Şimdi Ara

Fifa17 Alacaklar veya Aklinda Sorular Olanlar Buyurun! Guncel! Hrkgames Kodlar Geldi! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
4
Favori
6.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hrkgames kodu gönderdi bilginiz olsun.Şu anda oyunu indiriyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • allenbaha A kullanıcısına yanıt
    Hrkgames ten aldım ve keyi göndermişler aktif ettim ben.Origin access e üye olduğum için trial e giriyorum fakat orda pre order hediyeleri gelmemiş gözüküyodu.Acaba asıl oyuna girincemi gelir onlar.
  • a.tolga kullanıcısına yanıt
    ayrı bi kod vermediyse gelmez hocam hediye falan
  • Ludosh kullanıcısına yanıt
    Üzdü valla ya.
  • allenbaha A kullanıcısına yanıt
    haberiniz olsun playstore doğum günü hediyelerini artık vermiyormuş geçmiş olsun
  • şuan itibariyle alınabilcek en uygun yer neresidir?
  • bursagb den key geldi. oyunu çeşitli nedenlerle oynayamıyacam. aldıgım fiyatın altına 100 tl keyi verebilirim. pm atın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: faksu.42

şuan itibariyle alınabilcek en uygun yer neresidir?

gamesmonde 110 tl keyler dağıtılıyor site güvenli alırsan bugün gelir. Bonus ile alırsan otomatik 3 taksit için sms geliyor. gittigidiyorda şu an 132 lira en düşük. Daha uzun taksitler yapmak istiyorsan oradan da alabilirsin.
  • mersinaki M kullanıcısına yanıt
    hocam bonus işi naısl oluyor

edit= Hocam galiba bonus kart dan bahsettiniz ben yanlış anladım sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton Senna da Silva -- 29 Eylül 2016; 0:11:26 >
  • mersinaki M kullanıcısına yanıt
    gamesmonde de şuan 130 tl oldu.
  • Demek 12 den sonra fiyat arttı. İyi ki bugün almışım son anda.
  • Aynen ufak bir karışıklık olmuş :)
  • resattavasoglu R kullanıcısına yanıt
    Hadi be, benim son dogum gunu keyimide vermisler. İsteyen olursa benim hesaptan alabilir. Ayrica bilgilendirdigin icinde tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alan arkadaslara hayirli olsun, alacak arkadaslarda cok beklemesinler fiyatlar ilk zamanlar artar. Aradan bikac ay gecince dusmeye baslar Ayrica originden pek cok ekleyen kisi olmus. Bi arkadasim kodumu girmek icin girdi hesaba, ben henuz ulkeye donmedim fakat dondugum gibi oradan da her turlu sorularinizi cevaplamaya calisirim. Konuda benim eksikligimde arkadaslara yardim eden herkese de tesekkur ederim Yakin zamanda bu konuda sorular bitmeye baslar her yil oldugu gibi, o zamana kadar da sorularinizi yanitlamaya devam edecegim. Sonrasindaysa temmuz-agustos gibi Fifa 18 icin alimlara yardim etmeye elimden geldigi kadar calisirim Ayrica birkacta guvenilir yabanci siteyle gorustum, seneye icin cok daha uygun fifa 18 icinde soz aldim sayilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Voidu dan 132 tl ye alayım diyorum, daha uygun yer var mı arkadaşlar?
  • en uygun 130 tl gibi arkadaşlar şuan?
  • Ne kadar güvenilir bilmiyorum bir arkadaş almış keyi gelmiş. Şu an burada 99 tl.
    https://www.droyun.com/fifa-17
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faksu.42 -- 29 Eylül 2016; 13:40:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

Ne kadar güvenilir bilmiyorum bir arkadaş almış keyi gelmiş. Şu an burada 99 tl.
    https://www.droyun.com/fifa-17

Hocam mesajınızı gördükten sonra aldım 99 tl ye preorder bonus kodla beraber 2 kod geldi ikisinide aktif ettim bir sıkıntı yaşamadım kredi kartı ile ödeme yaptım. Alacak arkadaşlara duyurulur
  • ben üyelik açamadım bu d r oyundan yau? :D isim boş bırakılamaz diyor

ulan yazıyoruz ya hırt mıdır nedir
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.