Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6523. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
172.638
Cevap
784
Favori
6.098.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 65216522652365246525
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkes messi niye yok diye takılmışta ea kapak yüzünü bir şekilde koyar oraya kurban messi olmuş. Oylamanın belli yüzdesi ve ea çalışanlarının kararı olacak yazıyordu zaten. Oylamadan mbappe çıktığını düşünmüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün 650e aldigim bappe 120k cikti
    Ben size dedim alin diye

• cellisttr kullanıcısına yanıt

Açmayın bekleyin hocam

• bu nasil baldir.12 dk once3 metayi aldim, simdi almaya kalksam + 100 k.

• Mbappe gelmesi sürpriz oldu. Kadroyu kuramadık bekliyoruz hala boşuna bekledik yapacak bir şey yok tersteyiz

• Kasım'ın başından beri kendimi tuttum..EA kazık atmaz umarım.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Mbappe gelmesi sürpriz oldu. Kadroyu kuramadık bekliyoruz hala boşuna bekledik yapacak bir şey yok tersteyiz

Dün sabah ödüllerden önce kuracaktin aga

Artik cok gec

Millet birazdan iyice saldiracak meta kartlara

Herkes bu ani bekliyordu

• Ben de dün öğlen başladım meta kadromu almaya,iyi mi yaptık kötü mü yaptık toty sen sonra görecegiz bakalım
  • Viskimi yudumlayip birazdan milletin birbirini yemesini keyifle takip edecegim

• Xbox önceliğim, playstation da olur. Satılık kadronuz varsa düşünüyorum almayı. TOTY oyunculu, ikon oyunculu ama sağlam ikonlu, veya MBAPPE RONALDO NEYMAR içeren bir kadro alabilirim. Ayrıca gerçekten uygun fiyattan satan varsa, Bambalı potm tabi, o da olur .:)

• Anilatay kullanıcısına yanıt

Toty’dan dolayı serverlara yükleneceğinden bağlantı hataları ile karşılaşmamak içindir.

• egearseven 432K fifa points çekmiş. Hakkı mıdır derseniz evet hakkıdır adam yayında uğraştı etti parayı topladı helal olsun. ha ama ben bu dandik oyuna bu kadar para koymam o kişiden kişiye değişir.

• Mbappe kim cikartirsa hepimize hediye aliyor !!! Hazir olsun ben zaten en sanssizlardanim

• Arseven izlenir bu gece..5m ve 400k point ohhh

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victoriou_S

egearseven 432K fifa points çekmiş. Hakkı mıdır derseniz evet hakkıdır adam yayında uğraştı etti parayı topladı helal olsun. ha ama ben bu dandik oyuna bu kadar para koymam o kişiden kişiye değişir.

adam silah tutmadı bağışları toplarken ve bastı tamamını(topladığı bağışlara kesinti atan yayıncı çokkk). düzgün yayıncı sonuna kadar hakediyor valla.

sağlayacağı içerik zaten fazlasıyla dönecek. dediğin gibi bu oyuna değer mi tartışılır ki kendisi de dedi sanırım böyle.

• Beklenen oldu serverlar coktu girebilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RobinvanPersie

Herkes messi niye yok diye takılmışta ea kapak yüzünü bir şekilde koyar oraya kurban messi olmuş. Oylamanın belli yüzdesi ve ea çalışanlarının kararı olacak yazıyordu zaten. Oylamadan mbappe çıktığını düşünmüyorum.
    Ronaldo ve takimi EA ile anlaşmasini fesih edip Konami ile anlaştigi halde , Messi olmayip ronaldonun olmasi çok sacma geldi bana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • forvetler iki gün paketlerdeymiş, ağır şerefsizlik yaptıkları.1 hafta sonra ancak açarız paketleri.

• Sadece forvetler çıkmış ya kaç gündür bekliyoruz salın işte bütün adamları paketlere
  • Victoriou_S kullanıcısına yanıt
    Ne kadar oluyor karşılığı
  • 
Sayfa: önceki 65216522652365246525
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.