Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (7940. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Exheo , ismailzumbul Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
172.637
Cevap
784
Favori
6.098.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
15. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 79387939794079417942
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    if theo gold kartına göre hissedilebilir bir farkı var mı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • cacaron41 C kullanıcısına yanıt

bende 3 maç yapıp aldım maçları ama gram keyif almadım. oyun mu işkence mi belli değil. uzatmalarda mecburen pas çevirdim hiç sevmem ama yapacak bir şey yok. resmen 2 saniye gecikmeli oynuyorum.

• DjarumBlack- kullanıcısına yanıt
    Yok hocam takım gitmiyor atağa çıkamıyorum pas atıyorum gitmiyor defans adam adamı kontrol edemiyorum dokunuyorum adam saha dışına uçuyor:) rakip o kadar kötü ki buna rağmen bir şey yapamıyor ama elinde sonunda kıçına çarpıyor başına çarpıyor biri giriyor
    İnsan oyunu rahatlamak için oynar biz işkence için oynuyoruz toty bitsede rahatlasa serverlar istemiyorum toty falan çıkmasın yav yenmek de istemiyorum sadece oyun oynatsın vicdansız EA yeter :) gecenin köründe oynamak zorunda mıyız arkadaş biz bu oyunu

• Dün akşam 10wl 7 win yaptım ki benim için rekor.

Bu sabah da 11w yapıp salarım diyordum ama tahmin edersiniz ki oyunu 0.5x hızında oynattı. 2 maç yenilip saldım.
    10 maç oynasam 10unda da yenilirdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günaydın. Usanmadan yapın şu 75+ pick zıkkımını :)
    Lets gooooo!

• 300 den fazla paket açmışımdır.tek çıkan mavi fekir..

• Ps platformunda webapp açık hesap satan arkadaş varsa iletişime geçebilir mi ?

• Shafter kullanıcısına yanıt

Hocam sanslisin valla pickler de dahil 2000+ paket actim mavi bise goremedigim gibi en iyi gelen 90 ratingli fodder oldu.

• Bailly kadar kötü bir stoper belkide yok oyunda. 15winde kaldım. Neyse sağlık olsun.

• Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    Stamina rezalet hocam stoper 60ta biter mi bu adam bitiyor. Ben hücumlardan çok defans hattını güçlendirdim

• digital90 kullanıcısına yanıt

Cantona resmen karısı yaptı Bailly. Hiçbir şekilde L2-R2 yapamadim beyefendi ile. Varane şart oğlu şart. Toty gelmez bize zaten. 20 paket daha yapıyorum.  

Toty gelir hocam az evvel 75 pickten hakimi çektim 2 gün önce de paramla toty militao almıştım sol bekte de winter mendy var zaten o da paketten çıkmıştı mecbur real madrid ve psg karması oluştu :)

• digital90 kullanıcısına yanıt

Hocam 2 felix 1 tane mbappe sonrası bir daha çıkacağını sanmıyorum:(

Mbappe de bana wl ödüllerindeki pickten gelmişti 1 ay falan önce. Bi de hiç umulmadık paketten içinde gümüşler ve bronzlar olan 6 oyunculuk tradable paketten 91 leao geldi 1 milyona okutmuştum. Hero ve ikon paketlerinde çok şanssızdım millet de onlardan acayip şeyler çıkarmış ben de onlara özeniyorum şans işi gerçekten yan hesap vs de yok dümdüz hesap işte maceraya girmeye gerwk yok zaten bağlantı kötü en azından iyi adam çıkınca haz duyuyorum :)

• prime drogba deneyen var mı nasıl arkadaşlar ?

• 240 paketi açtım maignan, fekir, saka mansion yüzlerce fodder ama pogba ve ramosu çok rahat yaptım. Aslında o kadar paket için L. Çünkü elimde 85 artı çok paket vardı. Orijinal toty çekemedim. Mbappe yapar mıyım bilmiyorum ama onun da yarısı çıktı. Elimdeki coin miktarı da yatırımları saymazsak 900 k. 😄

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Division 2’nin en zayıf takımının benimki olduğu iddiasındayım. Var mı arttıran? 😅

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 70xpack ve icon sbc yaptığımız canlı yayının özeti! Müthiş tahminli son!

Bora Sönmezyoutube
    Herkese merhabalar. TOTY oyuncularının paketlere girmesiyle birlikte biriktirdiğim 70x paketi Twitch'de canlı yayında açtık ve çıkarttığımız oyuncularla ICON SBC yapıp konsey ile açtık. İyi seyirler , iyi eğlenceler! Kanalıma Abone Olarak Bana Destek Olabilirsiniz Yeni videolardan anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın! Sosyal Medya Hesaplarım ; ►Instagram - https://www.instagram.com/sonmezzbora/ ►Twitter - https://twitter.com/borasonmezy ► Twitch - https://www.twitch.tv/sonmezbora
    https://www.youtube.com/watch?v=q6N9KXDJ4Ok
  • Son 2 promo dan oyuncu cikaramadin bayada pakwt actim sanirim ea kitlemis benim hesabi zaten kac senedir toty cikmiyor ilginc sekilde ..vu baglantida bu saatte oyniyanlara helal olsun 2-3 mac denedim direk ciktim maclardan yok arkds anca gece ama gecede bir yere kadar cekilmiyor zevkine oyniyamiyorsun bu sene wl yalan oldu iyice

• turkopol kullanıcısına yanıt
    Hocam oyun bu sene adam akıllı oynama saati gece 4 den sabah 11 arası :)) şaka gibi ya geçen senelerde sorun vardı ama hiç bu kadar değildi bence ortak platformu kaldıramadı herhalde kapatsanda gene aynı ama

• 
Sayfa: önceki 79387939794079417942
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.