Şimdi Ara

Fifa ve Pes karşılaştırması kendi gözlemlerimle (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
3.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • tribünlerde ateşli seyirci ve maçı heyecanlı anlatan bir spikerde lazım pes e. fifa nın en dandik versiyonunda bile, ağır tempolu maçı heyecanla anlatan bir spiker ve deliler gibi tezahurat yapan seyirciler oluyor. hele birde 1-0 öndeyseniz ve dakika 89 olmuşsa seyirciler rakip takımı öyle bir ıslıklıyorlarki kendinizi tv karşısında değilde tribünde gibi hissediyorsunuz. lisanslar+spiker+seyrici eksiklerinide tamamlarsa pes şahane olur. (tabiki herşeyden önemlisi oynanabilirlik)

http://www.gamersyde.com/stream_pes_2010_gamescom_60_fps_gameplay-12499_en.html

pes 2010 şahane görünüyor
  • bu tartışmanın bitmek bilmediğini biliyorus arkadaşlar inatcı , taviz vermez ve fanatiklik yapan arkadaşların yüzündende diyologlar bir yerde mutlaka tıkanır aslında bu 2 oyunun karşılaştrmasını yapmaktan doğal bir şey yoktur bu yüzden ne kadar konuşsak boş ortaya bir fikir birliği çıkmaz demiycem fanatikliği bırakırsak güzel bi beyin fırtınası olabilir sizden ricam bu doğrultuda cevaplar yazmanız katılanları görmek isterim
  • pes hiç oynamadım ama fifayı 10 yıldır oynarım.fifa nekadar zorluk seviyesini arttırsada biraz tecrübe ettikten sonra çok basit gelmeye başlıyo.mesela fifa 09 a çok zor diyorlardı baştan.1 maçı kazansan 2. maçı asla kazandırmıyorlar diyorlardı.ben artık her sene namalup şampiyon . şampiyonlar ligi kupası hep bende en az 5 atıyorum.hiç yemiyorum.oyun zorluguda kaleci zorluguda world class ta .yani yapay zeka yeterli gelmiyo .pes'te nasıl yapay zeka merak ediyorum.
    pes'i bir türlü sevemedim.sahaya bakış açısı yüzünden.
  • fifa arcade'likten kurtuldu son yıllarda.Pes ise gittikçe daha simulasyonlaşıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pessimist !

Bence Become A Legend için Konami'nin paketlerini yükleyin. Böylelikle daha zeki takım arkadaşlarına sahip oluyorsunuz ve koşu durumunuza göre havadan ara paslar alıyorsunuz. Yani bütün iş yine sizde bitiyor...

quote:

Orijinalden alıntı: BLacKEaGL3

Anca öyle olur zaten :D yok abi tanıdığım oynayan kız :D :D

Sevgilim ve ortak arkadaşımız olan bi kıza oynattım. Bende 2 Joystick var. Bize geldiklerinde açtım bunlara sonra oturup şamatayı seyrettim.

konaminin paketleri derken? update ise söz konusu 1.4 yüklü zaten en son cıkan yine aynı yine aynı:)
  • Bence fifa , pesde adamlar bana kalas gibi geliyor hiç bir esneklik yok ayrıca şut atmak cok saçma .

Fifa
  • fifanın oynanabilirliği bana hep kötü gelmiştir . Nası oynamışız bunca zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreenCrocodile*

fifanın oynanabilirliği bana hep kötü gelmiştir . Nası oynamışız bunca zaman

Saçmalamayın ya fifada çalım denen olay var . Adamlar esnek , hareketler var .
    Pesde adamlar kalas gibi koşuyor çalım fln yok en fazla sağ sol yapacanda geççen o zamana kadar defans oturuyor , zaten uzaktan şut atmayı bilmiyorlar çok saçma bir oyun daha takımların adlarını bile doğru yazacak kademeye gelemediler . Fifa yı kimle kıyaslıyorsunuz ayıp ayıp
  • pes daha iyi tabiki
  • Neden pes?
  • güzel bi yazı olmuş ..

Kendi yorumum iste 2002 dünya kupası dışında fifa , fifa 2000 ile bitti... bittiği yerde pes başladı pes 3 yani.

fifa nasılsa tekelim ben diyip yan geldi yattı 01,02,03,04,05,06 hiç bi fark yoktu eski oyuna göre grafikler yerinde saydı hep oynanış zaten çok kötüydü. Pes pc dünyasına girince fifa tutuşur gibi olsada nasılsa oyuncular beni terketmez dedi ama terketti pes5 ve 6 ile beraber daha sonra konami yatışa geçti ve son 2-3 yıldır aynı oyunları sürüyor önümüze artık 2 side farklı şeyler yapmalı. bakalım 2010 da neler olucak..
  • 2008 e kadar fifa delisiydim ama 2008 den sonra pes08 ile tanıştım (daha önce plastationda pes3 oynamıştım ama) 2008 ve 2009 da pes oynuyorum kalitesininde fifa dan kat kat fazla iyi olduğunu düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

quote:

Orijinalden alıntı: GreenCrocodile*

fifanın oynanabilirliği bana hep kötü gelmiştir . Nası oynamışız bunca zaman

Saçmalamayın ya fifada çalım denen olay var . Adamlar esnek , hareketler var .
    Pesde adamlar kalas gibi koşuyor çalım fln yok en fazla sağ sol yapacanda geççen o zamana kadar defans oturuyor , zaten uzaktan şut atmayı bilmiyorlar çok saçma bir oyun daha takımların adlarını bile doğru yazacak kademeye gelemediler . Fifa yı kimle kıyaslıyorsunuz ayıp ayıp

pes in hangi sewrisini oynadınız pes06 mı pes i oynamak için oyun kolu kullanmak gerekir fifa dan daha çok hareket seçeneği var ve daha güzel ve gerçekci
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.