Şimdi Ara

FİFA08 OYNAYANLAR margorn topıcığe lütfen (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
0
Favori
3.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    psn: cavemanturk
  • Evet yaa, bölge sorunu var mı? Sizinle ve avrupa ile oynayabilmem için ne gerekiyo. Makinem imzamda var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ceyhuntechno

Evet yaa, bölge sorunu var mı? Sizinle ve avrupa ile oynayabilmem için ne gerekiyo. Makinem imzamda var.

ben bölge sorunu görmedim orda lobbylerde odalar var avrupa asya america v.s. herkesin kayıtlı olduğu bölgenin bayrağı çıkıyor yanında bende mesela ingiltere bayrağı çıkıyor ama diğer bölgelerden baya kişiyle oynadım sorun olmuyor.lag olayı ise oynadığın kişinin bağlantı hızına göre değişiyor bazen çok takılma oluyor hatta yukarıdaki dakika skor v.s bölümü bile çıkmıyor bazende sorunsuz oynanıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dodoleite29

quote:

Evet yaa, bölge sorunu var mı? Sizinle ve avrupa ile oynayabilmem için ne gerekiyo. Makinem imzamda var.

ben bölge sorunu görmedim orda lobbylerde odalar var avrupa asya america v.s. herkesin kayıtlı olduğu bölgenin bayrağı çıkıyor yanında bende mesela ingiltere bayrağı çıkıyor ama diğer bölgelerden baya kişiyle oynadım sorun olmuyor.lag olayı ise oynadığın kişinin bağlantı hızına göre değişiyor bazen çok takılma oluyor hatta yukarıdaki dakika skor v.s bölümü bile çıkmıyor bazende sorunsuz oynanıyor.

Bayraklar PSN lerin nereye kayıtlı olduğunu mu belirtiyor? Yani US,UK vs. gibi...

Eğer dediğin gibiyse (lag dışında) iyiymiş bayağı.. Sağol bilgi için..

• quote:

quote:

quote:

Bayraklar PSN lerin nereye kayıtlı olduğunu mu belirtiyor? Yani US,UK vs. gibi...

Eğer dediğin gibiyse (lag dışında) iyiymiş bayağı.. Sağol bilgi için..

tabi bayraklar hangi bölgeye kayıtlı olduğunu belirtiyor yoksa benim ingiltereyle ne alakam istanbulda oturuyorum ama üye olurken ingiltereyi seçmiştim.

• quote:

quote:

Lag oluyorsa oynanmaz bu oyun...Yeni nesil olarak lanse edilen bir konsolda, ağız tadıyla online oyun oynayamayacaksam, yüksek bir ücret ödeyerek aldığım bir oyunu laglı bir şekilde oynayacaksam, hiç oynamam daha iyi...Sony e ban

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 30 Eylül 2007; 14:17:57 >

• Benide ekle yarın alıyorum PSN : Miex
  • ben sipariş verdim beyler hepsiburada.com dan 140YTL / 8 cardfinans a da taksit erteleme varmış :) Ocak 08 de başlıyor ödemeler ... güzel oldu valla ... kapışırız artık bir de donanimhaber lig oluşturursak süperr olur düzenli online maçlar yaparız... valla şu ps3 ile online oyun oynamanın keyfini ilk defa adam gibi anladım...

gittigidiyor dan sipariş verenlere kötü oldu :) 140 / 12 taksit yapmaya kalksanız 180/12taksit : 15YTL civarına geliyor vade farkı ile ...
  • Beni yenmeniz sıkar kardeşiiim Aylarca oyunu bekledik demoda nerdeyse 200 maç falan yapmışımdır, çalımlar falan ezberde
  • bende demoda 202.5 tane maça çıktım bi tanesini yarım bıraktım iftar saati nedeniyle ... 190 Gol attım korkunç bir ortalama :) ehehe neyse artık oyun geçsin hepimizin eline kapışırız... :)
    quote:

Orjinalden alıntı: Miex

Beni yenmeniz sıkar kardeşiiim Aylarca oyunu bekledik demoda nerdeyse 200 maç falan yapmışımdır, çalımlar falan ezberde
  • quote:

Orjinalden alıntı: greyhound

bende demoda 202.5 tane maça çıktım bi tanesini yarım bıraktım iftar saati nedeniyle ... 190 Gol attım korkunç bir ortalama :) ehehe neyse artık oyun geçsin hepimizin eline kapışırız... :)
    quote:

Beni yenmeniz sıkar kardeşiiim Aylarca oyunu bekledik demoda nerdeyse 200 maç falan yapmışımdır, çalımlar falan ezberde

Görceeez, of bi heves sardı anlatamam

• valla aynen acaip gaza geldim yapay zekaya karşı oyna oyna nereye kadar online oyun işi oyuna gerçekçilik katıyorr..
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: greyhound

bende demoda 202.5 tane maça çıktım bi tanesini yarım bıraktım iftar saati nedeniyle ... 190 Gol attım korkunç bir ortalama :) ehehe neyse artık oyun geçsin hepimizin eline kapışırız... :)
    quote:

Görceeez, of bi heves sardı anlatamam

• lag varsa kötü
  • quote:

Bende de şu an oyun mevcut değil ama en yakın zamanda temin etmeye çalışacağım. Ekleyebilirsiniz şimdiden:
    ceyhunt_t

ceyhun abicim sen önce warhawk ı al da oynayalım daha almadın mı yaaa
  • ya mutlaka bazı zamanlar lag oluyordur,bu kaçınılmaz benim ahmet madik attı bana oyunu getirmedi yoksa hemen deneyip size bilgileri aktaracaktım oynayan bir arkadaş varsa bize izlenimleri anlatırsa sevinirim
  • Şimdi bölge sorunu yoksa eğer playasiadan alayım ben gerçekten bölge kısıtlaması yokmu onlineda? Psnye kaydettiğimiz yer değil ntsc oyun pal oyun ile oynayabiliyor mu?
  • arkadaslar cuma sabah aldım ve ondan ıtıbaren oynuyorum sabaha kadaar onlıne mac yaptım boyle bır keyıf olamaz lag falan da oldugu nerdeyse bazı maclarda takılmıyo bıle bır an sankı evde arkadasınla oynuyosun hele bıde kullaklı deneyın cok keyıflı kullaklıkla oynandıgı zaman cok az yavaslama oluyo bazen ama rahatsız edıcı bır sey yok
  • benide ekle benide ekle!!!!!!!!!!
  • benide ekle psn: LioninacageTR
  • arkadaşlar şu oyunu oynayıpta adamakıllı herkesin merak ettiği sorulara cevap verebilecek biri yokmu

1.oyunda bölge seçimi varmı yani ntsc ile pal birbiriyle oynayabiliyormu
    2.oyunda rahatsız edecek kadar lag oluyormu özellikle yabancılarla oynadığımız zaman çünkü türkiyeden oynadığımız zaman çoğu oyunda lag olmuyor
    3.oyunu kaçar kişiyle oynayabiliyorsunuz teke tek takımlarla maç yaparken karşıdaki korkup kaçabiliyormu çünkü eğer böyle ise çok sinir bozucu oluyor örnek mortal kombat ve tekken online oynarken adamlar yenileceğini anladığı zaman yada sizin iyi oynadığınızı gördüğü zaman oyunu kapatabiliyor buda çok can sıkıcı oluyor

yani özetle online nasıl beğendinizmi izlenimleriniz neler iyi yanları neler kötü yanları neler şöyle detaylıca biraz anlatın lütfen

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.