Şimdi Ara

Fifa13 PS online da hile var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Fifa online oyunda karşı takım kaçtığı zaman maçı oynanmamış kabul ediyor. Bu sorunu yaşayan var mı? Bu 20 - 30 maçtır devamlı başıma geliyor. Oyundan zevk alamaz oldum. Rakibi elimde tutmak için elimden geleni yapıyorum.Bu hile midir? Önüne nasıl geçeriz?

• Bu dediğin oyunun sadece ilk 5 dakikası için geçerlidir. 5. dakika sonrası oyundan çıkan, bağlantısı kesilen mağlup sayılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BT42

Arkadaşlar Fifa online oyunda karşı takım kaçtığı zaman maçı oynanmamış kabul ediyor. Bu sorunu yaşayan var mı? Bu 20 - 30 maçtır devamlı başıma geliyor. Oyundan zevk alamaz oldum. Rakibi elimde tutmak için elimden geleni yapıyorum.Bu hile midir? Önüne nasıl geçeriz?

bu benımde devamlı basıma geliyor ve artık bende yapmaya başladım yanı sıkıntı veya hıle felan degıl tamamen 2. yorumu yazan arkadasmızın dedıgı gibi 5. dakıka sonrası çıkan mağlup sayılır ondan öncesi ise oynanmış sayılmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: jimiemre

Bu dediğin oyunun sadece ilk 5 dakikası için geçerlidir. 5. dakika sonrası oyundan çıkan, bağlantısı kesilen mağlup sayılır.

İlk 5 dakika olayını biliyorum.Benim durum farklı son 5 dakika olsa bile maç oynanmamış kabul ediliyor. Oyunun tadı kalmadı bir seferlik değil dediğim gibi 30 maçtır devam ediyor. Fifa'ya yazdım ama cevap yok belki başına gelen bir arkadaş sorunu çözmüştür.
  • İlginç
  • ilk 5 dk çıkınca puan kaybı olmuyor bunu kabul ettik tamam yalnız bugün başıma ilk kez bir olay geldi..Seasons divison 2 de bir rakip çıktı karşıma felaket güçlü oynuyor..Ben defansa çekilip zar zor ronaldoyla bir gol buldum..Ondan sonra "An error has occurred and you are no longer synced with the online match " uyarısı aldım.Sonra maç kesildi..Seasons menüsüne döndüğümde maçı ne kaybettiğimi en kazandığımı anladım..Yabancı sitelerde benim gibi kazanırken bu hata yüzünden madur olanlar var:)Bunu yapan nasıl yapıyor bu hileye rastlayan oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pruventa

ilk 5 dk çıkınca puan kaybı olmuyor bunu kabul ettik tamam yalnız bugün başıma ilk kez bir olay geldi..Seasons divison 2 de bir rakip çıktı karşıma felaket güçlü oynuyor..Ben defansa çekilip zar zor ronaldoyla bir gol buldum..Ondan sonra "An error has occurred and you are no longer synced with the online match " uyarısı aldım.Sonra maç kesildi..Seasons menüsüne döndüğümde maçı ne kaybettiğimi en kazandığımı anladım..Yabancı sitelerde benim gibi kazanırken bu hata yüzünden madur olanlar var:)Bunu yapan nasıl yapıyor bu hileye rastlayan oldu mu?

Acaba rakibin ben miydim? :) Şaka bir yana benim devamlı başıma gelen bir durum, olayı anlamadığım rakip bilerek mi yapıyor, yoksa tesadüf mü? Bir başka şüpem ise bana sinir olan bir rakip PS'me hack filan mı attı? Fifa'dan da cevap yok ama yabancı formlara baktığıma göre benim durumumu da yaşayanlar var. EA gibi büyük bir oyun şirketinin bu tür açıkları kulak arkası etmeden çözmesi gerekiyor. Şimdilik ne yapalım, rakibi korkutmadan kendim ile de mücadele ederek, mücadeleye devam ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: BT42

Acaba rakibin ben miydim? :) Şaka bir yana benim devamlı başıma gelen bir durum, olayı anlamadığım rakip bilerek mi yapıyor, yoksa tesadüf mü? Bir başka şüpem ise bana sinir olan bir rakip PS'me hack filan mı attı? Fifa'dan da cevap yok ama yabancı formlara baktığıma göre benim durumumu da yaşayanlar var. EA gibi büyük bir oyun şirketinin bu tür açıkları kulak arkası etmeden çözmesi gerekiyor. Şimdilik ne yapalım, rakibi korkutmadan kendim ile de mücadele ederek, mücadeleye devam ;)

Üstat bence fifa 13 diyor ki :sen geride Anadolu klüplerinin istanbulda yattığı gibi defansa yatmışsın... rakibin yüklenirken utanmadan bir de gol atıp öne geçiyorsun al sana "An error has occurred " hatası diyip şutluyor:)) ...şaka bir yana bu resmen bir Fifa 13 hilesi..Bunun yapılışını millet öğrense kimse maç kazanamaz online da..Başıma bir daha gelirse ciddi eğilecem bu konuya..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pruventa -- 3 Ağustos 2013; 1:34:11 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.