Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6631. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: insane1907 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 11 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.621
Cevap
786
Favori
6.098.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
39. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 66296630663166326633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mid Garrinchayı forvet bölgesine düşünen varsa sakın bulaşmasın.
    Mid Best’ten sonra attan inip eşeğe binmiş gibi oldum. Her şeyi kaçırıyor, fiziken ayakta duramıyor, animasyon yapmışlar heralde top sürüşü de bir garip. Tek iyi yönü pasları ve ortaları. Çizgi oyuncusu olur en fazla. Best ile oynadığım maçtan fazla golüm vardı, Garrincha satılamaz çekince satmıştım. Ne yapacağım bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • POTM Messi:

1 x 84 (1 TOTW)
    1 x 85
    1 x 85 (1 TOTW)
    1 x 86 (1 TOTW)
    1 x 88
    1 x 89

Normal kartını, diğer kartları kullanan pek yokken pahalı bir sbc olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • inonu88 kullanıcısına yanıt

WL den sonra haber ver bize  

• istediginiz kadar skil lbilmeyin,kotu defans yapin vs vs.dogru oyun taktiginizi bulmadan basari zor.

• 20ye yakın fena olmayan paketim 84+ seçimim de var bakalım çıkartabilecek miyim bir şey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 5 Mart 2021; 21:6:49 >
  • RobinvanPersie kullanıcısına yanıt
    Her geçen hafta oynama hevesim daha fazla kaçıyor. 4 hafta önce WL'yi 11 galibiyette, 3 hafta önce 8'de 2 hafta önce 14 yaptım(haftasonu ligi plus var diye), geçen hafta 8 yaptım 15 maç varken sinirden bıraktım. Bu hafta oynayasım bile yok. Kaldı ki yeri geldiğinde uykusuz WL oynayan ben oyunu bırakma derecesine geldim. Sürekli saçma sapan mağlubiyetler alıyorum. 89 Kante 30 cm yanından geçen topu izliyor çıldırmalık.
  • Haki_Tr kullanıcısına yanıt

hocam sen pc de mi oynuyorsun sürekli top 200 de görüyorum isminizi

• Edelion kullanıcısına yanıt

hocam ben de 20 yapıyorum her hafta ama ödüller o kadar berbat ki yaşadığım strese sinire değmiyor artık bugün neler yaşayacağım diye oyuna girmek istemiyorum

• Messi yapılır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

20ye yakın fena olmayan paketim 84+ seçimim de var bakalım çıkartabilecek miyim bir şey

2 gün önce Mbappe çekmiştim şimdi de Mega paketten Neymar geldi satılamaz ama, Sbcye gitcek zaten elimdeki de satılamazdı. : 

84+dan Salah geldi.

Nadir megadan da satılamaz Van Dijk geldi.

20 paketten iyi şeyler aldık ama satılamaz işte aldıklarım  Özel kart alamadım malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 5 Mart 2021; 21:25:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Edelion

Her geçen hafta oynama hevesim daha fazla kaçıyor. 4 hafta önce WL'yi 11 galibiyette, 3 hafta önce 8'de 2 hafta önce 14 yaptım(haftasonu ligi plus var diye), geçen hafta 8 yaptım 15 maç varken sinirden bıraktım. Bu hafta oynayasım bile yok. Kaldı ki yeri geldiğinde uykusuz WL oynayan ben oyunu bırakma derecesine geldim. Sürekli saçma sapan mağlubiyetler alıyorum. 89 Kante 30 cm yanından geçen topu izliyor çıldırmalık.

Valla sıkıldım bende ya, xbox gamepass'e nba 2k21 geliyormuş para vermek istemiyordum iyi oldu orada oyuncu kariyeri yaparım biraz.

• dorukhanilhan kullanıcısına yanıt

95 messinin fiyatını düşürdü sbc. 95 almak daha mantıklı sıkılınca satılabilir.

2 milyon maliyet aşırı fazla şuan 96 messi için.

atıyorum 1 milyonu fodderdan çıkarsan bile 1 milyon ödeyeceksin hiç cazip değil.

messi'nin kendisi bile yapmaz bu sbcyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tony Corleone

hocam sen pc de mi oynuyorsun sürekli top 200 de görüyorum isminizi

evet hocam Xboxdada oynuyorum lakin xbox series x geç almamdan ötürü kadrom pek cazip olmadı orda, elite 3-2 ler geliyor ordada ama bir toty mbabbem yok  

• Arkadaşlar, ps4 gecikmeden dolayı hafta sonu oynamıyorum nefretlik geldi monitör almaya karar verdim, bütçem dahilinde uygun bişey bakıyorum , 1ms fullhd 60hz de sorun yaşarmıyım veya 1ms 75 hz olanlar var fiyatları bana göre kullanan varsa tavsiye edermi
  • RobinvanPersie kullanıcısına yanıt
    Hocam bence kesinlikle ramos toty, bi kullan sonra bana tesekkur edersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: herkezisyan

Arkadaşlar, ps4 gecikmeden dolayı hafta sonu oynamıyorum nefretlik geldi monitör almaya karar verdim, bütçem dahilinde uygun bişey bakıyorum , 1ms fullhd 60hz de sorun yaşarmıyım veya 1ms 75 hz olanlar var fiyatları bana göre kullanan varsa tavsiye edermi

Monitorle alakasi yok bu isin bosuna parani harcama  

Kendim Bravia 102 ekrandan asus a gectim 24 inc. Kamera acisi haric bir artisi yok resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 6 Mart 2021; 0:16:6 >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Hocam sizdeki kaç hz 144 demi fark var acaba ben bu işin içinden çıkamadım fifa19 çok iyiydi ya heryıl ağırlaşırmı binoyun
  • Fifa 17 oynamıştım en son. Bu yıl indirimi görünce aldım oyunu. Pc'de oynuyorum. İlk WL'ye katılım hakkı kazandım Rivalsda ısınarak. WL şuana kadar 21 maç yaptım 11 galibiyet aldım. Sorum ise şu, Maçlar hep 1 galibiyet 1 mağlubiyet şeklinde ilerliyor bende. Bir tuhaflık mı var yoksa Galip geldiğin maçtan sonra gelen rakiplerde ayarlama mı yapıyor Bu ea! 2 mağlubiyet üst üste almadım 2 galibiyette. Çok tuhaf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 6 Mart 2021; 0:51:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_Muallim

WL den sonra haber ver bize  

Bu aksam 5 mac attim 3 unu kazandim ama hepsinde en az 2 golu vardi simdilik iyi gidiyor. Yani cok buyuk butcesi olmayan vs benim gibi asla sbc paket vs islerine girmeyenlerler alabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: wolfbul

Hocam bence kesinlikle ramos toty, bi kullan sonra bana tesekkur edersin.

7 derinlik oynuyorum, hız problemi yaşatır sanki arkaya düşen toplarda? if walker'a geri döneceğim sırf bu yüzden.

• 
Sayfa: önceki 66296630663166326633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.