Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6528. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MaviAlize Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir - 14 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.633
Cevap
784
Favori
6.098.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
22. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 65266527652865296530
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

teşekkürler.

• 10 Numara kullanıcısına yanıt

Keşşke benim olsa :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shafter kullanıcısına yanıt

Neden olsun? Argüman verin ona göre cevaplayayım. Heves baltalamak için çocukça mesajlar bir dayanak göstermeden fikir belirtmeden.

16 kişi hemen alla örneğin moura alıcak yan hesabımdan zaten piyasası 3.5k 10k hemen al fiyatı. Moura alındı diye mi makina banlanıcak? O zaman her transferinizde makineniz banlanmış olması gerekiyor. Sadece 1. Olan arkadaşın coinini de 100k aktarmanın bir sürü kolay yolu var. Ki hesabında sistemin aykırılığına yönelik sürekli bir al sat durumu olmadığı için banlanması imkansız.

Argüman sunmadan öyle yorum atıyorsunuz ya çıldırıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LostLight -- 23 Ocak 2021; 20:53:16 >
  • ÇakmaLaz61 kullanıcısına yanıt
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Ben su kadroyla oynuyorum baya memnunum acikcasi, 800k tutuyo asagi yukari fiyati. Defansta macera aramaya gerek yok zaten klasik 4lu. Orta ikilide kante pogbayi cok seviyorum harika bi ikili bence cok dengeli. Kanatlara ve forvete de hizli adamlar yerlestirmeye calisiyorum genelde son’un asiri hizli olmasa da ters ayak 5 olmasi da guzel oluyo baya. Son harici 90 ustu hiz zaten. 20 ve uzeri yapan bi oyuncu degilim maksimum 18-19 oluyor genelde 17 civari kaliyor ama kadromdan memnunum.

• LostLight kullanıcısına yanıt

hocam keyifli olur ama kendi adıma konuşayımi iki gün önce coin transferinden coin im silinmiş takip altında olduğum için tek oyuncu bile olsa böyle bir işe girmek istemem

• Bu bridge yaparken iki defa basıyorum bazen oluyor bazen olmuyor. Püf noktası var mı hızlı basmak gibi ya da başka bir şerqdjdjdy. Her defasında yapmıyor çünkü. Ya da L1 r1 sağ analog çubuğunu kaydırarak mı yapıyor herkes bu hareketi merak ettim

• castro ya 2 gundur yuzlerce paketten 1 tane toty cikmadi lol..

adam 150k dan fazla fp harcadi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 23 Ocak 2021; 21:28:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

castro ya 2 gundur yuzlerce paketten 1 tane toty cikmadi lol..

adam 150k dan fazla fp harcadi.

Ben de yan hesaplardan dünden beri aşağı yukarı 120-130 tane paket açtım ama hiçbir şey atmadı. Walkout bile eskiye göre çok az atıyor. Oranlar baya düşmüş.

• https://www.twitch.tv/harryhesketh

Takip eden var mi arkadaşlar? Açık ara en iyi yayıncı bence su an fifa için. Youtube kanalındaki videolari da cok iyi.

Şu an 11 kaleciyle WL oynuyor mesela

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkalen Fosfataz

https://www.twitch.tv/harryhesketh

Takip eden var mi arkadaşlar? Açık ara en iyi yayıncı bence su an fifa için. Youtube kanalındaki videolari da cok iyi.

Şu an 11 kaleciyle WL oynuyor mesela

Harika ben de youtubedan bakıyorum hep bu arkadaşa , çok eğlenceli. Adam 11 kaleciyle bile oynayabiliyor...

• oyun basindan beri hard mode oynuyormusum resmen

ronaldo mbappe neymarla 17-2 gidiyorum.19 macta 65 golu var bu uclunun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

oyun basindan beri hard mode oynuyormusum resmen

ronaldo mbappe neymarla 17-2 gidiyorum.19 macta 65 golu var bu uclunun.

Hocam ben de tam tersine onlarsız daha iyi oynuyorum , psikolojik sanırım
  • Timurcbc T kullanıcısına yanıt

Pogba’yı almayı düşünüyorum. Ancak bir yandan Kante de aklımı çelmiyor değil. Pogba’nin biraz daha fizikli oluşu ve pasının daha iyi olması cezbediyor. Öte yandan hızı soru işareti... Sizin düşünceniz nedir ?

• dorukhanilhan kullanıcısına yanıt

gold wernerle 600 mac yaptiktan sonra su an ki takim ruya gibi geliyor..

--

bi de lozano alayim dedim headliners i 570 ten 750 ye cikti saka gibi.takimima uyan tek sag kanat o..sirada ki maci alirlarsa 1m u gecer diyorlar :( bende de daha 200k kaldi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 24 Ocak 2021; 0:12:9 >
  • arkadaslar duncan ile oynayaniniz varmi ?

ben bu adami almisim ve adamin in game statslari resmen end game.chiellini freezeden de iyi nainggolanRB dende.duncani oynatirsam ekstra 400 k gelir nainggolan yerine.veya chiellini yerine olursa 200 k..

• Monaco maçı çevirdi ve ben yedder 89 oldu haftaya çarşamba. Fiyatı fırlıyor
  • Monaco kazandı Ben Yedder 89 olacak
  • McTominay - Vidic - Tavernier üçlüsünü deneme şansım oldu. Üçü de birbirinden güzel kartlarmış. Tavernier oyunun en iyi sağ beklerinden biri. Vidic taş gibi pası hariç çok iyi. Takaslarını kullanmayan varsa tavsiye ederim. McTominay’de uzun bacaklı ahtapot tarzı CDM olmuş. Blanc’a benziyor, özellikleri de gayet iyi pasları çok iyi. IF Rashford aldım idare ediyor ama para biriktirip CR7 falan alasım var onun yerine.
  • :D üzücü gerçekten ya bı standarti olmalı mesela Almanlarla maç yapıyorum oyunun tepkisi çok iyi turkle eslesiyorum resmen 1 saniye geriden geliyorum 2 maç sonra tam tersi oluyor
  • 5 li defansa karsi su an yapacak bir sey yok resmen

• 
Sayfa: önceki 65266527652865296530
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.