Şimdi Ara

FIFA WORLD CUP 2006 ÇIKTIII...2.02 GB (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
0
Favori
48.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Phoneix TUR

gene seyirciler kağıt ama hiç farketmez ssler üzerine yorum yapılamaz

3d olsaydı kaldıracak sistem var olurmuydu emin değilim. 100bin kişilik bir stad full dolu ve tamamı 3d ohaa. artık. doğru dürüst orman detayını zor kaldırıyor sistemler. ayrıca oyununuza bakın arkadaşlar bu tip oyunlarda ayrntılara takmayan önemli olan zevk almak seyirci 3d olmuş ne yazar olmamış ne yazar.
  • tb 'nin tam ismi ne ya ben çözemedim bu işi?

• quote:

Orjinalden alıntı: ozkulse

quote:

Orjinalden alıntı: Phoneix TUR

gene seyirciler kağıt ama hiç farketmez ssler üzerine yorum yapılamaz

3d olsaydı kaldıracak sistem var olurmuydu emin değilim. 100bin kişilik bir stad full dolu ve tamamı 3d ohaa. artık. doğru dürüst orman detayını zor kaldırıyor sistemler. ayrıca oyununuza bakın arkadaşlar bu tip oyunlarda ayrntılara takmayan önemli olan zevk almak seyirci 3d olmuş ne yazar olmamış ne yazar.

Aslında öyle olacak sende de sistem olacak abi hiç tınlamadan oynucan çok mantak olurdu!

• Grafikler yine berbatYenilik pek yok...
  • quote:

Orjinalden alıntı: forza756

Grafikler yine berbatYenilik pek yok...

ben katılmıyorum her ne kadar pesin tırnagı bile olamıcagını düsünsem de EAi alkıslıyorum cünkü caba göstermişler baya bi geliştirdiklerini düsünüyorum en cok hosuma giden seyse milli marsımızın calması garantiledigim halde marsı dinlemek için macları elimden geldiince kazanmaya calısıom
  • oyun bence fifaya yakışır biroyun ayrıyetten herzaman olduğu gibi kendini belirgin bir şekilde yenilemiş fifa
    NOT:bugün 3D olsaydı seyirciler eminim çimler 3D değildiye şikayet edilirdi!* (insan oğlu açtır her zaman elindeki ile yetinmez olsun olsun daha çok olsun...)
  • arkadaslar oyunun grafikleri ve oynanabilirliği berbat evet eğer oyunu grafik ve oynanabilitlik için alacaklar varsa bosuna paranızı vermeyin oyunun grafikleri bana fifa 06 dan daha kötü gibi geldi 1280 de full ayarlar acık görüntü berbat böle bişey olamaz cimler deseniz onlarda berbat olmus yani oyun tam bir hayal kırıklığı xbox360 daki oyunla uzaktan yakından alakası yok oyunun iyi diyebileceğim tek bir tarafı var oyunun o da dünya kupası atmosferi inanın oyunu aldığıma bin pişman oldum oynanabilirlik yine kötü hatta fifa 06 dan daha kötü adamlar atılması mümkün olmayan şekilde paslar atabiliyorlar
    son bir not daha penaltı vuruslarında arka plana dikkat edin oradaki görevliler e bakın bir de seyircilere bakın ben böle öküzlük görmedim görevliler seyircinin 4 katı büyüklüğünde ve cizgi film gibi görüntüleri var

• hmm guzele benzio
  • seyirciyi 3 boyutlu yapsalar hangi ekran kartıyla oynamayı düşünüyorsunuz bu oyunu
  • seyirciler 3 boyutlu
  • arkadaşlar sanırım bende almayacam bu oyunu çünkü çoğu arkadaş sevmemiş oyunu oynanabilirlik kötü sanırım demosunu oynadım seyirciler hoşuma gitti ama sahadaki çimin hali ne öyle be iğrenç bence ne yeşile benziyo ne başka bişeye sanırım fifa yine hüsrana uğratcak bizi
  • fifa06 nın aynısı ya pek farkı yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: nolamaz

arkadaşlar sanırım bende almayacam bu oyunu çünkü çoğu arkadaş sevmemiş oyunu oynanabilirlik kötü sanırım demosunu oynadım seyirciler hoşuma gitti ama sahadaki çimin hali ne öyle be iğrenç bence ne yeşile benziyo ne başka bişeye sanırım fifa yine hüsrana uğratcak bizi

dostum o çimlere baktığımda bende dedim bu ne diye,

sonra maç bitiminde baktım ki güneşin batışının parlamasını yapmışlar.

arkadaşlar belki kızacaksınız ama,

hem 3 - 4 - 5 milyon verip kopya tüketimi içersindeyiz hemde beğenmiyoruz.

her fifada az buçuk değişiklik var. balonlar vs. olmamış mesela köndurulmuş gibi duruyor(ki öyle zaten)

ama oynanabirlik iyi
    pes 5 gibi olmasını beleyemezsiniz. biri arcade biri similayon birinde oynanabirlik çok iyi, diğerinde görsellik ön planda...

her ikisindede (pes ve fifa) bu 2 şey artarsa o zaman tadından yenmez.
    ama şimdilik bu var. şükretmek lazım.

belki bir pefa diye bir oyun çıkar herşeyi katarlar içine.

ama peste hoşma giden şey şeytan ayrınta gizlidir modu.
    adam oyundan çıkarken stadyumda anons edilmesi vs. hoş oluyor.güzel.

pefa yı beklicez artık.

o bakımdan tartışmaya gerek yok.
    bence fifa wc 2006 iyi olmuş. kötü diyene lafım yok.ama beni tatmin etti , zevkler ve renkler tartışılmaz....

• ben ilk olarak FIFA 98 oynamıştım(böylece ilk blgisayarımın tarihi ortaya çıktı) daha sonra FIFA2003 e kadar aldım ama ben hala FIFA dan 98 deki tadı alamıyorum.bence müziği oynanışı herşeyi güseldi FIFA gittikce bozuldu düzeleceğine.FIFA2004-FIFA 05-FIFA06 yı almamıştım çünkü o zaman yeni kral tahta çıkmıştı.ama şimdi FWC 2006yı almayı düşünüyorum bakalım FIFA2003 den sonra ne gibi değişiklikler olmuş.
    eğer şu Japonlar telif olayını halletse,ne kadar büyük bir oyuncu kitlesinin arkalarında olduğunu bilse sanırım artık EA sports sadece NBA live serisine devam eder.
  • İndirdim oynuyorum güsel oyun olmuş!
  • oyunu indirirken hangi programı kullanıyorsun kardeş ya? ben bulamadım
  • Emule..

quote:

Orjinalden alıntı: Tears of ice

oyunu indirirken hangi programı kullanıyorsun kardeş ya? ben bulamadım
  • demosunu yükleyim dedim 54 saat 12dk. 49 sn dedi dahada çıkıyordu
  • oyunun fifa 2006 dan çok farkı yok tabiki bazı gelişmeler var
    paslar ve şutlar daha gerçekçi olmuş
    oyuncu suratları çok benziyo fakat
    bu oyuncuların yüzlerine ışığın yansıması çok kötü olmuş çok parlıyo
    atmosfer çok iyi
    ben teknik adamlarında maç esnasında görüneceklerini duymuştum seviniyorlar veya üzülüyorlarmış fakat ben göremedim rastlayan varmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: furkan_erken

demosunu yükleyim dedim 54 saat 12dk. 49 sn dedi dahada çıkıyordu
    Nrd yüklemeye çalıştın demoyu??
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.