Şimdi Ara

Fight Night Champion by EA Sports

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://ax.itunes.apple.com/app/id419242349?mt=8

Görür görmez hacıladım mükemmel bir oyun olmuş. 385mb uzunluğunda.

• şimdi kırılmışını arıyorum internette
  • quote:

Orijinalden alıntı: colombo53

şimdi kırılmışını arıyorum internette

Bak hocam Apptrackr'a indir çatır çatır
  • Kontroller karışık biraz alışınca sarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chidori -- 4 Mart 2011; 13:25:16 >
  • Ben denedim grafikler iyi, retina uyumlu. Ama kontroller zor. Gerçi 2 maç yaptım daha ama. Genel olarak güzel bir oyuna benziyor. Bu arada multiplayer oynayamadım ben kimseyi görmüyor. Mp oynayabilen var mı?
  • Beyler gercekden harika bir oyun olmus ea games cok kaliteli bir oyun cikarmis ortaya ..
  • sevemedım bır türlü box oyunlarını
  • Ben oyunu yukledim,cok begendim. Kimi maclar yarim saat suruyor 4-5 mac yaptim en fazla 5 raundda nakavt(yazimi dogrumu bilmiyorum :D ) ile kazandim. Yalniz dustugumuz zaman ayaga kalkkma olayini anlamadim nasil yapiyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus569

Ben oyunu yukledim,cok begendim. Kimi maclar yarim saat suruyor 4-5 mac yaptim en fazla 5 raundda nakavt(yazimi dogrumu bilmiyorum :D ) ile kazandim. Yalniz dustugumuz zaman ayaga kalkkma olayini anlamadim nasil yapiyoruz?

Siyah olan çemberi beyaz olan çembere ulaştıracaksın bunun için hareket sensörü var.
    Mümkün oldukça ağır yumruk atmaya çalışın çünkü enerjiniz kalıcı olarak azalıyor verdiğiniz hasar ve hızınız düşüyor.
  • süper oyun olmuş... kıydım aldım... tavsiye ederim. bu tarz oyunları seviyorsanız ister satın alın ister malum yerlerden alın ama yükleyin... süper oyun.
  • İOS'da oynayan var mı ? Ben eskiden ios'ta satın almıştım fakat oyunu bulamıyorum şuan bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lynchesque

İOS'da oynayan var mı ? Ben eskiden ios'ta satın almıştım fakat oyunu bulamıyorum şuan bilgisi olan var mı ?

IOS 10 uyumsuzluğu yüzünden apple kaldırmış olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.