Şimdi Ara

fifa ve pes için gamepad tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar japon oyuncak pazarı tarzındaki yerlerden aldım kah 20 kah 30 lira vererek bir kaç tane (snopy, platoon) gamepad ama pes oynarken ps3 gamepad hassasiyetini bırakın yanına bile yaklaşmıyor. Duran adamla kritik bir pas atmaya çalışıyorum gamepad tepki verene kadar pozisyon bitiyor. Sırf pes ve fifa için hassasiyeti yüksek daha önce kullandığınız 200liraya kadar padlerinizi beğendiğiniz ya da beğenmediğiniz özelliklerini yazar mısınız tavsiye açısından?

• banada lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox 360 controller.Özellikle FIFA ve PES'te çok rahat bir kullanım sunuyor.
  • hocam logitech önerebilirim f310 f510 veya f710 bütçenize göre dizanyları hepsinin aynıdır f310 kablolu ve titreşimsiz f510 kablolu ve titreşimşi f 710 kablosuz titreşimli f310 ve f710 u kullandım tavsiye ederim.
  • aman Logitech F serisine bakma.

Direkt xbox controller al keyfine bak :)

• ps2 kolu bak hocam usb ceviriciyle kullanırsın,yön tuşları kesinlikle ayrı olsun pes-fifa oynarken zor oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HerZamankinden -- 15 Ocak 2013; 12:57:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnf.trb

aman Logitech F serisine bakma.

hocam nden öyle dediniz 2 senedir f serisi kullanıyorum henüz hiç bir sorunla karşılaşmadım sizin böyle deme sebebiniz nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: donhak

quote:

hocam nden öyle dediniz 2 senedir f serisi kullanıyorum henüz hiç bir sorunla karşılaşmadım sizin böyle deme sebebiniz nedir

konuyu takip ettim önerileriniz için teşekkür ederim ancak xbox controller yerine f serisinin dizaynına daha çok alışkınım ps2mden dolayı. Ama dediğim gibi tepki süreleri arasında çok fark var mı ? Ben ağız tadıyla oyun oynamak istiyorum.
  • Arkadaşlar ben aldım f710u teknosadan 105 liraya. Ele mükemmel oturuyor. Tepki süresi iyi, 2 saat fifa oynadım elde terleme neredeyse hiç yok. Bir de yanında gelen cd ile gamepad desteklemeyen oyunlarda bile klavye tuşlarını pad'e atayarak oynayabiliyoruz. Street hoop (eski mame oyunu) denedim çok eğenceli. İlk izlenimler bunlar kafanıza takılan birşey olursa lütfen sorun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donhak

quote:

ben de 1 seneye yakin 710 kullandim. bir cok sorunu var. baglanti,agirlik vs gibi.

510 yine tercih edilir ama 710 o paralari hak etmiyor.

xbox controller veya razer onza dan birini kullanirsaniz konfor ve kalite farkini goreceksiniz :)

• f710`u kesinlikle tavsiye ederim 85 liraya bimeksten aldım. Ele oturuyor titreşim filan süper
  • 110 tl ye xbox gamepad ve pc adaptörü aldım ama bir türlü alışamadım en büyük sıkıntım çapraz ve düz koşuları beceremiyorum yön tuşları birleşik olunca heyecandan sağa sola basıyorum farketmeden :) isteyen olursa 160tl ye veriyorum 2 tane var elimde 1 ay bile kullanmadım snoppy ye devam.. :)
  • logitech chilstream taibki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.