Şimdi Ara

FİFA11 ONLİNE PASS PROBLEMİ -ÇÖZÜLDÜ-

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 8
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 34 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • XaViEsTa (13 mesaj) gamer1 (8 mesaj) GkhnFB (6 mesaj) engwashere (6 mesaj) rentacar2 (6 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> FIFA Serisi >> FİFA11 ONLİNE PASS PROBLEMİ -ÇÖZÜLDÜ-
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    542 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    İkinci el aldığım ps3 fifa11'e online pass almıştım, bugün oyuna girdiğimde bana sanki ilk defa online'a girecekmişim gibi ''online pass alın'' tarzı şeyler söyledi, ben online pass'ı TR PSN'ninden almıştım ama oyunu UK PSN'ninden oynuyordum. Allah Allah deyip çıkıp TR PSN'den tekrar online pass'i download ediyim dedim. Neyse bunları yapmama rağmen sorun hala devam ediyor, bari ben de online pass'i satın al seçeneğine tıklayım dedim ama o da ne, online pass'inizi okumakta bir hata çıktı dedi ve ana menüye döndü. Başına böyle birşey gelen oldu mu, bunu hangi yetkiliye iletmem gerekiyor mail adresi faan da yazarsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engwashere -- 3 Mart 2011; 19:02:25 >

|
    |
  • Teğmen
    196 Mesaj
    aynı sorun banada oldu ayarlardan systeam update yap yeni sistem update çıkdı sonra dene?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    542 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: gamer1

aynı sorun banada oldu ayarlardan systeam update yap yeni sistem update çıkdı sonra dene?

Allah Allah bir saattir oyundayım bir kere bile sormadı update var diye bana denedim şimdi oldu sorun kalmadı çok teşekkür ederim
    |
    |
  • Teğmen
    196 Mesaj
    sorun düzeldiyse sevindim fifa11 update değil playstation system update yapdın dimi?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    542 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: gamer1

sorun düzeldiyse sevindim fifa11 update değil playstation system update yapdın dimi?

yoo az önce oyundayken bir anda squad uptade var yapalım mı dedi tamam dedim sonra birşey kalmadı, ps3 system uptade yapmadan psn'e nası girdi bu meret peki ?
    |
    |
  • Teğmen
    196 Mesaj
    banada öle oldu bakiyim yeni bir update varmı ordan farkettim oyundan çık dene systeam update paylaşırsan sevinirim
    |
    |
  • Yarbay
    3860 Mesaj
    Ya bendede aynı sorun var şuan nasıl çözeceğiz.
    |
    |
  • Teğmen
    196 Mesaj
    oyundan çık PS3 kullanıyorsan system update var ordan son update yükle
    |
    |
  • Yarbay
    3860 Mesaj
    Şuan yapıyorum hocam
    |
    |
  • Teğmen
    196 Mesaj
    settings-systeam update burdan
    |
    |
  • Teğmen
    196 Mesaj
    Playstation system updati yapdın dimi hocam?
    |
    |
  • Yarbay
    3860 Mesaj
    e yaptım hala aynı sorun devam ediyor?
    |
    |
  • Yarbay
    3860 Mesaj
    Ps store'ada girilmiyor
    |
    |
  • Yarbay
    6354 Mesaj
    live season update'i yapmak ıcın live season'a girdiğimde yapmadi... online' ranked yapıyım dedım maca gırerken squad update yaptı... cıktım tekrar live season update'i yapıyım dedim. ama kabul etmiyor hala ve pass istiyor.. pas'ı tekrar gırıyım dıye tıklıyorm hata veriyor... genel bı problemmi var acaba?
    |
    |
  • Yarbay
    6354 Mesaj
    yukarıda arkadasın dediği gibi; ps menuye cıkıp system update yapiyim dedim; update bulunamadı daha once yapılmış yazıyor ?
    |
    |
  • Yarbay
    6354 Mesaj
    ve şu an cıkıp oyuna giriyim dedm yine pass ekranı gelıyor redeem diyorum hata var online pass'ta tekrar deneyin diyor deniyorum olmuyor ??
    |
    |
  • Yarbay
    3860 Mesaj
    Şuan Ps Networkede girilemiyor
    |
    |
  • Yüzbaşı
    381 Mesaj
    beyler aynı sorun bende ps3 de start ekranından sonra reedem codu sordu girdim hatalı diyor oyun ılk cıktıgında almıstım jelatinli şimdi ne olduda oldu uptade yapılı
    |
    |
  • Yarbay
    6354 Mesaj
    beyler sizde system update çıktımı tıkladııgınızda?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    381 Mesaj
    system deilde squad uptade bidha yapmıslar onu kurdum hala var problem nedir bu rezillik ya arkadasta su baslıktakı cozuldu yu kaldırsın biz cozulmedik daha
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
kripto para haberleri
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,369
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.