Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6745. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ismailzumbul Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir - 10 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
172.622
Cevap
785
Favori
6.098.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 67436744674567466747
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

linke tikladiniz mi veya cop paste? fb yi karsilastirdim zaten

• Shafter kullanıcısına yanıt
    Açılmıyor link uğraştım olmadı, tamam o zamam 75 pas diyince gold un 75, fb 85 o yüzden yanlış anladm,, düzenleme, pardom bem kısa pasa bakmışım sadece 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diego_222 -- 9 Mayıs 2021; 20:21:47 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 85+x5 gelmiş.

Süper Lig TOTS düşünenler paketi açmak için yarını bekleyebilir.

• 5 tane 80+ la liga pick yaptım 84'ten aşağı atmadı. ilk pickim zaten 96 tots oblak çıktı.

premier ligden sonra fodder da kalmadı coinste, yapamamak üzücü.

yeni başladım diyen arkadaşlar malı mülkü buna yatırsın pişman olmaz.

• diego_222 D kullanıcısına yanıt

Nasıl ya 73 passingi varfb?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RobinvanPersie kullanıcısına yanıt
    2 tane 80+ yaptım birisinde hazard gold geldi, 1 tane premium yaptım boş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diego_222 -- 9 Mayıs 2021; 20:53:21 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

bende bu yasta bakar kor mu oldum diyordum 2 kez kontrol ettim .

2 tanede 30k para vardı onu harcayıp yaptım, fekir geldi.

• RobinvanPersie kullanıcısına yanıt

Aynen kulüp bomboş benim de Zambrotta'da boşalttım EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA  yarın sb ödüllerinden gelenlerle 85x5i yaparım anca çok kötü vermezse, pick ve paketler de güzel veriyor izlediğim kadarıyla. Ben 2 pick yapabildim 1i ter stegen diğeri diego carlos verdi. 1 tane de premium la liga paket yaptım pique geldi.

• fenerliso kullanıcısına yanıt

klüp o kadar boş ki grind yapıp şu görevlerdeki kartları bile yapamıyorum. 15 maçım kaldı wlde sonrası perşembeye kadar offline hesap. perşembe ödülleri satılamaz alıp gelenleri de tekrar yükseltme basacağız mecbur.

• essien faciasindan sonra ea akillanmis

cantona market fiyati ile ayni sbc

• fenerliso kullanıcısına yanıt

He tamam kadro kurma görevlerini biliyorum sbc diyince anlamadım. Teşekkür ederim ilginize ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım EA paket şansını açtı bu hafta, TOTS Rashford, Son, Sallah, Vardy, Kane gelmişti geçen hafta toplam 7 milyona sattım, şimdide varene geldi onuda sattım. Geçen hafta 83 k olan coinsim şu an 9,5 milyon kadromda aşağıdaki gibi, siz olsanız ne alırsınız ?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • Bu dönemde temel-mid ikon kartları ea öldürüyor sanırım. Kadroda 91 Ronaldinho vardı. Bir ay öncesine kadar çok iyi işler yapıyordu. Ceza sahası önünde her plasesi gol oluyordu. Şimdi adam arkasını dönemiyor, 1 metre ileriye pas atamıyor.

WL'ye de 1 aydır girmiyordum, bu hafta gireyim dedim, gündüz oynadım maçları. Daha doğrusu oynayamadım. Ekranda kırmızı uyarı işaretleri, takım kağnı gibi. Maçlara girdim, biraz oynadım çıktım. 6 tane galibiyet almışım. :)) Normalde 17-14 arası gidip gelirdim. (PC) Gece 3'ten sonra oynardım hep.

Bağlantı iyi olduğunda takım kendi kendine oynuyor, top kapıyor. Bağlantı kötü olduğunda güreşir gibi maç yapıyorsun.

Doğru formasyon ve taktiği de bulamadım bir türlü. :-/

Süper lig TOTS ile yeni bir kadro kurarım büyük ihtimal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 9 Mayıs 2021; 23:27:31 >
  • Dj_Gençkan D kullanıcısına yanıt

hesabımda 9.5 olsa asla dalglish ile oynamam oradan başla. zaten oyun 2 aya bitecek cr7, r9, pele'den birini çek forvete, son son adam akıllı forvetle oyna. bende moments dalglish var 26 maç 23 gol 13 asist yapmış şimdiye kadar, prime pele 146 maç 198 gol 96 asistte. defansın iyi zaten. orta sahada makalele değiştirirsin belki. öne baba şart.

hic fifa points aldin mi ?

ve kac senelik hesap bu acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: RobinvanPersie

hesabımda 9.5 olsa asla dalglish ile oynamam oradan başla. zaten oyun 2 aya bitecek cr7, r9, pele'den birini çek forvete, son son adam akıllı forvetle oyna. bende moments dalglish var 26 maç 23 gol 13 asist yapmış şimdiye kadar, prime pele 146 maç 198 gol 96 asistte. defansın iyi zaten. orta sahada makalele değiştirirsin belki. öne baba şart.

Geçen sene pele çıkmıştı ama satılamzdı gayet iyidi bu sene içimde cr7 ve r9 kaldı ikisiden birisini alacağım herhalde orta makalele yerine kimi önerirsiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

hic fifa points aldin mi ?

ve kac senelik hesap bu acaba ?

2017 kasım kuruluş hiç coins alışverişi yapmadımbu güne kadar.

• kirk yilin basi takimi istedigim gibi yaptim

taktigi cok iyi oturttum

11-0 gidiyorum ve daha mac yapamiycam..saka gibi..

ea banimi 9 da acti bi de gmt si varmis..beynim yandi ardi ardina mac yapinca.

coins demedim ki points dedim.fifa points hic aldin mi acaba merak ettim.

• 
Sayfa: önceki 67436744674567466747
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.