Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (957. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: wolfbul , kafalardansekentop Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir - 12 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
172.626
Cevap
784
Favori
6.098.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
94. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 955956957958959
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu mor kart Son'u aldığıma pişman oldum diyodum ki 4-3-2-1 de sol forvet yaptım 2 maçta 8 gol atıp kendini affettirdi😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kievli kullanıcısına yanıt
    Transferi hangi kartlarla ne kadar yaptınız hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uncle Trevor

30K vardı nasıl böyle bir hataya düştüysem gittim pack açtım elle tutulur bir Umtiti çıktı.Onuda 8,5 K'ya satıp yine pack açtım sonuç yine hüsran

Oyundan soğudum beş kuruş kalmadı.Gitti bizim Marchisio'nun paraları

Geçen bi arkadaş Pogba çıkardı diye gaza geldim, oyunun en başında çıkan Sturridge'ı 75K'ya satmıştım. Ondan gelen bi para vardı, kenarda duruyordu. Paket açıyım bari dedim, nasılsa beleşten geldi o para... Şu Screaming 15K'lık paketlerden 1 tane diye niyetlendim 4 tane açtım 60K param gitti Hiçbir şey de çıkmadı, en iyisi Oscar'dı onu da 3K'ya sattım. Şuan satılık listesinde 24 tane çöp oyuncum var, kimse de almıyor. Bir daha paket açarsam ne olayım. FUT pek oynamıyorum zaten ama çok sinir oldum, o sinirle az önce Division 10'dan Division 8'e kadar şampiyon olarak geldim bıraktım. Katalog'tan boost da satın aldım. Ekstra 30K küsür param var şuan, bir daha paket mi? ASLA

• TaKo kullanıcısına yanıt
    Kardes dayanamiyo insan bnde acmamaya karar vermistim taaaki arkads pogba resmini atana kadr 😀😀😀 sonuc gene hüsran 😀

• beyler friendly atacak var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Fiyatlar son hız düşmeye devam ediyor. Higuain sonunda 100K altına indi.

Ahaha dün gece 1.15'te kadroyu tamamladım yattım sabah kalktım her şey düşmüş 50k paket gelmiş.

Sturidge'ı 66'ya alana kadar canım çıkmıştı.
  • 5-2-2-1 dene kanatlara defans desteğini ileride kal olarak ayarla sabırlı oyna birde bu şekilde dene.
  • IF Salah'i 58k'ya aldim cok garip o kadar ucuz olmasina sasirdim

• Bu arada artik rakibin bizi futtan attirip win almasini bitirmis ea. Nihayet.

Div 2 de hep araplar geliyor. Hep hep hep hep. 2 gol atinca futtan attirmaya calisiyor beni. Kendisi kopuyor win bana yaziliyor.

Div 2 ilk 3 macimda da bu oldu. Dikkat ediyorum hep araplar yapiyor bunu. Ilk 3 macta da hep bu pislikle bana yenilgi vermeye calisanlarin kendi ellerinde patladi ilk 3 mac 9 puan yaptim nu sekilde.

Ya su pisliklerle oynayacaginiza adam gibi oynayin arkadas ne var. Biri gelir L2 yapip durur, dakika 30da one gecer o andan itibaren maca yatmaya calisir. Lan daha dk 30 30 ya otuz. Nereye kadar yatacaksin? Biri gelir kalecinin cikardigi topun replayini bile izler. Biri gelir katiyen gol sevinclerini gecmez. Biri gelir yenilince baglanti koparmaya calisir.

Bak bunlarin hepsini araplar yapiyor. 500 maca yakin oynamisim futta. Oranlarsam yuzde 99 araplarda gordum bunu. Hic irkcilik filan demeyin gordugumu soyluyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 28 Ekim 2016; 9:53:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Bu arada artik rakibin bizi futtan attirip win almasini bitirmis ea. Nihayet.

Div 2 de hep araplar geliyor. Hep hep hep hep. 2 gol atinca futtan attirmaya calisiyor beni. Kendisi kopuyor win bana yaziliyor.

