Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6751. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kafalardansekentop Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 14 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
172.616
Cevap
786
Favori
6.097.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 67496750675167526753
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shafter

Wl de bu hafta bile 3 kişiden nasıl defansını bu kadar geriye çekebiliyorsun , taktiğinin fotosunu atar mısın mesajları aldım düşün.

ve ek olarak rb, lb bende default. Stay back vermiyorum.

dediğim gibi 7 derinlik şu an buglı ve en iyi taktik. Ancak hızlı cb şart ve geride ki cdm e defansın arasına gir vermek lazım.

tactics kısmının ekran görüntüsünü paylaşır mısın dostum. 4312'ye geçeceğim. ben de deneyeceğim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • +85 de gelen çöpler biri işime yarasa bari

Casemiro (toty)

Modric

Firmino

Thiago Alcántara

Pjanic

Yani defas bekliyorum ingiltere lıgı beklıyorum ıtalya lıgı beklıyorum gelmıyor bır turlu saçmalık.

• Icon swap 3 den hangisini yapmak mantıklı sizce ?

• Dün swapsleri oynadım mactan cok gir cık yaptım simdi ne olursa olsun mac bitince beni futtan atıyor bu neden oluyor ve ne zaman biter bi fikri olan var mı?
  • 100 ping ile her hafta sonu işkence çekiyorum. Ülkenin doğusu ve batısı arasında bile ping farkı var. Bu pingde 20 yaptım ama en ufak keyif almadım tabi.

Bir de Türk oyuncular çok bug kullanıyorlar. Ceza alanında direkt ayağa dalıyorlar, hakem faul vermiyor zaten ama böyle oynayana cezayı kestik bu hafta. 😎

İkon görevlerinde de bana Best mantıklı geldi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ozan_k kullanıcısına yanıt

dengeli

5

7

dengeli

5

7

cdm defansın arasına gir , merkezi kapat

2 st de arkaya koş göbekte kal

cam ileride kal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Araxes

La liga 85+ pickden hangisini seçeyim arkadaşlar  

Benzema yı 10 maç sonra çıkarırsın kadrodan. Sonradan ekleme pace ler fifa kartlara yaramıyor maalesef. 99 da olsa her türlü o ağırlığı hissediyorsun. Üstüne bir de TR bağlantı sorunu da eklenince kamyon gibi oluyor bu tip kartlar. Bana da tots SON çıktığında çok sevinmiştim ama statlarla alakası yok oyun içinde :)

• quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

Coutinho yapan varmı nasıl

Buna bende cevap bekliyorum. Yapmayı düşünüyorum 99 çeviklik ve denge çok iyi duruyor. Oyun içi dribbling hissiyatı nasıl acaba? Yok mu kullanan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arph -- 11 Mayıs 2021; 14:2:59 >
  • Geçen seneki tots Benzema oyunun en iyi forvetlerindendi. Bu sene de farklı olmaz bence.

• Shafter kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrah44 kullanıcısına yanıt
    Geçen senenin oyun dinamikleriyle bu sene aynı değil.
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Ben direkt full defans derinliğinde oynuyorum :d iki bekten bozma stoper ve iyi bi cdm ( ben gold kante) ile oynadım işe yarıyor. Eğer atanınız iyi olursa ben de maalesef iyi değil. Cok kuvvetli taktik.
  • Bu maclardan cikinca gelen soft ban ne kadar suruyor ? 2 saat oldu hala mac kazansam dahi atiyor beni.

• quote:

Orijinalden alıntı: RobinvanPersie

neymar bence bu sene en özel adam. hiç özel kartı gelmedi aşırı pahalı bekliyorum. messi şuan 3.9 ve messinin 3.9 olduğu yerde neymar 5-5.5'tan açar kapıyı.

Toty mbabbe filan geçen hafta wl bittikten sonra satmıştım bu hafta ilkaylı filan kadro ile oynadım hocam 6 milyon var tots neymar beklenir mi EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• Arkadaşlar ben bu icon swap görevlerinden çok sıkılıyorum , karşılıklı şöyle güzel bir teklifim var. Varsa hesabını div 1 e cıkarmak isteyen veya draftta 4/4 ödül vs almak isteyenler yapayım onlarda benim hesaptan şu icon swapları yapsın :D
    Valla çok üşeniyorum ( platform xbox)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dorukhanilhan -- 11 Mayıs 2021; 18:1:24 >
  • youngmoney kullanıcısına yanıt

O kadar uzun sürmemesi lazımdı hocam aslında, 1 2 maç squad battles oynayıp tamamlayın, düzelmesi gerekir

• egefenerli E kullanıcısına yanıt

softban yemişsin birkaç saat sürüyor bazen 1 gün bile sürer.

squat battles maçına gir maçı sonuna kadar oyna düzeliyor diyenler var bir dene.

• Ikon gorevlerini caprazlama yapmak icin Portekizli gümüş ve hollanda liginden ucl oyuncuları almak gerekiyor degil mi?

• Haki_Tr kullanıcısına yanıt

Hocam ben bu arkadaşlık işlerini bilmediğimden senin eklediğini çok geç gördüm. Baktımda kadron çok iyi seninde. Satılamaz Moments Garrincha, satılamaz Tots Rashford falan çok iyi iki kart çekmişsin. Tots Neymar yakışır ama Bundesliga, Serie Adan sonra gelecek Fransa ligi beklersen tabi.

• 
Sayfa: önceki 67496750675167526753
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.