Şimdi Ara

Fifa World Cup 2010 -26 mart Yeni Lig Usulü Online Ranking Sistemi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
0
Favori
9.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ekostros

Fifa da kaleciler gereğinden daha önde durduğu için kaleye küçük diyorlar zaten. Bencede doğru 2008 den beri gözlemliyorum kaleciler 90 a giden topları uçmadan kurtarıyor , karşı karşıya kalındığında rahat bir açı bulunamıyor , gene uzaktan köşelere çektiğimiz şutları neredeyse kıpırdamadan kurtarması daima önde bekleyip açıyı kapatması ile ilgili. Kaleciler pes e benzesin derken bunu kastetti herhalde arkadaş.

aynen öyle.. pes sevmem oynamamda fifaforever :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkovic1903

http://www.gamespot.com/ps3/sports/fifaworldcup2010/video/6250183

sonunda istedigim kamera acisini yapmislar ,bir de saha boyutunu buyuturseler pese elveda ...

Saha boyutu gayet normal.
  • euro 2008 i yapanlarla aynı kişilermi wc 10 yapanlar? eğer öyleyse saha boyutu iyi olur.
    euro 2008 de gayet güzeldi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BéTo_GS

euro 2008 i yapanlarla aynı kişilermi wc 10 yapanlar? eğer öyleyse saha boyutu iyi olur.

Değil.

Bence gayet normal.FIFA 10 ve 9 da küçüktü tamam ama burada gayet iyi.
  • quote:

sonunda istedigim kamera acisini yapmislar ,bir de saha boyutunu buyuturseler pese elveda ...

Bi değişiklik farketmedim kamera açısında?

quote:

Orijinalden alıntı: Firenze

quote:

Orijinalden alıntı: BéTo_GS

euro 2008 i yapanlarla aynı kişilermi wc 10 yapanlar? eğer öyleyse saha boyutu iyi olur.

Değil.

Bence gayet normal.FIFA 10 ve 9 da küçüktü tamam ama burada gayet iyi.

Oynamadan karar vermemek lazım.

• oyunun en büyük artısı, çoğumuz türkiyeyi alıcak :) ülke çapında 1. olma ihtimalimiz var yani..

bknz:http://fifa.easports.com/enGB/earth / the world plays...
  • İnşallah online virtual club olur tek istediğim bu. Yeni bir takım oluşturup kendi yarattığımız oyuncularla aynı takımda oynamak , başka club larla karşılaşmak çok zevkli ve çok heycanlı oluyor.
  • Konuda bahsedilen şeyleri görünce oyunu almaya karar verdim.. Ama umarım bi demo çıkarırlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mccloud

quote:

Orijinalden alıntı: FİFA10

yeni penalti sistemi ile ilgi bir video

http://gdc.gamespot.com/video/6253272/

ayrıca bu video da fifa 10 daki vp ları buraya taşıyabildiğimizi söylüyor. güzel olmuş

Evet videoda bundan bahsediliyor , fifa10 VP'larını bu oyuna taşıyabilecek olmamız harika bir haber, uzuuun soluklu bir oyun olacak bıu oyun

• quote:

Fifa da kaleciler gereğinden daha önde durduğu için kaleye küçük diyorlar zaten. Bencede doğru 2008 den beri gözlemliyorum kaleciler 90 a giden topları uçmadan kurtarıyor , karşı karşıya kalındığında rahat bir açı bulunamıyor , gene uzaktan köşelere çektiğimiz şutları neredeyse kıpırdamadan kurtarması daima önde bekleyip açıyı kapatması ile ilgili. Kaleciler pes e benzesin derken bunu kastetti herhalde arkadaş.

Anladım önde durmaları sebebiyle aşırtma goller de yiyoruz evet, ben de pes deki kaleciler gibi olmasın derken pesdeki kalecilerin de çok absürd goller yemesi sebebiyle söyledim , uzaktan atılan şutları armut gibi içeriye almaları, aynı şekilde karşı karşıya iken saçma sapan şekillerde topları içeri almalarını kasdettim. Kaleciler daha iyi olsun ama pes'den birşey almasınlar. İki oyun da kendine münhasır kendine has özellikleri olan oyunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ekiskalibur

quote:

Anladım önde durmaları sebebiyle aşırtma goller de yiyoruz evet, ben de pes deki kaleciler gibi olmasın derken pesdeki kalecilerin de çok absürd goller yemesi sebebiyle söyledim , uzaktan atılan şutları armut gibi içeriye almaları, aynı şekilde karşı karşıya iken saçma sapan şekillerde topları içeri almalarını kasdettim. Kaleciler daha iyi olsun ama pes'den birşey almasınlar. İki oyun da kendine münhasır kendine has özellikleri olan oyunlar.

Düzeltilmesi gereken tek şey her daim önde durması. Onun dışında kalecilerde zaten bir sorun yok gayet iyi bir yapay zekaya sahipler.

