Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6635. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.612
Cevap
786
Favori
6.097.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
64. Sırada  bugün en iyi #17
Sayfa: önceki 66336634663566366637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sadece50

Beyler bu sqoopturn yaparken 45 derece dairesel cevirecezmi yoksa sol cubugu direk 45 derecelik aciyla mi itecegiz?

sol analogu 45 derece iteceksin.

• quote:

Orijinalden alıntı: legacy of kain

fut ta bu kadar da sacmalik olmaz diye birsey yok, 17k lik G.ceysısssssssss gelip 2.2mly luk Raffaayel Varaaaane n agzini ortasina sicar bide sifonu ceker gider bakarsin noliyy diye..

rttf varane büyük hayal kırıklığı 5 maç oynadım direkt sattım. gold varaneden farkı yok. oyun yanındaysa ikisi de geçirmiyor adamı işte.

72lik weah içinden geçerek 3 tane gol atınca hemen transfer listesine yolladım.

• Artık son defa mücadele ederek mid or prime ikonunu yapıyorum arkadaşlar. burdan da bu kadar emeğe birşey vermezse çok nadir takılıcam bu oyunda. bu kadar kendimi vermeyeceğim. sizde kimler çıktı merak ediyorum, var mı ronaldo pele maradona alan

• su an ki market fiyatlarindan sonra fifa 21 mbappe ronaldo neymar editiona hos geldiniz

gelen tum rakipler boyle.

• pasha10 P kullanıcısına yanıt

92 figo, 92 garrincha, 89 zambrotta bir de nakata çıktı.

• AwerlawK kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam. Az önce yaptım. Mid ikon kumarındansa en azından ne alacağımı bildiğim bir sbc oldu benim için. EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• Teşekkürler EA :)

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasha10

Artık son defa mücadele ederek mid or prime ikonunu yapıyorum arkadaşlar. burdan da bu kadar emeğe birşey vermezse çok nadir takılıcam bu oyunda. bu kadar kendimi vermeyeceğim. sizde kimler çıktı merak ediyorum, var mı ronaldo pele maradona alan

kendimi çok tuttum dün en son yaptım.

prime sanchez, prime blanc, prime drogba geldi.

orta seviye kadro için hepsi iyi ama üst seviye değiller.

yani anlayacağın facia değildi ama işime de yaramaz. drogbayı seçtim üzerine kadro kurup fantezi yapıcam artık hedefe kasmayı düşünmüyorum.

• Arkadaşlar drop back oynuyorum . Yine kontra atak yiyorum. Anlamadım bu işi. 4 Defans çıkma diyorum. Onundeki iki CDM asla ileri çıkma diyorum. Derinlik 4 buna rağmen deli gibi kontra atak yiyorum. Kontra atak esnasında CDM'leri kesinlikle geriye doğru çekmeme izin vermiyor. İzin verse defansın dengesi bozulmayacak ama seçtirmiyor ve defansın dengesini bozuyor.

• satılık hesabımla ilgili konu açtım. ilgilenen olursa ulaşabilir.

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=148184139
  • Arkadaşlar menüden başlayan aşırı yavaşlık maçlarda oynanmayacak seviyede buton delay var cihazım ps4 slim. Ps4 ten ps5 e geçip de bağlantıda ve menü içi hızda kayda değer bir gelişime var mı lütfen sırf kafayı yememek için ps5 alacağım bu yüzden. Cevaplarınız çok kıymetli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darci kullanıcısına yanıt

Top kaybından sonra press seç

çok fazla customlarla oynama

5-5-5-5 yap

cpı nun kafa karışıyor çok karıştırırsan

• digital90 kullanıcısına yanıt
    Abi bu aksam inanilmaz bir gecikme var suana kadar gordugum en kotu gecikme, menu 3 saniyede gelior.
  • digital90 kullanıcısına yanıt

Normal ps4 kullanıcısıyım. Menü geçişlerinde çok nadir yavaşlık yaşamışımdır. O da muhtemelen serverlara fazlaca yüklenildiği 1-2 gün olmuştur. Sizin makinanızla veya bağlantınız ile ilgili bir sorun olabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17Scorpion -- 7 Mart 2021; 22:40:55 >
  • gününde oynamasan bile toplamda 45 maç hakkin mi var bu squad battle denyo modda ?

• 16-5 giderken 18-11 haftayı bitirdim.kimisi eline kolunu sallayarak 23-25 yaparken kimisi 17 yaparken g.tünden kan aldırıyor oyun.bu sene eşleştirme sisteminden hiçbir şey anlamadım.bağlantı zaten rezalet ekranın yukarısında sarı çizgi eksik olmuyor nerdeyse.gidip amerika asya dublin'e server açacağına şu balkanlara gelip bir tane açmıyorlar.

• 500-600K aralığında önerebileceğiniz bir ikon stoper var midir? Bu fiyat aralığındaki ikon stoperler biraz ağır kalıyor galiba. Yoksa totw Gomez’e mi yöneleyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17Scorpion -- 7 Mart 2021; 23:53:17 >
  • legacy of kain kullanıcısına yanıt

Kod

Yığını:
    Bu nedenle, zamanınızı ve Squad Battles programını akıllıca yönetmeniz gerekir. Örneğin, hafta içi günlerde günde en fazla dört oyun oynayabilirsiniz. Ancak Pazartesi günkü tahsisatı tamamlayamayacak kadar meşgulseniz, sorun değil - onları Salı gününe taşıyabilirsiniz. Oyunlar yalnızca bir tur (hafta içi 24 saat, hafta sonları 8 saat) taşınabilir, bu nedenle buna göre plan yapın

yaw bende diyorum neden ben az puan topluyorum bazi haftalar..bazi gunler heralde 24 saati asirdigim icin oynacagim mac sayisi dusuk kaliyor toplamda..zirvede 130 bin puan yapanlari gorunce hayal gibi geliyor orasi ayri

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

iyi de her rakip guncellemesinde karsina 4 takim cikiyor, nasil tek sayili toplam 45 maç oluyor ki,ben hic 45 i gormemisim.demekki bugune kadar ondan bilmiyorum heralde,en sonda tek rakip mi cikiyor karsina EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA yada 44 mac toplamda..

gerci ilk 100 de en fazla 44 mac oynayan var..entereyşın durum EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 8 Mart 2021; 0:15:28 >

• What if garantili sbc gelmiş ama herkese Pepe çıkıyor , sıkıntı :d
  • elimde oyuncu kalmayınca eksikler için marketten oyuncu çektim 50k harcayıp. sonuç pepe, 55k.

haftada 7-8 kere ceo'sundan çaycısına kadar sövmeden yapamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RobinvanPersie -- 8 Mart 2021; 1:7:52 >
  • 
Sayfa: önceki 66336634663566366637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.