Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6622. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Rasit82 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
172.638
Cevap
784
Favori
6.098.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 66206621662266236624
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 83+ 25 paketinden iki tane What if kartı çıkarttım. Smalling ve Lees melou.

25 tane 83 verir diyordum. Şaşırttı.

Bu arada 2. What if takımında Mendy de olacak deniliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 28 Şubat 2021; 1:23:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar kimse ps5’ten ps5 versiyonuyla wl oynamıyor ya. hepsi ps4 versiyonuyla oynuyor yayıncıların falan. bunun nedenini bilen var mı? ps5’e geçtim bu hafta da yarın başlayacağım wl’ye.
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Beyler orta saha için nasıl bi takviye yapabilirim. 442 oynuyorum hernandez ve Beckham orta ikili yedekte curtis jones var. Ama orta sahayı güçlendirmek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydnksvl

Beyler orta saha için nasıl bi takviye yapabilirim. 442 oynuyorum hernandez ve Beckham orta ikili yedekte curtis jones var. Ama orta sahayı güçlendirmek istiyorum.

hocam öndeki 6 oyuncu arasında defansı en yüksek olan beckham onunda 70 civarı. zorlanmıyormusun böyle? curtis elit seviyenin hemen altında gelen bir oyuncu gullit-vieira falan yoksa her kadroda oynar sen niye yedekte tutuyorsun?

• RobinvanPersie kullanıcısına yanıt
    Curtis kimya için yedekte sonradan hernandez yerine koyuyorum. Beckham da değişmeli bence ama yerine kimi koyabilirim bilmiyorum. Dediğiniz gibi rakip atak yaparken orta saha oyuncularını seçip geri çekemezsem kesin gol yiyorum.
  • mecekaa kullanıcısına yanıt

Turnuvalar PS4 ve Xbox One versiyonundan yapılıyor bu sene, o yüzden geçmediler. Nextgen sürümde ufak tefek oynanış farklılıkları da var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydnksvl

Curtis kimya için yedekte sonradan hernandez yerine koyuyorum. Beckham da değişmeli bence ama yerine kimi koyabilirim bilmiyorum. Dediğiniz gibi rakip atak yaparken orta saha oyuncularını seçip geri çekemezsem kesin gol yiyorum.

orta saha için:

kante-renato-curtis

3lüden 2sini orta sahaya monte etmelisin.

defans hattında ise:

van dijk yerine if gomez.

• RobinvanPersie kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam kante alayım o zaman. İf gomez denedim pek beğenmedim yerine cannavaro yapmıştım.
  • 200k bütçe ile sağ kanat arıyorum. Arkasında Curtis Jones solunda da Neymar var 4-3-3 düzeni (kimya açısından). Tek opsiyon Salah gibi duruyor, aklıma gelen diğer iki isim ise 7 kimya gold Rashford ve SBC Raphinha. Önerisi olan var mı?
  • 30-0 yapana böyle ödüller çıkmamalı ya ayıp lan EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• 10/5 gidiyordum dün, bugün 17/13'le bitirdik.

2 hafta önce 11'de kalmıştım bugün geldiğim nokta iyi.

tam rüzgarı arkama almışken teknik bir sorun oldu, kazanmak üzere olduğum maçtan çıkmak zorunda kaldım.

bu moralimi biraz bozdu peşpeşe üstüne 2 oyun verdim. yine de 17 yaptık.

haftanın raporu net olarak düşük rating kadrolara yine kaybetmem. 5 iconlu, totyli vs. adam geliyor 30'da rage quit atıyor. 79 sissokolu, 79 adama traoreli, cucurella, reinier, fofana falan kullanan adamlar geliyor 30 dkda 3-0 yapıyor kafayı yersin. kalan 60dk dönmeye çalışıyorum falan 3-1 oluyor, 3-2 oluyor ama dönmüyor ya. bu hafta öne geçtiğim hiçbir maçı vermedim ama geriye düşünce de çeviremedim hiç. oyunun yen dediğini yendim, yenil dediğine yenildim sanki EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• Pazar güne özel kampanya değil, henüz bir “keriz” bulamadığı için fiyatı aşağı çekmekte. 3-4 ay sonra bir espirisi kalmayacak bir oyuna bu denli para istemek...