Div 2 ilk 3 macimda da bu oldu. Dikkat ediyorum hep araplar yapiyor bunu. Ilk 3 macta da hep bu pislikle bana yenilgi vermeye calisanlarin kendi ellerinde patladi ilk 3 mac 9 puan yaptim nu sekilde.

Ya su pisliklerle oynayacaginiza adam gibi oynayin arkadas ne var. Biri gelir L2 yapip durur, dakika 30da one gecer o andan itibaren maca yatmaya calisir. Lan daha dk 30 30 ya otuz. Nereye kadar yatacaksin? Biri gelir kalecinin cikardigi topun replayini bile izler. Biri gelir katiyen gol sevinclerini gecmez. Biri gelir yenilince baglanti koparmaya calisir.

Bak bunlarin hepsini araplar yapiyor. 500 maca yakin oynamisim futta. Oranlarsam yuzde 99 araplarda gordum bunu. Hic irkcilik filan demeyin gordugumu soyluyorum.

Hocam yanlış anlamayında herkes araplardan şikayetçi ama ben araplar geldimi direkt çıkıyorum başkasıyla eşleşmeye çalışıyorum oynamayın araplarla zorla oynatmıyorlar ki. Adamlar takımın nick'inden takım adından kadro adından v.s. herşeyden belli arap oldukları hiç ben araplarla oynayıpta dediğiniz sıkıntıları yaşamıyorum.

Gol izletme konusuna gelince emin olun biz Türkler'inde kalır yanı yok. Benim formam milli forma amblemim v.s. karşı takım Türk geldimi özellikle dikkat ederim en ufak bir şeyde bile bekleme yaptırmam 3 tane gol atarım hiç birini izletmem adam gelip bir tane attımı saçma sapan tripler gol sevinçleri iki saat izletmeler yapıyorlar.

Yani demek istediğim sadece arap yada türk v.s. meselesi değil karakter meselesi bu veya adamın tarzı her milletten değişik insanlar çıkması normal. Online oynuyorsak bazı şeylere takılmamak gerekli.

• Araplarla yapmak istemiyorum zaten ama div 2'de araptan baska bulamiyor oyun karsima. Her mac yarim saat arap olmayan rakip bulsun diye de bekleyemeyiz ki.

Turklerde de var evet ama oranlarsam araplar cok buyuk oranla onde bu konuda.

• Bu araplar geliyor diyen arkadaşlar oyunu dijital rus psn den mi aldı ?

Geçen yıl ben de çok uğraşıyordum araplarla ama bu yıl kutulu aldım oyunu ve araplara hiç denk gelmiyorum. Böyle bir ayrım olabilir mi? Genel olarak avrupalı ve Türklerle oynuyorum.

• Geçen karşıma Manu armalı türk geldi PSN krl_theturk
    Oyun başında mikrofon takılı olduğunu anlamadım anlasam direk çıkıyorum zaten
    Abi ben böyle katıksız bir o. görmedim adam maç boyunca anırdı salak salak tripler gol sevinçleri izletme küfürler falan ortada birşeyde yok kendi kendine bağırıyor sövüyor sinir oldum zaten konsantre olamadım zaten kadrosuda if pogbalı premir lig mevkinin en iyileri var adamda 1 gol yedim bıraktım oyunu gittim sigara içtim tv yide muteledim geldim 4 tane atmış bekliyor öyle oynamadım yattım karşısında bekledim çokta umrumda sanki yenmişim yenmemişim altı üstü oyun kimseye başarılı olunca birşey vermiyorlar zevk almaya bakacaksın. Adamın bütün varlığı fifa olmuş karşısındakini kızdırdığını zannedip iyi kadrosuyla ego tatmin ediyor beyinsiz. Arada muteyi açtım hala anırıyor hayvanat.. Allah ailesine eşinie sabır versin böyle tiplerin malesef böyle insanlara sahibiz araplar değilde bizim önce kendi insanlarımıza bir bakmamız lazım eksiğimiz yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arph -- 28 Ekim 2016; 10:28:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Arph

