Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6755. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kafalardansekentop Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.444
Cevap
785
Favori
6.092.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
53. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 67536754675567566757
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aşırı kararsızım hocam siz ne zaman denersiniz bu hafta dener misiniz sizden yorum alırdım?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • wolfbul W kullanıcısına yanıt

Bu haftaki kadrom belli hocam. Dusunce alirim ben şuan alsam fiyatlar düşecektir ptesinden sonra zarar etmek istemiyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moments Raul kullanan var mı? Ne zaman karşıma gelse maçın adamı oluyor 2-3 tane atıyor en az. Fodderlarla yapmayı düşünüyorum çok bir şey de istemiyor, f/p gibi sanki bu da Zambrotta ve Essien gibi? Futbin beğeni sayısı da baya fazla beğenmeyenlere göre. Makalele de yapabilirim aslında. 4-3-1-2 de Orta 3lü Renato Makelele Essien olur gibi sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 13 Mayıs 2021; 23:41:33 >
  • asim03 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam ben senden once alırsam görüşlerimi yazarım.

• Haki_Tr kullanıcısına yanıt

Hangi kartlar için söylüyorsun bunu? Elit yapan 3 tane tots çekiyor dolayısıyla sürekli yüklü coin girişi oluyor markete. Atıyorum herkes moments eusebio’ya gidiyor bu şekilde. O yüzden de aranan kartlar yükseliyor, diğerleri çöp oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Hangi kartlar için söylüyorsun bunu? Elit yapan 3 tane tots çekiyor dolayısıyla sürekli yüklü coin girişi oluyor markete. Atıyorum herkes moments eusebio’ya gidiyor bu şekilde. O yüzden de aranan kartlar yükseliyor, diğerleri çöp oluyor.

Toty mbabbe kovalıyorum eldekini pahalıdan vermiştim.

Fransa totsuna kadar sürünecem herhalde bulana kadar.

Son olarak Tots neymar fiyat ne olur şimdiden teşekkürler.

• fenerliso kullanıcısına yanıt

kadronu paylaşırsan daha iyi olurdu aslında.

makalele ve raul, elma ve armut gibi.

hangisine ihtiyacın var önemli olan o.

kendime göre düşünürsem, ben tek yönlü oyuncu olan makaleleyi bu saatten sonra yapmazdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: RobinvanPersie

kadronu paylaşırsan daha iyi olurdu aslında.

makalele ve raul, elma ve armut gibi.

hangisine ihtiyacın var önemli olan o.

kendime göre düşünürsem, ben tek yönlü oyuncu olan makaleleyi bu saatten sonra yapmazdım.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Yaptım Makelele'yi hocam, kulübü boşalttım yine EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

Oyun içi böyle diziliş direk onu attım. Makelele'de geride kal var 6 numara gibi, Sanchez ve Essien 8 numara gibi oynayacaklar. Sanches ve Essien'in atakları iyi zaten yüksek yüksek ikisi de tam iki yönlü orta sahalar yani. Makelele de orta sahanın bel kemiği olacak bakalım :D

Fransa ligi totsundan şans eseri şu ileri 3lüyü updateleyebilirsem süper olur. Neymar Mbappenin yerini tutmuyor hiç kimse benim için.

• fenerliso kullanıcısına yanıt

Neymar'ın Gold kartı hala iyi de Mbappe'yi beğenmiyorum ben ya.

Swap görevlerini yaparken çıldırttı Mbappe çok düşmüş oyundan.

Bundesliga'da çok orta saha gelecek inşallah pişman olmazsın seçiminden. Kimmich-Sabitzer-Goretzka 3'ü banko gelecek. Aslında bir De Jong'da iyi olabilirmiş Tots'tan, bana hem redden hem 85+dan geldi herkese dağıtıyor gördüğüm.

