Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6750. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: berkolo88 , kafalardansekentop , john ciga Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir (2 Mobil) - 11 Masaüstü3 Mobil
5 sn
172.435
Cevap
785
Favori
6.092.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 67486749675067516752
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu ne saçma bir oyun ya sinir krizi geçireceğim

10 gündür oynuyorum oyunu

savunma derinliğini 1 tıka kadar çektim kademe kademe. hala defans hattım orta sahaya kadar açılıyor rakip 2 pasta karşı kaşıya kalıyor

ben 50 pas yapmadan hucumda çoğalamıyorum bu nasıl bir mantıktır.

rakip casper gibi bütün savunmamın içinden geçiyor ben bir adamın rüzgarını yesem topu kaptırıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paysage -- 11 Mayıs 2021; 1:51:11 >
  • Paysage kullanıcısına yanıt
    Bu sene oyun bozuk çünkü.
  • tek forvet oynuyordum hucumda çoğalamıyorum diye çift forvete geçtim

forvetin biri topu alıp hucuma gidiyor. diğeri ortasahada çekirdek çitliyor 2 adım ileri gitmiyor bu nasıl bir sıkıntı ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Paysage

bu ne saçma bir oyun ya sinir krizi geçireceğim

10 gündür oynuyorum oyunu

savunma derinliğini 1 tıka kadar çektim kademe kademe. hala defans hattım orta sahaya kadar açılıyor rakip 2 pasta karşı kaşıya kalıyor

ben 50 pas yapmadan hucumda çoğalamıyorum bu nasıl bir mantıktır.

rakip casper gibi bütün savunmamın içinden geçiyor ben bir adamın rüzgarını yesem topu kaptırıyorum

derin nefes alıp sakinleşelim.

defans nasıl yapılır öğrenmen gerekir, savunmayı 1 bar yapmanın sana bir faydası olmayacak.

aşağıya defans rehberi bırakıyorum, arkadaş çok iyi anlatmış. iyice izleyin maç kaybedin önemli değil, sadece defansa odaklanın belirli bir süre. zaten gol atmak en kolay şey bu sene, ceza sahasına girip uzak köşeye sert vuruyorsun giriyor.

taktik olarakta kafanıza göre oynamayın profesyonellerin taktiklerini kullanmaya çalışın. oyun tarzlarını da iyi analiz etmekte fayda var. örnek riv9'un 4-4-2 taktiğini bırakıyorum. başlangıçta en kolay oynanabilen taktik 4-4-2, uzun dönem kullanmıştım bu taktiği başarılıydı.

• Haki_Tr kullanıcısına yanıt

neymar bence bu sene en özel adam. hiç özel kartı gelmedi aşırı pahalı bekliyorum. messi şuan 3.9 ve messinin 3.9 olduğu yerde neymar 5-5.5'tan açar kapıyı.

• quote:

Orijinalden alıntı: RobinvanPersie

derin nefes alıp sakinleşelim.

defans nasıl yapılır öğrenmen gerekir, savunmayı 1 bar yapmanın sana bir faydası olmayacak.

aşağıya defans rehberi bırakıyorum, arkadaş çok iyi anlatmış. iyice izleyin maç kaybedin önemli değil, sadece defansa odaklanın belirli bir süre. zaten gol atmak en kolay şey bu sene, ceza sahasına girip uzak köşeye sert vuruyorsun giriyor.

taktik olarakta kafanıza göre oynamayın profesyonellerin taktiklerini kullanmaya çalışın. oyun tarzlarını da iyi analiz etmekte fayda var. örnek riv9'un 4-4-2 taktiğini bırakıyorum. başlangıçta en kolay oynanabilen taktik 4-4-2, uzun dönem kullanmıştım bu taktiği başarılıydı.