Geçen karşıma Manu armalı geldi PSN krl_theturk
    Oyun başında mikrofon takılı olduğunu anlamadım anlasam direk çıkıyorum zaten
    Abi ben böyle katıksız bir o. görmedim adam maç boyunca anırdı salak salak tripler gol sevinçleri izletme küfürler falan ortada birşeyde yok kendi kendine bağırıyor sövüyor sinir oldum zaten konsantre olamadım zaten kadrosuda if pogbalı premir lig mevkinin en iyileri var adamda 1 gol yedim bıraktım oyunu gittim sigara içtim tv yide muteledim geldim 4 tane atmış bekliyor öyle oynamadım yattım karşısında bekledim çokta umrumda sanki yenmişim yenmemişim altı üstü oyun kimseye başarılı olunca birşey vermiyorlar zevk almaya bakacaksın. Adamın bütün varlığı fifa olmuş karşısındakini kızdırdığını zannedip iyi kadrosuyla ego tatmin ediyor beyinsiz. Arada muteyi açtım hala anırıyor hayvanat.. Allah ailesine eşinie sabır versin böyle tiplerin malesef böyle insanlara sahibiz araplar değilde bizim önce kendi insanlarımıza bir bakmamız lazım eksiğimiz yoktur.

Mikrofonlu birine denk gelirseniz ilk yapacaginiz sey ps4 menusunden grup olusturun. Ses onceligini gruba ver olarak ayarlarsaniz oyunda konusan dingili duymazsiniz. Rahat rahat oynayin sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 28 Ekim 2016; 10:28:58 >

• Dante kullanıcısına yanıt
    Arada eğlenceli oluyor mikrofonlu Araplar. maç başlamadan kadromu falan sayıyorlar Arap spiker ile maç izliyor gibi hissediyorum. Ama oyunda yine hepsi aynı. Her gol attığında Pogba dabbing yapar mı bi insan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Us PSN'den aldım, oynadığım hesap da US. Ya Arap ya Türk geliyor

• ankara yer altı
  • Arph kullanıcısına yanıt
    Benzer bir olay geçen yıl fifa 16'da benimde başıma geldi dediğiniz gibi salak salak anırıyordu Normal Sezon modunda ben Türkiye Milli takımımızı seçmiştim salak salak konuşuyor vay efendim ne diye milli takımı almışım gidip alsaymışım ya real madiridi oyuna konsantre olamadım en sonunda bir tane uzaktan gol attım başladı bu sövmeye ofsayttan gol attında anca öyle yenersinde Allah'ım dedim ne diyor bu uzaktan gole ofsayt felan malesef böyle mallarda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_Conqueror -- 28 Ekim 2016; 11:13:04 >
  • 50k lik paket deneyen oldu mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Pogba hicbir zaman o fiyata dusmez. 350k degil su an 550k ortalama fiyati. Ki 400k asagisina dusmez asla.

Ben kadromu tamamladim mesela su an tek hedefim Pogba artik. Bir de ibrahimovic. Kadronuzu tamamladiginizda gozunuz pogba'ya kaymaya basliyor :) Tabii kadroyu istediginiz gibi kurmadan once pogba gibi pahali oyuncu almak mantiksiz ama para harcayacak baska futbolcu olmadiginda artik bu oyunculari almak istiyorsunuz.

Mesela orta sahamda marchisio, de bruyne, nainggolan vs. var. E artik pogbadan baska hangi oyuncuyu alayim? Ya da forvete halloween if lukaku aldim bugun. Artik ibra'dan baska ne hedefleyeyim

Hocam Allah bereket versin =) De Bruyne Pogba Toure benim hayalim. Toure'yi aldım gerisi kaldı. Ne kadar kısa sürede yapmışsın bu parayı tebrikler. Transfer profit mi?

Opeth Damnation tadında bir orta saha olmuş senin üçlü =)

• 
Sayfa: önceki 955956957958959
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.