Şimdi Ara

Fight Club tarzı bir film varmı ?? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
4
Favori
35.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben her gün bazı sahnelerini hep izlerim. mükemmel filmdir fight club. onun için onun seviyesinde film çıkmadı çıkmaz.
  • Galiba Fight Club'ı bir tek ben sevmemişim.
  • Amerikan güzeli( american beuty)
    Fight clup ın senrayosu birebir kim kimden ne çalmış belli değil aynı sene çıktılar amerikan güzeli tüm ödülleri götürdü fight clup hiçbşeye alamadı çok acı
  • quote:

Orijinalden alıntı: VGroove

Offf offff tam benlik konu açılmış

Fight Club hakkında söylenecek o kadar söz var ki...

Hatırlıyorum , 2001 de dayım beni sinemaya götürmüştü ve Fight Club'a girelim demişti.Ben de adından anlaşılacağı gibi bir dövüş filmi sanmıştım , mırın kırın etmiştim...Sonra sinemada izledikten 1 hafta 10 gün etkisinden kurtulamamıştım , film adeta hayatımı etkiledi...

Fight Club DVD si film arşivimin en önünde , göze batacak şekilde yer alır Biraz garip gelecek ama periyodik olarak izlediğim tek filmdir.2 ayda bir izlerim...

Filmdeki felsefe öyle böyle değil , Teokratik sisteme ana avrat küfür ediyor sanki !

Bu film , benim gibi şehir hayatından bıkan , hayatta çeşitli amaçların peşinde koşup her seferinde hüsran yaşayanlar için bulunmaz bir nimettir.

Tyler Durden ismi , benim ve benim gibilerin aklına kazınmıştır Brad Pitt'e zaten söylenecek birşey yok.Herifin hem oyunculuğu hem de karizması olayı bitiriyor.Hele filmde bir sigara içişi var ki , insan bir an sigaranın Tyler Durden için icat edildiğini düşünüyor

Fight Club'a bire bir benzeyen film yoktur ama , düşünce sistemi olarak örtüşen bir film önerebilirim ,

''Into The Wild'' Mutlaka izleyin bu filmi

Son olarak ,

Fight Club bir film değil , yaşam tarzıdır.

tamamiyle bütün hislerime tercüman olmuşsun into the wild ve fight club hayatımda izleyip te en çok sevdiğim iki filmdir özelliklede fight club...hayatımda çok şeyi değiştirdi bu film belkide doğru yolu bulmamı sağladı..asıl benliğimi bulmamı sağladı değer verdiğim o kadar çok şeyin aslında ne kadar değersiz olduğunu anlamamı sağladı...into the wild ise doğaya ve yaşadığımız hayata bakış açımı değiştirdi..soundtracklerinden eddie vedder - society şarkısı dinleyip te bıkmadığım tek şarkıdır alır götürür beni...

• Fight Club gibi bir iflm çekmeleri çok zor
  • the undisputed 1-2 var bide snatch var seversen
  • Bu filmi nedense Fİght Club'a benzetiyorum. Tabi fight club ap ayrı bişey. Dövüş kulübünü çok beğendiyseniz Chuck Palahniuk'un kitaplarını okuyun ( fight club'ın yazarı )

Fight Club tarzı bir film varmı ??
  • Fight Club'tan sonra,

Memento kesinlikle tavsiyemdir . . .
    The Butterfly Effect' te ayrıca olabilir. . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smokin That Weed

quote:

Orijinalden alıntı: VGroove

Offf offff tam benlik konu açılmış

Fight Club hakkında söylenecek o kadar söz var ki...

Hatırlıyorum , 2001 de dayım beni sinemaya götürmüştü ve Fight Club'a girelim demişti.Ben de adından anlaşılacağı gibi bir dövüş filmi sanmıştım , mırın kırın etmiştim...Sonra sinemada izledikten 1 hafta 10 gün etkisinden kurtulamamıştım , film adeta hayatımı etkiledi...

Fight Club DVD si film arşivimin en önünde , göze batacak şekilde yer alır Biraz garip gelecek ama periyodik olarak izlediğim tek filmdir.2 ayda bir izlerim...

Filmdeki felsefe öyle böyle değil , Teokratik sisteme ana avrat küfür ediyor sanki !

Bu film , benim gibi şehir hayatından bıkan , hayatta çeşitli amaçların peşinde koşup her seferinde hüsran yaşayanlar için bulunmaz bir nimettir.

