Şimdi Ara

Fifa17 Alacaklar veya Aklinda Sorular Olanlar Buyurun! Guncel! Hrkgames Kodlar Geldi! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
4
Favori
6.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: allenbaha

Gecen sene bunun dogru olmadigini gorduk, hatta demoda takilma yasayan bazi kisilerde, full surumde takilmalar gitti. Ama demoyu calistirip full surumde kasma ortaya cikan bi kisi bile gormedim. Bu senede biseyin degisecegini dusunmuyorum

Bakalım hocam çıksın deneyelim ozaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • i7 işlemci
    gt 635m 2 gb ekran kartı
    6 gb ram var rahat oynayabilir miyim ki
  • samtiger kullanıcısına yanıt
    sagol dostum
  • tolgabjk T kullanıcısına yanıt
    Bi 2gb ram daha eklersen daha rahat oynayabilirsin hocam, bence bi demoyu bekle alacaksan ondan sonra al yada kasma olursa ram alabilirim diyorsan simdiden alabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: allenbaha

Bi 2gb ram daha eklersen daha rahat oynayabilirsin hocam, bence bi demoyu bekle alacaksan ondan sonra al yada kasma olursa ram alabilirim diyorsan simdiden alabilirsin

Ultrabook hocam benim pc ram ekleniyor mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Eklenmiyor olabilir hocam ama bence 6gbta yeter fakat istenen minimum gereksinimde 8gb yaziyor. En iyisi demoyu beklemek olacaktir

• allenbaha A kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam demoyu oynamadan almam zaten :) gerçi almakta kararsızım hile çok olduğu için

• Ram:8 gb ram
    Ekran kartı:Gtx 950m ddr3 2gb ekran kartı
    İşlemci:Intel Core i5-4200H 2.8 GHz Turbo Boost ile 3.4 GHze kadar, 3mb Cache işlemci
    Sizce 1080p de highda oynayabilirmiyim?

• Dijital key alırken kredi kartımızla taksit yapabiliyor muyuz ? yoksa tek çekim şartı mı var ? Bilgilendirirseniz sevinirim.
    Her sene bi umut hileyi bitirirler diye dayanamayip aliyorum fakat artik hilelerden para kazandiklarini biliyorum. Ama yapacak bisey yok gene kucuk bi umutta olsa dayanamayip alacagim

• ee96 E kullanıcısına yanıt
    Arada FPS dususu yasayabilirsin gibi geliyor 1080p high oynarken. Gene cogu kisiye verdigim tavsiye olan demoyu bekleyip almak olacak.

• Lord Commander kullanıcısına yanıt
    Hatirladigim kadariyla taksit yapiliyordu suan ise gidiyorum aksam dondugumde tekrar girip kontrol ederim ama dedigim gibi yapiliyor olmasi gerek.

Baktığında bilgilendirirsen sevinirim hocam. Birde hangi sitelerde yapabiliyoruz onuda söylersen sevinirim.
  • Sistemim aşağıdaki gibi Fifa 14 ' ten sonrasını kaldırmıyor ne yazık ki Sanırım işlemci kaynaklı bir eksikliğim var.
    r7 240 2gb ddr 3 ekran kartı
    e7600 dual core 3.20 ghz işlemci
    4gb ram
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bide ram falanda baya dusuk kalmis

• Lord Commander kullanıcısına yanıt
    Hocam playstore icin soyleyim, kredi kartina taksit yok ama eger ttnetliysen faturana 1-3-6-9-12 seklinde taksit yapabiliyorsun hemde fazla para eklenmiyor. G2A dan gecen sene Paypal'la almistim ve taksit olmuyordu. Tavsiyem 20₺ indirim kodu ile playstore'dan almak oluyor genelde. Hemde Turk sirketten almis olunuyor fakat daha ucuz bulursaniz tabiki pekcok site var fifa satan.

• Düşünceme Allenninde katılacağını düşünüyorum oda şudur pc kullanıcıları şayet Ea pcdeki Hile kullanımını tamamiyle bitirdik demedikce diyemedikce pc için fifa oyunları alınmaz Hileciler Fut kısmına direk ettki ediyor size hilecinin denk gelmesini geçtim her türlü tiçaret kısmına ettki ediyorlar bir nevi tekel olmaya başlıyorlar oyuncu piyasaları alt üst oluyor milyonlarca coins havalarda uçuşuyor final maçı hileci geliyor dns filan saysay bitmez 15 ve 16 yı pc de oynadım 15 i bir hevesle hileci filan takmadan oynadım ama1 16ya gelince hele yeni gelen oyun modunda hileciler çok çan yakmaya başlayınca Fifa 16da Pc platformunda fifa serisine son noktayı koydum.

Demem oki Oyunu pc için alıyorsanız Almayın inanın Fut kısmında Eğlenmek istiyorsanız bu pc platformunda imkansızdır oyuncu almak istiyorsunuz bir bakmışsınız 300k okadar parayı nasıl bulacaksınız ? lig birinciliği 15 k verirken paketlerden birşeyler cıkmaz iken o 300kyı kaç maç sonra bulacaksınız ki bu fiyat iyi oyuncular için oldukca düşük bir bütçe.

• Mesela şuan bir maça girdim daha ilk maçım ve hileci. artık alıştık :D
    Anladım hocam. Voidu diye dijital key sitesinde kredi kartına taksit seçeneği varmış. Güvenilirliği konusunda araştıma yapıp oyunu ordan almayı planlıyorum. Sistemim açar mı, açmaz mı eğer açarsa hangi değerlerde oynarım onuda bilmediğimden demoyu bekleyeceğim artık. Bilgi için sağolasın :)
  • Herseye katiliyorum hocam fakat ben yinede pc icin aliyorum cunku pc deki zevki digerlerinden alamiyorum niyeyse ama cogu kisi konsolda daha fazla egleniyor
    EA'nin de bu hile isini bitirecegini sanmiyorum fakat oyunu sirf 2 ay oynamak icin alacagim sonrasinda hileciler yuzunden birakmak zorunda kalacagim buyuk ihtimalle 3 yildir FUTu araliksiz oynuyorum en fazla Lewandowskiyi alabilmistim o da 100K idi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.