Alıntıları Göster

sağolasın hocam inceliyorum hemen

• rivals puanı sıfıra düşmek üzereydi sinirden kapattım oyunu

• Valla oyunu bitirmeye oynatıyor beni EA.
    Capita geldi hayvan gibi iyi kart karşısına gelen bilir. Momentsına hiç denk gelmemiştim bu daha da iyi olmalı. Zambrotta artık stoper.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RobinvanPersie -- 11 Mayıs 2021; 4:20:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paysage

tek forvet oynuyordum hucumda çoğalamıyorum diye çift forvete geçtim

forvetin biri topu alıp hucuma gidiyor. diğeri ortasahada çekirdek çitliyor 2 adım ileri gitmiyor bu nasıl bir sıkıntı ya

forvetin calisma oranlari atak icin yuksek defans icin dusuk olmasi lazim

forvete ilerde kal komutu verilmesi lazim

forvete arkaya kosu yap komutu verilmesi lazim

• ekmelburak E kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim bilgi için. Evet Sosa'yı gördüm. Görevleri halletmeye çalışacağım da paketlerden hiç gelmedi bana hangi paketlerden çıkıyor bu kartlar? Bir de Sosa görevleri ne kadar süre aktif kalacak, belli bir tarihi var mı?

• La liga 85+ pickden hangisini seçeyim arkadaşlar EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Araxes -- 11 Mayıs 2021; 9:14:56 >
  • Paysage kullanıcısına yanıt

Bende benzer dertlerden muzdaripim. Ben hücumda çoğalma sorununu kalabalık hücum hattı taktiğiyle çözdüm. Mesela 4-3-1-2 ya da 4-3-2-1 taktikleri bu derde deva. Ben 4-3-2-1 kullanıyorum. Fakat benim asıl sorunum topu kaptırdığımda rakip 3 pasta benim ceza sahamıza giriyor. Bu sorunu ne yapsam çözemiyorum. Orta sahada göbekte oynayan oyuncuya "Defansın Oyuncularının Arasına Gir" komutu verdim. Bu bir nebze işe yaradı ama yine de sıkıntı büyük.

Bu konuda yardımcı olabilecek başka çözümlere sahip arkadaşlar varsa memnun olurum. Öyle defans yapmayı bileceksinle falan gelmeyin yalnız. Çözüm bu değil adam 3 pasta geliyor diyorum. O arka taraf bomboş buna çare arıyorum..

• yazarcokaydin kullanıcısına yanıt

4-3-1-2 de 7 derinlik + en geride ki cdm e defansın arasına gir komutu verin.

şu an 7 derinlik defans buglı ve ofsayt taktiğine yakın şekilde defan hattını koruyor.

7 derinlik şu an tum taktiklerde işe yarıyor

ancak şu da bir gerçek ki 7 derinlik ile ani top kayıplarında geriye dönüş hızlı olması için cb lerde en az 1 tane max pace li bek oynatmanız şart. Wan bissaka vb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 11 Mayıs 2021; 10:10:0 >
  • Shafter kullanıcısına yanıt

CDM'ye defansın arasına gir diyorum zaten de abi 7 derinlik demek defans hattının orta sahaya yakın olması demek. Onu yaparsam kevgire çevirirler arka daha boşalmaz mı?

• yazarcokaydin kullanıcısına yanıt

Wl de bu hafta bile 3 kişiden nasıl defansını bu kadar geriye çekebiliyorsun , taktiğinin fotosunu atar mısın mesajları aldım düşün.

ve ek olarak rb, lb bende default. Stay back vermiyorum.

dediğim gibi 7 derinlik şu an buglı ve en iyi taktik. Ancak hızlı cb şart ve geride ki cdm e defansın arasına gir vermek lazım.

• Shafter kullanıcısına yanıt

Taktiğim bu derinlik 2'de oynuyorum. ortadaki CM defansın arasına gir komutuna sahip. Bekler random. Ataklarda geride kal ve bindir komutu deneyeceğim. Senin dediğin 7 derinlik ile oynarsam daha sıkıntı olacak gibi geliyor bana ama bir deneyecem...

• Coutinho yapan varmı nasıl

• Araxes kullanıcısına yanıt

Benzemaya hiç güvenim yok 150 pace yazsa bile ağır kalacak gibi stoper iyi

• rambocuk kullanıcısına yanıt
    Hocam ben yaptım ama persembe kullanıcam görüşlerimi yazarım kullanınca.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • la liga tots görevi için hazır bir kadro var mı acaba

• 
Sayfa: önceki 67486749675067516752
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.