Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6527. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Rasit82 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
172.638
Cevap
784
Favori
6.098.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 65256526652765286529
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PVH

Hocam Suarez görevi arkadaşınla yapılabiliyor mu? Birde Suarez görevi için girilen modda herhangi bir şart var mı? Mesela takım ratingi maksimum 77 falan gibi?

Alıntıları Göster
    arkadasim yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • neco6791 kullanıcısına yanıt
    Hocam senin kadronda zayif zaten bu kadro iconde parlamasi gayet normal
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan1912

Ultimate team deki 1 maç normal santra modundaki kaç dakikaya denk geliyor bilen var mıydı acaba ?

6 dakika olmasi lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hafta sonu ligine kayıt yapmamıştım, şimdi yaptım bu hafta oynatmıyor 5 gün sonra oynayabilirsin diyor. Bunun bir kayıt süresi oluyor mu?

• Herkese sağlıklı günler diliyorum. Dostalarım satılamayan oyuncularım böyle. Köşede duran 850k var . Her hafta wlde 14 yapmakdan bıktım. Lütfen beni yükselticek bir kadro kurmama yardımcı olur musunuz. Saygılarımla

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • Oyundan hücum etmek, savunma yapmaktan daha zor bu sebeple iyi oynayan bir oyuncu maalesef ara pasına kurban gidebiliyor. Gol atmak için yukleniyorsunuz ama dribling ağır oto bloklar o kadar fazla ki şut, pas hepsi bloklanabiliyor. Türkiye şartlarında birde ping sorunuyla inanılmaz sıkıcı, ağır bir oyunla resmen sabrımızı test ediyoruz.

• üç f Ü kullanıcısına yanıt

Cumartesi sabah 10'a kadar kayıt yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: DramaYoLLaRI

Cumartesi sabah 10'a kadar kayıt yapabilirsiniz.

teşekkürler geç kalmışız bu hafta boşa gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇakmaLaz61

Herkese sağlıklı günler diliyorum. Dostalarım satılamayan oyuncularım böyle. Köşede duran 850k var . Her hafta wlde 14 yapmakdan bıktım. Lütfen beni yükselticek bir kadro kurmama yardımcı olur musunuz. Saygılarımla

Takımın 67 kimya. Önce onu 100 yap.

• Arkadaşlar şu kadroya nasıl bi diziliş-oyun planı uygun olur sizce?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • wolfbul W kullanıcısına yanıt

haftalarca bu 11le oynadim ben aga

neymari cikar cogu kisi yüzüne bile bakmaz bu oyuncularin

zambrottayi saymiyorum o daha yeni

ondan önce semedo vardi orada

artik biraz da biz binelim cr7ye EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

bu arada brunonun gold arti winter upgrade alirsa potm karti da en az +1 rating alacaktir

gecen sene de böyle olmustu

• Her hafta aynı senaryo gerçekten sıkıldım bu hafta oynamicam ilk 4 maç herşey güzel sonra 5 maç oyuncu adım atmaktan aciz Allah cümlemize sabır versin
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Hocam kadromun kurulu hali değil bu , sadece bende bulunan satılamayan oyuncuları gösteriyorum
  • Kadrolarınıza şaşkınlık ve hayranlık içinde bakıyorum, nasıl bu kadar geliştirdiniz. Oyunu alalı 3 hafta oldu görevleri de yapmaya çalışıyorum ama paketlerden de birşey çıkmıyor. Var mı tavsiyeleriniz bunlarla oynamak zulüm.

• pasha10 P kullanıcısına yanıt
    Burada hemen hemen herkes Ekimden beri oynuyor. Para yatıran var iyi coin ticareti yapan var çok iyi sonuçlar alıp pakette yüzü gülen var. Normal yani. Zamanla daha iyi olur sizin de
  • ergoken E kullanıcısına yanıt

Bu durum sadece bende olmuyormuş iyi bari:)

• Bu hata wl süresi uzatıldı mı acaba?

• Tabutta Rövaşata kullanıcısına yanıt

Şuan için böyle birşey yok

• Beyler selamlar aklıma bir fikir geldi katılmak isteyen olursa
    Aramızda turnuva yapsak ps4 8 yada 16 kişi kaç kişi toplanırsa katılım ücreti 10k coin versekatılan, birinciye 100k ikinciye 40k üçüncüye de 20k coin versek. Bi gecede bitiririz.

16 kişi olursak kişi başı 10 k katılım ücreti 160k havuzda toplanır eleme usulü rövanşlı eşleşmeler olur kurayla. 1. 100 k alır havuzdan, 2. 35k 3. 15k gibi

• LostLight kullanıcısına yanıt

ardindan tum forum makine ban.ne egleniriz valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 23 Ocak 2021; 19:52:53 >
  • 
Sayfa: önceki 65256526652765286529
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.