Bu arada bir söylenti vardı her ülkeden örnek olarak temsili 1-2 futbolcunun yüzleri yapılcak diye. Community de mesut-arda ve semih adı geçiyordu bu söylenti fos çıktı arkadaşlar. Zaten resmi trailer ın bir bölümünde arda bir kişiye çalım atıp kaleye şut atarken video yu durdurup baktığımda yüzünün gene yapılmadığını gördüm. Neden yapılmıyor bir türlü anlam veremiyorum teknik direktörleri yapmayı bilmişler 1 e 1 yapılmış. Sırf modelleme yapan 3-4 kişi olsa bütün 1 senede tüm oyuncuları yapar. Neyse bu arada bizim teknik direktör olmicak sanırım. Sadece kupaya katılan ülkelerin olucak.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ekiskalibur

quote:

Düzeltilmesi gereken tek şey her daim önde durması. Onun dışında kalecilerde zaten bir sorun yok gayet iyi bir yapay zekaya sahipler.

Bu arada bir söylenti vardı her ülkeden örnek olarak temsili 1-2 futbolcunun yüzleri yapılcak diye. Community de mesut-arda ve semih adı geçiyordu bu söylenti fos çıktı arkadaşlar. Zaten resmi trailer ın bir bölümünde arda bir kişiye çalım atıp kaleye şut atarken video yu durdurup baktığımda yüzünün gene yapılmadığını gördüm. Neden yapılmıyor bir türlü anlam veremiyorum teknik direktörleri yapmayı bilmişler 1 e 1 yapılmış. Sırf modelleme yapan 3-4 kişi olsa bütün 1 senede tüm oyuncuları yapar. Neyse bu arada bizim teknik direktör olmicak sanırım. Sadece kupaya katılan ülkelerin olucak.

Katılıyorum... ayrıca kaleci vuruşu yani aut vuruşu yapılırken Zamanın Durmasıda ayrı konu

Yüz konusunda ise yetenek olarak benzesinde yüz benzemesede olur Ayrıca ben fifa10daki uptade'in ardından yenilenen arda nın servetin mustafa sarpın yüzünden çok memnunum bence en çok bukadar ilgilenirler türk futbolcuların yüzleri ile en son nokta bu olur gibime geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jose_Mourinho07 -- 11 Mart 2010; 11:11:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Firenze

quote:

Saha boyutu gayet normal.

bence degil !
  • Arkadaşlar fifa'nin eksikerline şöyle bi kendimce göz atacak olursam...
    1 Saha zemini (bunu wc 2010 düzeltiler)
    2 gol sonrasi gol tekrari kamera acilari
    3 pas alış veriş ve top kontrolü oldukça basit
    4 kale fileleri üst taraf çok sallanmiyor fifa 09'da daha iyiydi gol atığımızda filenin üst tarafinin sallanmasi çok gerçekciydi. alt ve yan kısımlari fifa 10'da daha iyi
    5 şutlar yerden köşeler çok az gidiyor
    6 taraftarlar hiç bişekilde Oyuna Katkıda bulunmuyorlar( wc 2010'da bu düzeltilecek denildi düzeltildiği görünülüyor videolar'da)
    7 top fiziği biraz daha küçültülmeli büyük gösteriyor
    8 kaleciler her aşırtma şutta gol yiyor ofline oynadiğimiz zaman rakip takım hep böyle gol atiyor
    9 yan ortalar dahada geliştirmeli ortalar pes'de her zaman daha iyi kafa toplari gol pozizyonlarinda çeşitli vuruşlar sunmali özellikle ortalara bi çare bulmasi lazim en büyük eksiklik bu fifa''nın
    Şimdi 27 nisan Oyun çıkıyor ve fifa bakalım Bu sorunlardan Hangilerini düzeltmiş ve Oyunu daha süper bi Hale getirşmiş göreceğiz ki zaten fifa bu tarz sorunlari en iyi görüp en iyi şekilde düzelten bir Oyun sistemine Sahip ...
    fifa world cup 2010'dan beklentim Bu sorunlarin düzeltilmesi Onun dıŞında Oyun çok güzeL ....!!

• Orijinalden alıntı: RiqueLme034

Arkadaşlar fifa'nin eksikerline şöyle bi kendimce göz atacak olursam...
    1 Saha zemini (bunu wc 2010 düzeltiler)
    Saha zemini videoları izlediysen eger görmüşsündür ,düzelmiş

2 gol sonrasi gol tekrari kamera acilari
    Olsa da olur olmasa da çok fazla tekrar sıkıyor bir yerden sonra hele de online oynuyorsan

3 pas alış veriş ve top kontrolü oldukça basit
    Pas alış verişi ve top kontrolü nasıl basit, açar mısınız ?

