Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Bu Konudaki Kullanıcılar: Nén-El , Sea_wolf , umut_1981
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
135.088
Cevap
573
Favori
4.700.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3762
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 651
  • Ortalama Mesaj Aralığı 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 364
  • Favoriye Eklediklerim 576
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TheCaliph_ (3257 mesaj) WITCHER (2727 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2536 mesaj) Alkalen Fosfataz (2115 mesaj) Shafter (1798 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (61933 mesaj) Mobil (52904 mesaj) Tablet (4344 mesaj) (12 mesaj) Mini (5805 mesaj) Uygulama (7620 mesaj) (347 mesaj)
  • @
46 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
71. Sırada  bugün en iyi #9
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    3760 Mesaj

Fantazi olsun diye team of the seasons Turkiye Super lig takimi kurdum Bigliayla ara pas vere vere Sosa gorevini de yapiyorum onu da alacagim.

Ama bu oyunclarla ancak zevkine squad battle fln oynanir, 1-2 mac alabildim division da ama uzun vadede oynanmaz adam 90 lik hizi 90 ama premier ligdeki 80 lik adam kadar kosamiyor sisirme o overallar.

|
    |
  • Yüzbaşı
    763 Mesaj

daha önce burada yazmıştım hala düşüncem aynı. orta halli bir oyuncuyum, 90 lık kadrom var ama oyunun sürekli daha yüksek ratingli oyuncu peşinde bizi koşturması ve daha yüksek ratingli kadroların aldığım sonuçlara bir katkısı olmaması sebebiyle türk oyunculardan kadro kuracağım.

kalecinin altay defans hattının ise zeki(81) çağlar(85) merih(81) caner(89) olacağı kesinleşti. sol orta saha adem olacak mecburen . bunun dışında serie a ve ligue 1 tots unu bekliyorum, bizim oyuncular girerse diye.

bu arada dün sormuştum ama tekrar sorayım caner in fiyat 50-55 arası dolaşıyor . sizce düşer mi .

|
    |
  • Yüzbaşı
    763 Mesaj

bir de şu noktayı es geçmeyelim:

Herkese hayırlı bayramlar  

|
    |
  • Yarbay
    2979 Mesaj

Herkese iyi bayramlar, bir sorum olacak :

Vazquez geldi. Sizce Diatta / Renato (sbc) mi yoksa Vazquez / Essien (prime) ikilisi mi olmalı ? Essien’in yanında Tots Mount var

* Vazquez’i kimyalamak icin arkasına bir ikon koymam gerekiyor şu aşamada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17Scorpion -- 13 Mayıs 2021; 16:53:50 >
  • Binbaşı
    1633 Mesaj

La Liga 80+ Player Pick SBC'sinin son günü bugün ve verdiği kartlar değişmiş. Deneyin derim. Önceki günlerde defalarca yaptım 1 veya 2 tane düzgün oyuncu çıkmıştı. Bugün 15 kere falan yapmışımdır. Sadece 2 tanesinde 81'lik oyuncu çıktı. 2 TOTS, 2 TOTW, 2 tane de 87'lik kart ekledim bugün La Liga'dan.

Baktım iyi gidiyor eldeki tüm kartları koyup yapıyorum, en azından fodder çıkıyor.

|
    |
  • Binbaşı
    1429 Mesaj

Renato çok über bir adam bütün statları +90 gibi. Prime Essien'in şutu yok, driblingi yok.

Vazquez hızı hariç Diatta'dan iyi görünüyor açıkçası zor bir karar.

Mount-Essien-Renato 3lüsünü kullanabileceğin bir taktiğe geçersen belki Mount CAM'de tatlı olabilir.

|
    |
    17Scorpion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6599 Mesaj
    Pickten gelen Oblak Laliga garanti sbcsine gitti ve tabiki elde olan Llorente geldi tekrar 😁kopya

|
    |
  • Yarbay
    5645 Mesaj

marcelo deniyen var mı acaba ? şu 83 20 kartlarını filan oraya atayım diyorum

|
    |
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
konkasör
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,031
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.