyunları
kripto para haberleri
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,391
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.