Tyler Durden ismi , benim ve benim gibilerin aklına kazınmıştır Brad Pitt'e zaten söylenecek birşey yok.Herifin hem oyunculuğu hem de karizması olayı bitiriyor.Hele filmde bir sigara içişi var ki , insan bir an sigaranın Tyler Durden için icat edildiğini düşünüyor

Fight Club'a bire bir benzeyen film yoktur ama , düşünce sistemi olarak örtüşen bir film önerebilirim ,

''Into The Wild'' Mutlaka izleyin bu filmi

Son olarak ,

Fight Club bir film değil , yaşam tarzıdır.

tamamiyle bütün hislerime tercüman olmuşsun into the wild ve fight club hayatımda izleyip te en çok sevdiğim iki filmdir özelliklede fight club...hayatımda çok şeyi değiştirdi bu film belkide doğru yolu bulmamı sağladı..asıl benliğimi bulmamı sağladı değer verdiğim o kadar çok şeyin aslında ne kadar değersiz olduğunu anlamamı sağladı...into the wild ise doğaya ve yaşadığımız hayata bakış açımı değiştirdi..soundtracklerinden eddie vedder - society şarkısı dinleyip te bıkmadığım tek şarkıdır alır götürür beni...

OOo ikinizde aynı benim hislerime tercüman olmuşsunuz.O society,rise ve en benim için en anlamlı sözlerle donanmış Long Night...Başka var mı böyle tavsiye edecekleriniz ??

• NEVER BACK DOWN fena filmdir kesin izlemelisin aynı şekilde fena gaz yapar adamın üstünde
  • Yahu bu arada filmden soğuttunuz insanı.Anam ne filmmiş yaaa.Her konuda var neredeyse.Tüm site ahalisi ağzından düşüremiyor.Film güzel ama daha iyileri var unutmayalım.Kimse sevmiyor diye çok seviyordum.Meğer herkes biliyormuş filmi o sadece benimdi
  • aramızda bir çeşit üçgen durumu var. ben tyler'ı istiyorum. tyler marla'yı istiyor. marla beni istiyor.
  • Fight Club'ı izleyenlerin büyük bir kısmı filmde anlatılmak istenileni anlamadığı halde filmi heryerde över,tıpkı Matrix gibi
    Sözüm meclisten dışarı arkadaşlar.Bu filmle alakalı genel durum bu bence.
  • ben FC yi hödük bi sadece kavga eden adamlar sanıyodum öle sananlar varsa sanmasnılar izlesinler
  • Tarzı farklı ama ölmeden önce izlenmesi gereken bir film varsa ne Fight Club ne de başka bir David Fincher filmi ne de diğer kült filmler;önce OLDBOY(İhtiyar Delikanlı) diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iron Maiden 

Galiba Fight Club'ı bir tek ben sevmemişim.

Aman haa!

başyapıtlar beğenilmek zorundadır (!) mesela Star Warsı beğenmediğini söylersen film izlemeyi bilmeyen yarım akıllı bişey damgası vururlar öyle heryerde fight club ı beğenmediğini söyleme hele bu forumda!

ben fight club ı çok beğenirim ayrıca yanlış anlaşılmasın lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slp

quote:

Aman haa!

başyapıtlar beğenilmek zorundadır (!) mesela Star Warsı beğenmediğini söylersen film izlemeyi bilmeyen yarım akıllı bişey damgası vururlar öyle heryerde fight club ı beğenmediğini söyleme hele bu forumda!

Ne alaka star warsla. Star wars fantastik & bilim kurgu tarzında bir film. Bu tarzı sevmeyenler beğenmez.

Ben severim o ayrı...

• quote:

Orijinalden alıntı: Slp

quote:

Aman haa!

Kimse birşeyi beğenmek zorunda değil ancak laf etmemek zorunda. Eleştri ayrı birşey, "bu ne lan bişeye benzemiyor" tavırlarıyla ukalalık etmek ayrı birşeydir. Sanırım senin de Star Wars konusunda kalmış bir acın var ki böyle herşeyin farkında insan karakterini oynamaya karar vermişsin.

• kesinlikle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LAVMAN -- 12 Şubat 2010; 17:42:58 >
  • Pulp fiction izleyebilirsin çok benzerdirler
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.