Şimdi Ara

Fifadan sonra Pes ilaç gibi geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pes gerçekten bu sene enfes olmuş aman allahım o grafikler o detaylar oyuncuların hareketlerinin gerçekçiliği top fiziğinin mükemmelliği gerçekten ön yargılıydım pese fifa aldım ilk o kadar sıkıldım ki top geçmiyor pas geçmiyor hep tek düze hareketler ve ataklar birde pesin demosunu deneyeyim dedim gerçekten ilaç gibi geldi. fifadan sonra sanırım birde pes satın alacağım. tek sorun ki bu da büyük bir sorun lisanslar onun dışında sırf become a legend modunu online adam gibi oynayabilmek için bile alabilirim. fifanın be a pro modunda kusasım geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4F3 -- 1 Ekim 2018; 20:21:4 >

• Sizin gibi oyuncuların artmasını temenni ederim

Aslında 2 oyun da ciddi manada yetersiz özellikle bu sene...

Ben saha içinden sebep hep Pes tercih ediyordum ama bu sene saha içinde de sınıfta kaldı maalesef.

Benim puanım 900 küsür rakibim 300 dün ne yaptıysam gol olmadı üst direk, alt direk olmadı iki direkten dahi döndü bilardo etkisi ile :)

Son dakikalarda bari berabere bitsin dedim maalesef ki yenersem gelecek olan + 2 puan mağlup olursam gidecek olan - 14 puan :)))

Topu stoperden sağ beke verdim. Ama stoperim topu kalecime attı :) sonra kalecim topa ıska geçti neler oluyor dedim, stoperle geri koştum topu yakalamak için ama stoperim topla birlikte savrularak kaleye girdi

Hakikaten momentum olur da bu kadar olmaz be kardeşim. Ben Pes tarihinde böyle hissedilir momentum görmemiştim 38 yaşımdaydım 1 yaş daha alıp 40'a merdiven dayamış oldum aferin Konamiye
  • Sonuç olarak iyi para varmış hocam sizde şaka bi yana bende pes alacağım ama fiyatı hala çok yüksek. Düşmesini bekleyeceğiz artık. Ayrıca ilerleyen zamanlarda yama ile lisans da halledilmiş olır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Futbol oyunu oynayıp lisanslı kadrolar, takımlar, ligler ve uluslararası turnuvalar olmadan keyif alabilmek epey büyük şans olsa gerek. Ne yaparsa yapsın ben oynayamıyorum.
  • pesi iyi oyun ama lisans falan işleri berbat.
  • Ben de senelerin Pes oyuncusu olarak acaba Fifa'ya bir baksam mı diye düşünüyordum tam da şu zamanlarda...

Başlık bende hafif bir tebessüme neden oldu demek 2 oyunda bu sene eksik ve memnun etmiyor oyuncu kitlesini maalesef...

• Ben bu forumdaki cehalete hayranim. Pesi lisanssiz oynadigimizi filan zanneden sayisi cok fazla. Inanilmaz.

• Valla arkadaşlar hayatım boyunca hep pes oynadım İki üç sene önce bı fifa deneyim dedim yok oynarken zevk alamadım.Benim tarzım,bana hitap eden hep pes oldu.Ha bide çok eskilerden 8 bitlerden goal 3 vardı efsane yi unutmayalım

• ben forumdaki insanlar gibi PES'ci ya da FIFA'cı değilim. Yıllarca PS kafelerde PES oynadık, kendime PS alınca önce PES aldım, 2 sene sonra da FIFA. yani ilk kez FIFA'yı 17'de oynamaya başladım yoğun olarak. Bu seneki 2 oyunun da sadece demolarını oynamış tarafsız biri olarak söyleyebilirim ki FIFA 10 üzerinden 6, PES 10 üzerinde 4 puan alır. Demolar için konuşuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şogun

ben forumdaki insanlar gibi PES'ci ya da FIFA'cı değilim. Yıllarca PS kafelerde PES oynadık, kendime PS alınca önce PES aldım, 2 sene sonra da FIFA. yani ilk kez FIFA'yı 17'de oynamaya başladım yoğun olarak. Bu seneki 2 oyunun da sadece demolarını oynamış tarafsız biri olarak söyleyebilirim ki FIFA 10 üzerinden 6, PES 10 üzerinde 4 puan alır. Demolar için konuşuyorum.
    Sizin gibi oyuncuların artmasını temenni ederim

Ben saha içinden sebep hep Pes tercih ediyordum ama bu sene saha içinde de sınıfta kaldı maalesef.