• Nén-El kullanıcısına yanıt

7 kez yaptım çıkan en yüksek 82 lik gold kart EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA Hadi bazılarına yağıyor anladık, ulan bari bize de damlasın diyorum o bile yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s3rhatt -- 14 Mayıs 2021; 3:22:35 >
  • s3rhatt kullanıcısına yanıt
    kardeşim 7 çok az bir sayı upgrade için. en az 100 tane yapman lazım bir şeyler istiyorsan. 4 llorente 2 casemiro 1 er tane de oblak suarez carrasco fekir navas moreno kounde çıkardım ben. de jong gelene kadar pes etmek yok :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Moments Raul kullanan var mı? Ne zaman karşıma gelse maçın adamı oluyor 2-3 tane atıyor en az. Fodderlarla yapmayı düşünüyorum çok bir şey de istemiyor, f/p gibi sanki bu da Zambrotta ve Essien gibi? Futbin beğeni sayısı da baya fazla beğenmeyenlere göre. Makalele de yapabilirim aslında. 4-3-1-2 de Orta 3lü Renato Makelele Essien olur gibi sanki

Herkes sevmiyor Raul'u. Skill 4 diye herhalde. Ben yıllardır her sene Raul ile oynuyorum. Elin alışırsa tek başına yetiyor ileride. Plase çok iyi atar. Pas, kafa vuruşu, bitiricilik, eeh fizik her şey var. Doğal yetenek özelliği çok önemli. Çok iyi pozisyon alır. Dediğin gibi çoğu kez 3 gol 2 asist gibi performanslarla oynuyor. Kadrom bu şekilde, çift forvet oynuyorum.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrah44 -- 14 Mayıs 2021; 4:2:21 >

• rivalste 11 ilk sahibi için klaiber koydum şimdilik stopere, normalde mbabu var. 6'da 6 kazandım klaiber'i de stoperde oynatmak fena değilmiş. capita adam yiyor acayip kart.

70k hesapta var, + mukiele + atal satılacak 700-750k bütçe oluyor.

beke prime carlos mu alayım, tots shaw mı karar veremedim.

• vay be milleteki kadrolara bak
    ben subattan beri oynamiyordum
    daha 3 hafta önce basladim ilk tots öncesi
    o döneme kadar cer cöp cikti zaten paso

gecen hafta bu 11le 20 mac aldim wlde
    20-9 bitirdim

ödüllerden sonra bu kadroya gectim ama william pek icime sinmedi
    essienin kiralik kartini aldim onun yerine
    birazdan wlde birkac mac deneyecegim
    elindeki fodder ile belese getirebiliyorum sbcyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neco6791 -- 14 Mayıs 2021; 9:59:44 >

• neco6791 kullanıcısına yanıt

Bu ekran görüntülerini telefondan çekmişiniz. Telefondan nasıl giriyosunuz ultimate team kadronuza🥺

• yazarcokaydin kullanıcısına yanıt

Appstoredan uygulamayi indir

Bunu yani

• neco6791 kullanıcısına yanıt

Şuanda o kadar ihtiyacım olan bir bilgiyi paylaştın ki anlatamam sana🙏 Ben yeni başladım sayılır bilgim yoktu çok teşekkür ederim...

• Hayırlı bayramlar arkadaşlar.

stoichkov u almayı düşünüyorum 8 takas oyuncusuna değer mi. 3 zayıf ayak var ama 3 olduğunu pek hissetmiyorumuşuz kullanan oldum acaba?

• Haki_Tr kullanıcısına yanıt

Tots Neymar 7 milyon civarı olur. Geçen yıl da bu bantlardaydı. Eğer cam cm st gelirse 1-1.5 milyon daha ekle üzerine. 👍

kalecimiz haki. 🤓

• quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Tots Neymar 7 milyon civarı olur. Geçen yıl da bu bantlardaydı. Eğer cam cm st gelirse 1-1.5 milyon daha ekle üzerine. 👍

kalecimiz haki. 🤓

Eyvah eyvah parada yetmiyor neymara mbabbede yalan oldu,

Bana ordan 1 Falcao...

Eyvallah Ahmet EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• 
Sayfa: önceki 67536754675567566757
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.