Şimdi Ara

Fight Night Round 4 videos (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
0
Favori
17.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun çok güzel ama anlamsız şekilde hızlı, optionsda boxer speed diye bi ibare var onu en düşüğe getirsemde hiç farketmiyor. Kamera açılarıda birbirine çok yakın bu arada. Bu hız olayı canımı sıksada yinede güzel bi oyun olmuş.
  • next gen daha başlamadan ea açıklama yapmıştı.. sporcuların kaslarının kasılmasını bile goreceksiniz diye. ilk defa bu oyunda gormus olduk.. bir dahaki nesilde futbol oyunlurında da goruruz insallah
  • Grafikler gerçekten mükemmel.Kontroller biraz karışık.Ama geneli süper.
  • Oyunun kontrollerinde ne gibi bir zorluk var anlamadım, tutorial kısmında iki dakikada öğretiyor kontrolleri, UFC yi oynadıktan sonra bu oyunun kontrolleri çocuk oyuncağı gibi geldi bana.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tanerq

Oyunun kontrollerinde ne gibi bir zorluk var anlamadım, tutorial kısmında iki dakikada öğretiyor kontrolleri, UFC yi oynadıktan sonra bu oyunun kontrolleri çocuk oyuncağı gibi geldi bana.

Zor değil karışık ya da bana öyle geldi.Ama zamanla alışılır.
  • tek kelime ile harika
  • Oyun kesinlikle çok kaliteli olmuş ama bu tarz oyunlar bana bi süre sonra sıkıcı gelmeye başlıyor. Yani ne biliyim hep aynı şeyi yapıyormuşum gibi hissediyorum.
  • Oyun gerçekten de çok kaliteli olmuş. Tek beğenmediğim yanı Legacy moddaki antrenman sistemi eski oyunlara göre sanki gereğinden fazla zor olmuş. Gerçi training bölümünde 3-4 tanesini champion olarak bitirebiliyorum ama bazılarında çok pis çuvallıyorum...
  • tek kelime ile süper başından yeni kalkabildim , kariyer mod süper , grafik süper , oynanabilirlik süper , tam bi şaheser .
  • Bende Legancy modunda DVD hatası veriyor. Oyundan atıyor.

Dvd yi yeniden kopyaladım 2. dvd de aynı hatayı veriyor. DVD'nin sağlam olduğunu nerden anlanırım. Olmassa tekrar çekicez artık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: eserguzel

Bende Legancy modunda DVD hatası veriyor. Oyundan atıyor.

Dvd yi yeniden kopyaladım 2. dvd de aynı hatayı veriyor. DVD'nin sağlam olduğunu nerden anlanırım. Olmassa tekrar çekicez artık.

Bende de hata verdi.Ama adam yaparken.Normal oynarken bişey yok.
  • Adamı nasıl yaptın o zaman? Tam adam yapıyorum zıınk Clean DVD hatası. DVD sağlam gözüküyor. 2. DVD ye çektim aynı hatayı oda verdi.
  • Adam yapamadım, Muhammed Ali ile oynuyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: RIDANES

Adam yapamadım, Muhammed Ali ile oynuyorum.

Oyunda hata var demek ki? Oyuncu yaratırken dvd hatası alan başka biri var mı acaba?
  • Oyun oynandikca oynatiyor. Evde 4 kisi varsaniz bi evde bu oyunun kapatilmasi cok zor
  • Arkadaşlar Street Fighter'ı beceremeyen ben sizce bunu oynayabilir miyim?

Bir de ufc ile kıyaslama yapabilir misiniz?
  • Arkadaşlar Legand modda devamlı atıyor. Sorunsuz oynayan var mı? Yen bir boxsör yaratamıyom. Clean DVD hatası veriyo. Sadece bende mi bu sorun?
  • ben sorunsuz oynuyorum

şu hakem kararlarına gıcık oluyorum
    neye göre puan veriliyor bilmiyorum, nakavtla alırsam maçı alıyorum yoksa hakem maçı veriyor karşıya :)
  • demodaki Ricky Hatton ve Manny Pacquaio'nun gerçek dövüşünü izlemek için alttaki torrent'i indirebilirsiniz. Herhangibir illegal durum yoktur

ACİL İNDİR İZLE DEMODAKİ ADMLARIN GERÇEK DÖVÜŞÜ
    http://btjunkie.org/torrent/HBO-Boxing-Pacquiao-vs-Hatton-Main-Event-PPV-HDTV-XviD-aAF/2219fcbb9baffc798994f022b809dce02924c13ccc90

• quote:

Orjinalden alıntı: 12henry14

ben sorunsuz oynuyorum

şu hakem kararlarına gıcık oluyorum
    neye göre puan veriliyor bilmiyorum, nakavtla alırsam maçı alıyorum yoksa hakem maçı veriyor karşıya :)

Bende Clean DVD hatası. Legand modunda yeni boksör yaratabiliyon mu? Eldiven şort ws?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.