Şimdi Ara

Fight Night Round 4 videos (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
0
Favori
17.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başından yeni kalkabildim valla.. fnr 3 ten çok farklı olmuş bence.. Grafikler, oynanabilirlik, animasyonlar, modellemelerle benden 95 alır bu oyun..
  • müthiş olmuş oyun demosundan belliydi zaten.

şu andan itibaren sabaha kadar başından kalkamayacağım gibi görünüyor. exhibition maç yaptım tadı damağımda kaldı. grafikler oynanış efektler sesler harika.
  • arkadaşlar oynanışda farklı kamera açıları varmı? Devamlı yazdım bütün oynanış videoları hep tek kameraydı. lütfen oynayanlar cevap versin
  • ScryeddPRO'da FNR4 Gameplay ve SS mevcuttur.

ScryeddPRO Ana Sayfasına ulaşmak için tıklayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScRyedd -- 24 Haziran 2009; 21:01:26 >
  • çok güzel oyun valla
  • Career sistemi çook güzel olmuş ya. off hem böyle grafik böyle oynanış üstüne bir de bağlayıcı bir career sistemi. detaylı yapmışlar career i. fnr3 den çok daha iyi olmuş.

95 den aşağısını haketmez bu oyun.
  • Buyrun beyler Replay'den çektim. Gayet güzel olmuş replay olayı.

• eline sağlık video için oyun çok güzel görünüyor ne güzel yapmış adamlar grafileri terler o ne ya öyle
  • çok güzelmiş video

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antoine Roquentin -- 26 Haziran 2009; 15:36:04 >
  • İşin güzel yanı ben tüplü tvde oynamama rağmen gördüğüm en güzel grafikli oyunlardan neredeyse en iyisi bu oyun oldu.. Tüplü tvde böyle ise plazmada lcd tvde heralde gerçek maç görüntüsü vardır
  • Mike Tyson ile ortasiklettekileri 2-3 uppercut ile yere seriyorum M. Tyson ile durmadan saydırın adama.M. Ali ile bekleyip counter geçirin.
  • Legacy Mode cidden çok ayrıntılı ve çok güzel olmuş. Herşeyi, her rengi istediğimiz şekilde markasına kadar seçebiliyoruz. Ametör kümeden başlayıp, yukarıya kadar yükseliyoruz Grafikleri zaten anlatamam, resimler konuşsun ama bence bunlardan bile daha iyi. Ayrıca müziklerde çok iyi seçilmiş, sıkıcı değil.

Fight Night Round 4 videos

• güzel oyun ama baya bi zor
  • beyler ya şu alttakı healt stamina block ibresi var ya onu kapatabılıyormuyuz sizde göremedim ama
  • Var kapatabilirsin optionsda

oyun harika gidiyor legacy mode çok sardı.
  • beyler bu oyunu oynasammı die düşünüyorum ama? boyle karşılıklı dovus oyunlarında en fazla yarım saat oynar kapatırım. Hele bir de controller cok zor filan demişsiniz. Bu tarz oyunlarda çabuk sıkılıyorum. Sarar mı acaba cok ovuluyo?
  • başında en uzun süre tutan dövüş oyunudur bu. yıllarca kopamazsın
  • Saoğol Dante cevap için az önce gene oynadım legacy mode cidden güzel yapmışlar grafik desen mükemmel oyun herşeyiyle dört dörtlük kesin oynayın
  • Vay babayın kemiğine, Ign 8.8' i çakmış
    http://xbox360.ign.com/articles/997/997247p3.html
    Grafik.... 9.5...
  • grafikler muhteşem
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.