4 kale fileleri üst taraf çok sallanmiyor fifa 09'da daha iyiydi gol atığımızda filenin üst tarafinin sallanmasi çok gerçekciydi. alt ve yan kısımlari fifa 10'da daha iyi
    Katılıyorum düzeltilmeli

5 şutlar yerden köşeler çok az gidiyor
    Buna da katılıyorum,

6 taraftarlar hiç bişekilde Oyuna Katkıda bulunmuyorlar( wc 2010'da bu düzeltilecek denildi düzeltildiği görünülüyor videolar'da)
    Bu oluyor zaten sizin de dediğiniz gibi

7 top fiziği biraz daha küçültülmeli büyük gösteriyor
    Top fiziği derken ? Oyunun top fiziği zaten fifa10'la birlikte güzel oldu. Topun fiziki boyutu küçülmeli diyorsanız o da tartışılır bir konu kişiden kişiye değişir o görüş.

8 kaleciler her aşırtma şutta gol yiyor ofline oynadiğimiz zaman rakip takım hep böyle gol atiyor
    Offline'da artık bilgisyar hemen hemen hiç atamıyor bana aşırtma gol. Online oynarken de kontra yersem genelde oluyor bu , kaleci çizgide durmalı diye zaten görüş bildiriliyor forumda bu konuda.

9 yan ortalar dahada geliştirmeli ortalar pes'de her zaman daha iyi kafa toplari gol pozizyonlarinda çeşitli vuruşlar sunmali özellikle ortalara bi çare bulmasi lazim en büyük eksiklik bu fifa''nın
    Fifa'da yan toplarda bir eksik yok aksine pes'de top kafanıza düşüp gol oluyor. Fifada terlemeniz lazım biraz o yan topu kafayla veya ayakla neresine gelirse artık gol yapmak için. Gol oldumu da tadından yenmiyor o yan toplar hani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekiskalibur -- 12 Mart 2010; 1:02:35 >

• Nasıl R1 ile plase vuruş varsa bence aynen bunun gibi yerden şut imkanı sunmaları lazım çünkü ceza sahası dışından çekilen şutlar kesinlikle yerden gitmiyo. Şutların hepsi havalanarak gidiyo. 08 den beri çimle temas halinde giden yerden şuta şahit olmadım. Mesela hafta içinde Van bommel in Fiorentina'ya attıgı gol vuruşunu Fifa'da yapmak imkansız. Dediğim gibi özellikle yerden şut kombinasyonu eklenmeli. ?+O şeklinde
  • quote:

Nasıl R1 ile plase vuruş varsa bence aynen bunun gibi yerden şut imkanı sunmaları lazım çünkü ceza sahası dışından çekilen şutlar kesinlikle yerden gitmiyo. Şutların hepsi havalanarak gidiyo. 08 den beri çimle temas halinde giden yerden şuta şahit olmadım. Mesela hafta içinde Van bommel in Fiorentina'ya attıgı gol vuruşunu Fifa'da yapmak imkansız. Dediğim gibi özellikle yerden şut kombinasyonu eklenmeli. ?+O şeklinde

o toptaki balanluğu bir çözemediler peste hep istedeğim gibi şut çekebiliyorum ama fifada penaltılar dahil her şut mutlaka havadan gidiyor
  • Saha zemini gerçekten çok güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: jamez

quote:

Nasıl R1 ile plase vuruş varsa bence aynen bunun gibi yerden şut imkanı sunmaları lazım çünkü ceza sahası dışından çekilen şutlar kesinlikle yerden gitmiyo. Şutların hepsi havalanarak gidiyo. 08 den beri çimle temas halinde giden yerden şuta şahit olmadım. Mesela hafta içinde Van bommel in Fiorentina'ya attıgı gol vuruşunu Fifa'da yapmak imkansız. Dediğim gibi özellikle yerden şut kombinasyonu eklenmeli. ?+O şeklinde

o toptaki balanluğu bir çözemediler peste hep istedeğim gibi şut çekebiliyorum ama fifada penaltılar dahil her şut mutlaka havadan gidiyor

Balonluk bir durum yok oyundaki top nasıl giderse gerçekte öyle gidiyor. Balonluktan kastın yerden giderek gol olan şutları çekememekse o ayrı konu
    yerden de şut çekilebilsin artık demek daha doğru bir tabir olacaktır yoksa balonluk ayrı .
    Pes de herşekilde her ortamda şut çekebiliyorsun zaten , markaj altındayken attıgım bir gol var mümkün değil atamazsın onu gerçekte.
    Kaleyi karşıdan görüyorum cezalanı içine girmeden vurdum , rakip oyuncu ayagını topa uzattı hem de ne uzatmak alenen bloke etti ama top mermi gibi gitti ve gol oldu. Böyle birşey mümkün değil, top da rakibin o müdahalesiyle patates çuvalı gibi kalecinin önünde yuvarlanır ve kaleci de o topu rahatlıkla alırdı.
    Düzelmesi gereken top pesdeki top.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekiskalibur -- 12 Mart 2010; 11:53:46 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.