Şimdi Ara

Fight Night Round 4 videos (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
0
Favori
17.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: eserguzel

quote:

Orjinalden alıntı: 12henry14

ben sorunsuz oynuyorum

şu hakem kararlarına gıcık oluyorum
    neye göre puan veriliyor bilmiyorum, nakavtla alırsam maçı alıyorum yoksa hakem maçı veriyor karşıya :)

Bende Clean DVD hatası. Legand modunda yeni boksör yaratabiliyon mu? Eldiven şort ws?

evet tamamen kendimin yarattığı karakterler oynuyorum
  • Oyundan resmen nefret ettim.. Grafikler gerçekten güzel ama oynanabilirlik iğrenç ötesi.. Ha önceki FNR oyunları oynayıp kontrollere alışan arkadaşlar rahat edebilirler ama analoglarla kroşe bek aparkat yapmak neredeyse imkansız.. Hiçte kasamam kendimi.. İstediğim zaman istediğim hareketi yapamadıktan sonra ne anladım ben bokstan.. GEÇİNİZ..
  • Biraz deneme yap çok kısa sürede alışıyorsun inan. sonra da kalkamazsın başından
  • Böyle oyun kolay bulunmuyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dante

Biraz deneme yap çok kısa sürede alışıyorsun inan. sonra da kalkamazsın başından

Walla Tugay demoda böyleyse dedim aslını düşünemiyorum.. Demoda alıyorum maçı gene ama istediğimi istediğim an yapamıyorum bu sıkıcı oluyor.. Ben aparkat deniyorum adam hook yapıyor.. Kombinasyonları birbirlerine yakın tutumuşlar bir de ne gerek varsa.. Şu ara zaten Red Faction ve Prototype dan zaman kalmıyor..

• Bence bağımlılık yapıcı bir oyun. Normalde spor ve dövüş oyunu sevmem ama bu oyun oynanmalı.
  • kontroller çok rahat çok pratik yapmışlar
  • Bu sabah oynama fırsatı buldum tam sürümü . Oyunu çok beğendim . Özellikle grafikler herkesin dediği gibi müthiş gözüküyor . Oyunun kontrollerine alışma sorunu olmadı pek ama tam oturması için baya pratik yapmak lazım sanırım . Özellikle yumruktan kaçıp kontra vurmayı ve aparkatı beceremedim tam olarak .Bir de oyunda yere serdiğin adam 3-4 kere ayağa kalkabiliyor ,gerçekte nasıl bu durum pek bilmiyorum ama biraz saçma geldi bana .

Müziklere değinmeden geçilmez , ea sports zaten çok başarılı bu konuda ve yine süper iş çıkarmışlar . Tam gaza getirici müzikler oyuna çok iyi gitmiş , menülerde gayet kaliteli olmuş .

Geçen sene Top Spin3 oynadıktan sonra tenis oynama hevesim gelmişti , bugün Fnr4 oynadıktan sonra da boks yapma isteğim geldi :D
  • şu training olayına gıcık oldm
    ne kadar yapsamda +1 alıyorum, bu yüzden sürekli auto-training'e brıakıyorum
    sıkıcı yapmışlar bence trainingleri

quote:

Orjinalden alıntı: defected

http://beta.easports.com/media/play/video/6648913

video senine sağlam pataklamışsın adamı

ben sürekli kontralarla rakibi yıkmaya çalışıyorum ama ne kadar sağlam pataklarsam pataklayayım şu anda kadar rakibimde sadece güçlü olan sağ yumrukla yapılan elmacık kemiğinde hafif kızarıklık bazende açılma oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12henry14 -- 28 Haziran 2009; 21:13:35 >

• Achievement' ları önceki oyundaki kadar kolpa değil, bakalım binleyebilecekmiyiz
  • goat ta mike ve ali çok zor valla
  • quote:

Orjinalden alıntı: duncan21

Bu sabah oynama fırsatı buldum tam sürümü . Oyunu çok beğendim . Özellikle grafikler herkesin dediği gibi müthiş gözüküyor . Oyunun kontrollerine alışma sorunu olmadı pek ama tam oturması için baya pratik yapmak lazım sanırım . Özellikle yumruktan kaçıp kontra vurmayı ve aparkatı beceremedim tam olarak .Bir de oyunda yere serdiğin adam 3-4 kere ayağa kalkabiliyor ,gerçekte nasıl bu durum pek bilmiyorum ama biraz saçma geldi bana .

Müziklere değinmeden geçilmez , ea sports zaten çok başarılı bu konuda ve yine süper iş çıkarmışlar . Tam gaza getirici müzikler oyuna çok iyi gitmiş , menülerde gayet kaliteli olmuş .

Geçen sene Top Spin3 oynadıktan sonra tenis oynama hevesim gelmişti , bugün Fnr4 oynadıktan sonra da boks yapma isteğim geldi :D

çok sağlam vurduğun zaman yani yumruk tam oturduğu vakit adam kalkamıyor , ama genellikle hep 3-4 kere ayağa kalkıyor , 7. round'a felan geldiğimizde sağlam bi kroşe ile ilk düşüşünde adam bidaha kalkamıyor

• Vallahi çok guzel yapmışlar oyunu onlinede video olayı olsa super olurmus hiç olmazsa son indirme sahnesini kendi adamımla devam ediyorum maşallah bu gun iyi gunumdeyim ama son anda birini bi yığmışım yere offf offf adam msj attı psn de kufur etti bi ton hehehe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strongiron -- 28 Haziran 2009; 23:11:13 >

• süper benzetmişsin karakterle kendini
  • ahahaha adama bak aynı sen hık demıs burnundan dusmus
  • xboxta bu ozelligi nasıl kullanıyorsunuz xbox ın kendi kamerası varmı yoksa her usb kamera oluyormu yada deniyen oldumu ben ps3 eye camla yaptım
  • quote:

Orjinalden alıntı: F@ruk

Bu arada oyun 1080p'imiş, bilmiyordum

http://marketplace.xbox.com/en-US/games/media/66acd000-77fe-1000-9115-d80245410894/?p=1&of=0&bt=0&sb=1#offers

Lcd tv nin dibine kadar girsemde görüntünün bozulmadığını gördüm dün , 1080p heralde diye araştırcaktım . İlk defa bir oyunda gördüm bunu , normalde lcdnin yakınına gidince görüntü çok bozuluyor .

• ya oyunun oynanabilirligi cok kotu.eskisi gibi joyistick seceneklerinde 6. secebilsek ve dugmelerle oynasak cok super oluccakti.ben stick le oynayamiyorum.habire dayakl yiyorum.uyuz oldum.aylardir bu oyunu bekliyordum sinir oldum.yokmu bunun bi caresi.dugmelerle oynasak yine.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.