Benim puanım 900 küsür rakibim 300 dün ne yaptıysam gol olmadı üst direk, alt direk olmadı iki direkten dahi döndü bilardo etkisi ile :)

Son dakikalarda bari berabere bitsin dedim maalesef ki yenersem gelecek olan + 2 puan mağlup olursam gidecek olan - 14 puan :)))

Topu stoperden sağ beke verdim. Ama stoperim topu kalecime attı :) sonra kalecim topa ıska geçti neler oluyor dedim, stoperle geri koştum topu yakalamak için ama stoperim topla birlikte savrularak kaleye girdi

Hakikaten momentum olur da bu kadar olmaz be kardeşim. Ben Pes tarihinde böyle hissedilir momentum görmemiştim 38 yaşımdaydım 1 yaş daha alıp 40'a merdiven dayamış oldum aferin Konamiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Sopranos -- 2 Ekim 2018; 16:1:40 >
  • Arkadaşlar pes için on numara lisans yaması videosu var youtube'da. Bende forumdan bir arkadaşın tavsiyesiyle yükledim mükemmel oldu. Bu lisans yaması olmasa oyuna 220 tl asla vermezdim net.
    https://www.youtube.com/watch?v=rKHYBs9KG6c&index=9&t=69s&list=LLvrD7ZSjc-hgJy3sRNOXlVg
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_Sopranos

Sizin gibi oyuncuların artmasını temenni ederim

Alıntıları Göster
    Öyle bir anlatmışsın ki sanki Fifa'da momentum yok. Fifa'da daha beter. Bu saçmalık yüzünden artık oynamıyorum futbol oyunlarını.
  • İkisi de güzel seri bence. Bariz üstünlikleri yok birbirine. Kişisel tercihe bağlı biraz. Birine alışan diğerini garipsiyor genelde
  • The_Sopranos kullanıcısına yanıt
    Pes i 13 de oynamıştım en son. Geçen sene 2 oyun da vardı bende fakat fifayı oynadım.

Bu sene pesi hiç denemedim, lisanssız olması, hayranlarının yaptığı patchler ile linanslı gibi olması işime gelmiyor bir oyun alıyorsam uğraşmadan oynayayım diye Ps4 aldım yıllar sonra.

Bu arada o momentum fifada da var. Topların direkte patlaması, Üst direğe çarpan topun kale çizgisine çarpıp tekrar üst direğe çarptıktan sonra kalecinin yakalaması, Kalecinin top ile beraber içeri girmesi. Bariz kaleciye yapılan müdahaleye rağmen golün verilmesi vs vs uzar gider bu liste.

Hatta momentum kimde ise hakem de taraflı olur bi tarafa hiç düdük çalmaz, diğer tarafa paso çalar. Bu sene oyunun faul düdükleri rezalet. Bir de sizin dediğiniz kendi ceza sahanda kısa pas ile top kontrolü olayı aynen fifa da da var.

Marcello gibi adam ileri kısa pas vermektense diğer uçta ki Sergio ramosa pas vermeye çalışıp kalecinin önünde ki messiye gol paso veriyor mesela..

Hemde bu her zaman oluyor fifa 19 da.. Kaleciler bile bazen Lois karius modunda rakip takım oyuncusuna pas veriyorlar.

Üstelik sizin bastığınız tuş ve kolu çektiğiniz yön ile alakası olmayan noktalara
  • 4 senedir severek fifa oynadım ama bu seneki fiyatı çok uçuk. Pes 2019 mu alsam bilemiyorum. Fifa 19 un demosunu oynadım ama böyle alasım gelmedi. 18 den sonra 19 sanki olmamış gibi geldi bana. Çok kararsız kaldım. Pes i incelemem lazım, fifa gibi ligler falan var mı? Yoksa eskisi gibi takımların isimleri bile farklı mı? İlgiltere liginde saçma sapan isimlerle takım oluşturmuşlardı hala aynı mı?

• Kişisel zevkler ve beklentiler oyunlara bakış açısını değiştiriyor. Bana da pes saha içinde kötü geliyor, en kıvrak adam bile tuhaf dönüyor, top sanki olduğundan daha ağırmış gibi davranan futbolcular uzatmayayım bana fifa sonrasında pek keyif vermiyor.

Pes 17 e kadar lisansları yükle yama yap darladı artık :) tabi beğenen arkadaşlara saygım sonsuz bende zamanında çok oynadım ve benzer düşünüyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

4 senedir severek fifa oynadım ama bu seneki fiyatı çok uçuk. Pes 2019 mu alsam bilemiyorum. Fifa 19 un demosunu oynadım ama böyle alasım gelmedi. 18 den sonra 19 sanki olmamış gibi geldi bana. Çok kararsız kaldım. Pes i incelemem lazım, fifa gibi ligler falan var mı? Yoksa eskisi gibi takımların isimleri bile farklı mı? İlgiltere liginde saçma sapan isimlerle takım oluşturmuşlardı hala aynı mı?
    özel yaması var lisanslı hale geliyor ps4 ve pc

• ben hala bekliyorum pesin düşmesini beckham sürümünü alacam kutulu düşmedi bir türlü

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4F3

özel yaması var lisanslı hale geliyor ps4 ve pc

Alıntıları Göster
    Ps store dan indiriliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

Ps store dan indiriliyor mu?

Alıntıları Göster
    yok internetten flasha atıyorsun

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.