Şimdi Ara

FIFA WORLD CUP 2006 ÇIKTIII...2.02 GB (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
0
Favori
48.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yıllardır heycanla gidip alıyorum bu oyunu bana kocaman bir hayal kırıklığı hediye ediyor

en son oyunu tesadüfen gördüm yine meraklandım nasıl acaba diye ama hem fiyatı hemde eski kötü tecrübeler nedeniyle almadım ve almayacam. belki demosuna bakarım ama artık fifa oyun çıkarınca bakmak bile istemiyorum aynı aynı aynııııı
  • quote:

Orjinalden alıntı: merakum

yıllardır heycanla gidip alıyorum bu oyunu bana kocaman bir hayal kırıklığı hediye ediyor

en son oyunu tesadüfen gördüm yine meraklandım nasıl acaba diye ama hem fiyatı hemde eski kötü tecrübeler nedeniyle almadım ve almayacam. belki demosuna bakarım ama artık fifa oyun çıkarınca bakmak bile istemiyorum aynı aynı aynııııı

• daha yeni türkiye ile grup maçlarında 1. oldum ve kupaya katıldım grupta 1.oldum caponya . ingiltere ve italya'yı eledikten sınra finale çıktım ve finalde çekleri 4-1 yendim ok mutluyum türkiye'yi şampiyon yaptım
  • quote:

Orjinalden alıntı: nolamaz

daha yeni türkiye ile grup maçlarında 1. oldum ve kupaya katıldım grupta 1.oldum caponya . ingiltere ve italya'yı eledikten sınra finale çıktım ve finalde çekleri 4-1 yendim ok mutluyum türkiye'yi şampiyon yaptım

hangi zorluk seviyesinde oynuyorsun
  • World cup da seyirci,ses,atmosfer daha iyi. EA futbol oyununda artık benim yakın zamanda harkulade futbol oyunu yapacak beklentimi yitirmeme neden olmuştur.
  • bn oynadım süper bi oyun ama fifa 2005 e bnzio
  • o oyunu bulmam lazimmm
  • http://forum.donanimhaber.com/m_7799484/tm.htm şurdaki sorunuma bir bakabilirmisiniz acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: s3rs3ri_dogukan

bn oynadım süper bi oyun ama fifa 2005 e bnzio

kardeş neresi 2005'e benziyo az at
  • arkadaşlar ben bu oyunu aldım 3 cd herkes 4 dio ama k3 cd yi winrar şeklinde kurdum hiç birşey çıkmadı yardımcı olabilirmisinis?
  • fena olmamış
  • oyunu rar dan kuruyorum we tek dosya bilgisayarımda fifa 2006 world cup ımage çıkıyo sora bunu mount image yapıyom we sanal diskte çıktı giriyorum yüklemeyi burdan dewam ettirmem lazım ama yüklenilecek dosya çıkmıo acil yardım edebilirmisinis ltfn
  • oyun nasıl bişee güzele benziyo ama grafikler okadar ii deil dedi arkadaş..

• hepinisden allah razı olsun çok yardımcı oldunus
  • Azerbaycan la World Class ta dünya kupasını kaldrımak ayrı bir zevk... Son nokta yani
  • bu fifa 2006 world cup ne özellikler ister bilgisayarın
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

Azerbaycan la World Class ta dünya kupasını kaldrımak ayrı bir zevk... Son nokta yani

• Benim fifanın şu ana kadar en beğendiğimdi 2002 ancak bu oyunu daha oynamadım güzeldir inşallah
  • quote:

Orjinalden alıntı: eser_akar

Benim fifanın şu ana kadar en beğendiğimdi 2002 ancak bu oyunu daha oynamadım güzeldir inşallah

bence fifa serisinin en iyi oyunu
  • ya dostlar bu oyunu full olarak nerden indirebilirim?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.