Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6746. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ahmtulsnn , ahmtulsnn , berkolo88 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
172.257
Cevap
787
Favori
6.085.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 67446745674667476748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shafter

coins demedim ki points dedim.fifa points hic aldin mi acaba merak ettim.

Pardon ya hiç almadım bu güne kadar gereksiz pahalı bence. Genelde lig sbcleri yapıyorum zaten rashford ingiltere wes bromdan geldi, satınca 100 k lık jumbo premium oyuncu paketi açtım oradan da min son geldi :) İngiltereyi bitirince, italyaya geçtim milandan sallah geldi, bu günde ispanya cadizden varane geldi.

• Sıradaki icon sbcde lb rb gk üçlemesinden biri gelir defans hattına, orta sahaya cdm cmden biri forvete de st lw rwden biri gelir.

Ben bu sette moments Desailly, moments Maradona, prime Eusebio bekliyordum. Ea, Raul hariç muadil bir set getirmiş.

Önümüzdeki sette moments Carlos, Capita, Yashin defans için, prime Vieira, prime Zidane orta saha için, moments Puskas, Henry, prime Ronaldinho, moments Garrincha, Best forvet için en güçlü ihtimaller.

Bu seti konuşmak gerekirse Desailly bence tercih edilebilir ki ben tercih ettim hızlı, oyun içi özel fiziği var iyi de yer kaplıyor üzmez, ayrıca oyunun sonlarına geldik artık yavaş yavaş 10 icon ve Neymar dönemleri bence o yüzden sağ stoperimde yer alacak yanına da moments Maldini gelince onu yaparım. Cantona momentsa gelirsek; prime var elimde bağlantı iyiyken dönüyor. Bu sene reklam yüzü olduğu için Cantona'nın midi hariç diğer 3 versiyonu gayet iyiydi. Eğer stde fizikli bir adama ihtiyaç varsa, R9 sbc beklemem diyorsanız ve fodder sayınız çoksa yapılabilir ama marketten fodder alarak yapmak bence mantıklı değil. Raul'u söylemeye gerek yok hayranı değilseniz yapılmaz.

• Dj_Gençkan D kullanıcısına yanıt

toty cr 7 + tots fernandes yap devam bence.

essien var yeterli zaten defansif olarak

• Kirmizi oyuncu paketlerini persembe degilde cumartesi acsam bundesliga tots gelmez degilmi? Yine ispanya mi gelir?
  • Kilo Moana kullanıcısına yanıt
    cantona için evi arabayı falan istemişler müdür böyle bir fodder bolluğu varsa herhangi birinizde tebrik etmek gerekir. 2 aya yakın süresi var gerçi yapmak istesen yapılır da iki aya kim öle kim kala. hayal kırıklığı gelen sbc’ler ben bu sene çok istemiştim cantona’yla oynamak da kısmet olmucak gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mecekaa

cantona için evi arabayı falan istemişler müdür böyle bir fodder bolluğu varsa herhangi birinizde tebrik etmek gerekir. 2 aya yakın süresi var gerçi yapmak istesen yapılır da iki aya kim öle kim kala. hayal kırıklığı gelen sbc’ler ben bu sene çok istemiştim cantona’yla oynamak da kısmet olmucak gibi.

Valla bende var ikon swaptan çıkmıştı şimdi maç yaptım resmen şiir gibi çok zevkli oynaması.

• quote:

Orijinalden alıntı: RobinvanPersie

toty cr 7 + tots fernandes yap devam bence.

essien var yeterli zaten defansif olarak

Teşekkürler hocam

moments cantona mı çıktı icon swaptan?
  • quote:

moments cantona mı çıktı icon swaptan?

En üst seviye ikon paketi vardı 17 swap karta veriliyordu sanırsam oradan gelmişti.

• oyunu yükleyeli bir hafta oldu rivalsta daha tek galibiyet alamadım. benim adamlar hücuma bile çıkmıyor. rakip savunmada açık yakalamak mümkün değilken rakip 2 ara pasla karşı karşıya kalıyor

ben hiçbirşey anlamadım nerde hata yapıyorum

kadrom bu şekilde

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • Paysage kullanıcısına yanıt

Oyunun temel dinamiklerini bilmiyorsunuz. Kimya nedir, kimya tarzları nedir, futbolcuya ne katar öğrenmeniz lazım. Bir oyuncu satın alırken futbin sitesinden oyuncuyu aratıp bulun beğenilme sayısına bakın, hangi kimyanın en çok oy aldığına bakın. Birbiriyle ülke ya da lig olarak aynı olan adamlardan takım kurun. Aralarında kırmızı çizgi olmasın.

ne şanslı insanlar var shshs.
  • her maç 8 10 tane gol yemekten sinirlerim bozuldu. kırmızı çizgi var diye hücuma mı çıkmıyor takım :D

adam savunmamın içinden geçiyor ayağından top alamıyorum. bizim takım ayakta top tutamıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paysage -- 10 Mayıs 2021; 2:21:49 >
  • Bağlantı hızlarımız yurtdışındaki sayfalarda bile ünlü olmuş

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakoyunn

Kirmizi oyuncu paketlerini persembe degilde cumartesi acsam bundesliga tots gelmez degilmi? Yine ispanya mi gelir?

Ödül hangi haftaya aitse o haftanın gelir yani ispanya gelir. 1 ay da geçse 1 yıl da geçse bu perşembe gelecek picklerden sadece ispanya türkiye totsları çıkar hocam.

• quote:

Cantona sbcsinden 1 tane 89 çıksa makul denebilirdi lakin bu hali cidden pahalı ama şöyle düşünmek lazım avrupa kıtasında ve kuzey amerikada bağlantı problemleri düşük düzeyde olduğu için Cantona tercih edilen bir kart ve ea buna güvenerek market fiyatında bir sbc getirebiliyor. Tots döneminde olduğumuzu göz önünde bulundurursak bitirebileceğinizi düşünüyorum sbcyi.

• Arkadaşlar bende xbox var gamepass e geldi fifa 2021. Şimdi birşey sormak istiyorum , ben fifa 2005 ten beri ilk defa fifa oynicam. Bu pes gibi değil adamlar A ya basınca (sizin kontrolcüde X) press yapmıyor anladım ki savunma mentalitesi yeteneğe göre. Şunu sormak istiyorum ama bn takımda kimya 59 reyting 79 online maça giriyorum bana eşit birini verir diye karşıma reyting 89+ kimya 95+ adam geliyor 10 tane atıyor . 25 000 jetona paket aldım orasıda çöp geldi , şimdi asıl sorumsa şu; ben nasıl savunma yaparım ben nasıl kaliteli kadro kurarım. Kimse ile mücalede edemiyorum san marino gibi oldum averaj takımıyım ... NOLUR YARDIM EDİN .

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • squad modu bitti az önce ödüller ne zaman gelir

• Paysage kullanıcısına yanıt
    Düzeltme:
    Arkadaşın dediği gibi 3.05 mis. Ben yanlış biliyormuşum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macrinius -- 10 Mayıs 2021; 3:47:8 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • macrinius M kullanıcısına yanıt
    Hayır.03:05 ‘de geliyor
  • 
Sayfa: önceki 67446745674667476748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.