Bilemiyorum Altan.

• uzaktan şutu 99 olan oyuncular var ama bilin bakalım ne yok ? aaa evet uzaktan şutla gol atmak yok oyunda EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

ceza sahası hemen dışından önün bomboşkan pleaseye de basarak goller mümkün mü ? mümkün ama önün boş kalırsa ve ona rağmen yine de blok yemezsen.

peki uzaktan gol illa bu oyundaki gibi belli bir açı vererek ve plaseye basılarak mı atılıyor ?

yani bir sürü icon var ama oyunun aptal oynanışı yüzünden bu iconlarla oynamak imkansız.

david beckhamın öldürücü ortaları olsun mesela onun kestiği ortaların gol olma ihtimali daha da artsın.

veron abimizle 30 metreden dan dun şut çekebilelim illa aptal aptal açı verip plaseye basarak birbirinin aynısı golleri atmak zorunda kalmayalım.

çok mu zor şöyle bir oyun yapmak ? sürpriz şeyler olsun abi oyunda ben sıkıldım oyunun istediği tarzda gol amaktan gına geldi bana sürekli aynı skiller ceza sahası içine gir vur blok gelsin kaleci kurtarsın ya da gol olsun.

bu hafta 17 de 0 başladım ama elim oyuna gitmiyor bugün kanser olacağımı biliyorum..

• Tony Corleone T kullanıcısına yanıt

Hayır hesabın ücreti ve oyuncuları ile inanın en ufak bir tepkim yok. Ben kimsenin cebindeki paranın bekçisi değilim. İsteyen, istediği şeye istediği kadar para verebilir. Beni ilgilendirmez. İlan açmışsın, satışını oradan yürüt. Bu konuya belli aralıklar ile gelip neden bunu yapıyorsun ? Hem konuda satışın yasak olduğu belirtilmiş, hem de daha önce bu konuya gelip ilanını paylaştığında kendisine bu durum belirtilmiş. Normalde insan kusura bakmayın der veya bunu dahi demiyorsan bile sessiz kalır, uzatmasın durumu değil mi ? Ama bu gelmiş bir de burada “özelden bana sat diye ağlıyordun” gibi basit ve çocukça bir yalan atıyor ortaya. Ben bu oyun moduna degil 1200 TL , 1 TL vermem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17Scorpion -- 28 Şubat 2021; 16:3:49 >
  • 100k coini 30 tlye satan kan emicilere inat. Yan hesap yapın beyler.

Gelişmiş sbcleri yapsanız zaten 150k minimum coins çıkacak(promo veya pahalı bir oyuncu çıkarırsan miktar artar) yavaş yavaş yapsanız 2 saate bitirirsiniz. İnceliklerini merak eden varsa özelden yazsın konuyu kirletmeyelim.

Gidipte bu vakitte ne coins, ne de hesap alınır.

Heralde bu sefer arkadaş ceza puanı almıştır diye düşünüyorum, yöneticiler şikayetimi sonlandırmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RobinvanPersie -- 28 Şubat 2021; 16:24:54 >
  • Kulup ismi Yargi FC olan arkadss burda mi full gold kadro? Helal olsun baska modda kaleme bile gelemezsin yine de ezerek kazandin.

Hata bizde. Momentumu yenecek kapasite yoksa niye kadro kuruyorsun ki oyna Gold Son Werner mis gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 28 Şubat 2021; 16:36:58 >
  • 82x25'ten Mbabu çekmiştim, bugün de bir görevden gelen satılamaz Jumbo Nadir paketi açtım yine Mbabu geldiEA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• 83+ x25 paketi. Geçen takastaki paketler daha OPydi sanki. Drop rate düşürülmüş gibi geldi. Gelenlerle İkon yaptım Mid Van der Sar geldi
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• cb'ye tam kimya if walker mı yoksa 7 kimya reece James(rb) mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tony Corleone T kullanıcısına yanıt

araştırmalarım sonucu sizi %100 haklı buldum.

• 
Sayfa: önceki 66206621662266236624
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.