Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6619. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
172.608
Cevap
786
Favori
6.097.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 66176618661966206621
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha açmadan söylüyorum bu hafta lees-melou yada marcelo çekerim.

future da çöplerin hepsini çektik, burada niye çekmeyelim.

lainez falan tamamda bir insan hem sol bek dalot, hem sağ bek dalotu çeker mi çekti EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Bizim şansımız da buymuş demek 😂
  • Lees ve yuri geldi bana da lessi sattim yuriyi tutuyorum sizce yuri degerlenir mi yoksa suanki fiyatta satayim mi?
  • Paket şansını arttırmışlar herhalde herkese çıkmış bir şeyler
  • Adam sene boyu 1 if almamis maca cikmamis bunlar illa super kart cikaracak. Harbi guzel isim bulmuslar ya Tutarsa hesaaaaaaabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gercekten merak ediyorum her hafta neden 4.macta yenilmek zorundayim. İlla hayvan gibi oynayan bir Alman geliyor.

• 4-2-3-1 için pro bir oyuncunun olabilir önereceğiniz custom taktik var mı acaba
  • Az önce wl'de bir rakip geldi. Fifa 17'den bu yana UT oynuyorum ben böyle bir adam görmedim. Adam o kadar seri pas yapıyor ki bir kere isabetsiz pas yapmadı. Pası atıyor, pası atan adamı direk boş yere kaçıyor. Benimkiler rakibin arkasına geçiyor, boş yere koşmuyor. Adama ne yaptıysam yemedi. Hiçbir şekilde çalım atamadım. Maç boyunca sadece 1 kere tackle kaçırdı. 7-3 yenildim adama. Bu kadar seri pas yaparken oyuncuları nasıl bu kadar seri şekikde pozisyon alıyor? Bir ton taktik ve diziliş denedim bir türlü yapamadım. Bilen biri yardımcı olursa sevinirim.
  • Edelion kullanıcısına yanıt

Senden 2 sn erken oynadığı için öyle sanıyor olabilir misin acaba :)

• Shafter kullanıcısına yanıt
    Cok sinir bozucu. Adamlar sanki wl 1.si gibi oynuyorlar.
  • 4-1-2-1-2'de gerçekten rahat oynamaya başladım.

15'te 10 gidiyorum, kaybettiğim 5 maçta da rakipler çok zayıf kadro ile geldi oyun kadro momentumu verince rakibe direndik ama kazanamadık.

normal gaming momentumun daha fenası net olarak kadro ratingi momentumudur.

70 pace adamlar 90 pace gibi koşuyor. valla gaming momentum yiyip şutlarımın dağa taşa vurmasını tercih ederim, yine bir şekilde atılıyor böyle olsa da. todibo 99 pace gibi oynadı kafayı yedim ya, 90 dk sonunda baktım müdahale sayısı 14/14 adamın ve üstüne hiçbir ara topunu geçirmedi. adam çöp kadrosuyla geldi yendi beni.

• quote:

Orijinalden alıntı: RobinvanPersie

4-1-2-1-2'de gerçekten rahat oynamaya başladım.

15'te 10 gidiyorum, kaybettiğim 5 maçta da rakipler çok zayıf kadro ile geldi oyun kadro momentumu verince rakibe direndik ama kazanamadık.

normal gaming momentumun daha fenası net olarak kadro ratingi momentumudur.

70 pace adamlar 90 pace gibi koşuyor. valla gaming momentum yiyip şutlarımın dağa taşa vurmasını tercih ederim, yine bir şekilde atılıyor böyle olsa da. todibo 99 pace gibi oynadı kafayı yedim ya, 90 dk sonunda baktım müdahale sayısı 14/14 adamın ve üstüne hiçbir ara topunu geçirmedi. adam çöp kadrosuyla geldi yendi beni.

O taktik iyi de. Azıcık kanattan üçgen atmayı bilen veya verkaç yapmayı bilen folloş ediyor. Rakip bekiyle dümdüz top sürse karşılayacak kimse olmaz. Bazı rakipler dümdüz sadece göbekten oynuyor onlara karşı etkilidir illa ki ama oyunu kanatlara açan rakipler folloş eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

O taktik iyi de. Azıcık kanattan üçgen atmayı bilen veya verkaç yapmayı bilen folloş ediyor. Rakip bekiyle dümdüz top sürse karşılayacak kimse olmaz. Bazı rakipler dümdüz sadece göbekten oynuyor onlara karşı etkilidir illa ki ama oyunu kanatlara açan rakipler folloş eder.

Alıntıları Göster

stoper hattım if walker-reece james olduğundan üçgenleri neredeyse yemiyorum artık hiç.

en azından şuanki seviyelerde yemiyorum 15-16 galibiyetten sonra tabi daha zorlu rakiplere karşı ne yaparız bilemem. kanat oyunu oynayanlara zaafiyet yaşamıyorum, sol iç jones, sağ iç potm bruno iyi kapatıyorlar kanat oyuncusu gibi. herkes ezbere oynadığı için ona göre karar veriyorum uzun oynuyorsa bekleri çıkarmıyorum öne birebirde zaten hızlı beklerim. dribling atarak ilerlemeye çalışana önde basarak karşılıyorum bekte. tavernier-robertson var bunlarla kolay oluyor dediklerim ama her oyuncu ile kolay olmayabilir.

• Shafter kullanıcısına yanıt
    Dün bu dediğinizi çok net hissettim oyunda:) 3 pas yapamadım
  • 7-0 başladığım wl de 7-8 duruma geldim bıraktım... Neymar, Mbappe ve en az 1 toty olan kadrolar geldi ne hikmetse üstüste :))))

• Bu kart inanılmaz ötesi olmuş full wl maçı hepsini tek başına taşıyor imkanınız varsa şiddetle öneririm
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • Elimde bu oyuncular var hepsi satılamaz 1 milyon da coins var boş olan yerlere nasıl bir takviye yapabilirim bu kadro ile nasıl bir diziliş oynayabilirim onu da bilmiyorum o konuda da tavsiye alabilirim

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • 83+ 82+ açmayan biraz daha beklesin. Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi MOTM kartları tasarımları kod da yüklenmiş. MOTM Mbappe çok iyi olabilir. Bu gece gelir büyük ihtimal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RobinvanPersie -- 27 Şubat 2021; 17:39:27 >
  • Imkani olan headliners goretzka alsin hem kis guncelleme beklentisi var hem de bugun daha ilk yari bitmeden 2 asist yapti.
  • maxpayne_55 M kullanıcısına yanıt
    4-3-3 e geç Neymarı SLK ,mendy slb sağ açığa raphinha sbc yapabilirsin elinde satılamaz varsa
  • 
Sayfa: önceki 66176618661966206621
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.