Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

6 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 13 Misafir (5 Mobil) - 10 Masaüstü9 Mobil2 Android
5 sn
132.409
Cevap
577
Favori
4.594.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 dk.
  • Cevaplayan Üyeler 3731
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 646
  • Ortalama Mesaj Aralığı 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 6
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 361
  • Favoriye Eklediklerim 580
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TheCaliph_ (3225 mesaj) WITCHER (2727 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2461 mesaj) Alkalen Fosfataz (2115 mesaj) navarro4 (1655 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60319 mesaj) Mobil (52209 mesaj) Tablet (4344 mesaj) (12 mesaj) Mini (5723 mesaj) Uygulama (7594 mesaj)
  • @
44 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
29. Sırada  bugün en iyi #9
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    2367 Mesaj

Sen o arkadaşa değil şansına teşekkür et bence hocam. Şimdi yaptım, Koke’yi aldım elime.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sessizo6 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2367 Mesaj

260 tan fazla paketle direniyorum ben de  

|
    |
    youngmoney kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    247 Mesaj
    Üzüldüm hocam. Herkese bol şanslar.
    |
    |
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessizo6

Arkadaşlar burada arkadaş pogba çıkarttı diye 84+ oyuncu seçimini yaptım banada Neymar çıktı şansınızı deneyin bence. O arkadaşada teşekkür ederim.

Bende denedim kante çıktı.Lanet işe bak gidip klüpte olan satılamaz oyuncunun aynısı çıktı birde walkout diye sevinmiştim trollüğe bak.

|
    |
  • Binbaşı
    1202 Mesaj
    Ea yine ters kose yapti, tam wl oncesinde baslayinca TOTY, fiyatlarda dusmuyor. Ne zaman takim kurulur bu ortamda acaba.
    |
    |
  • Çavuş
    65 Mesaj

Hadi hayırlısı olsun.. bende cok isterdim pogbayı ama ceke ceke pogbanın yanındaki hollandalı orta sahayı cektik kırmızılardan :)
    |
    |
    by_efendy34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    84 Mesaj
    Totylerin fiyatları bu sene çok yüksek olur.Herkeste onlarca paket ve birikmiş koins var.

• Yüzbaşı
    968 Mesaj

Hayırlı olsun hocam ne demek ya rica ederim :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sessizo6 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    250 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 10kdays

Hepsi Paketler de olacak gibi..

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/0d/f4/92/0df492d94157dc34db91f3b2e8aa81da.png&t=0&width=480&text=1

Ramos, Lewa, Davies galiba.

|
    |
  • Binbaşı
    1181 Mesaj
    Aksam simdi oyunada giremeyiz.. serverlar kesin coker !!

|
    |
  • Yüzbaşı
    250 Mesaj

aynen bu akşam wl oynuyayım demeyin  

|
    |
  • Yarbay
    2059 Mesaj
    Akşam için herkese bol şanslar. Umarım tüm kartlar paketlere gelir. Çok biriktiremedim ama irili ufaklı 50 pakedim var. Ultimate paket veren tüm görevleri tamamladım. Şu +83 ve +86’lık paketleri de saklamıştım. Kesin mavi walkout diye heyecanlanırım ve Şampiyonlar Ligi Koke gelir Bol şanslar tekrardan.

|
    |
  • Yüzbaşı
    925 Mesaj

Son güncelleme hakkında;

Ben Fifa 20'den 21'e geçerken zerre sıkıntı yaşamadım. Div 2 ile başladım. 1.650-1.850 arası puanla ne lig çıktım ne lig düştüm. Div 1 için kendimi hiç kasmadım.Kendi seviyemin biraz üstü biraz altı takıldım durdum. WL'de öyle 20 galibiyet alıp bırakıyordum. Gece uykumdan asla feragat edip de bu oyun için uykumu heba etmedim. Yani etsem biliyorum ki 23 yaparım.

Bu son güncelleme ile 20 maç yaptım. 12-15 arası mağlubiyet aldım. Hemde öyle böyle mağlubiyetler değil. Anlamadım Div4'e düştüm düşücem zor kurtarıyorum.

Bir güncelleme komple oyunu nasıl değiştirebilir.

Çok skill yapan birisi değilim yerinde yapıyorum ama adamlar oyuna bir şey ekliyor ona alışıyorsun sonra diyor ki ben onu kaldırdım. Haydi sil baştan yeni bir şey bul.

Bu kez yeni bir şey geliştiriyorsun bir güncelleme daha geliyor ben bunu da kaldırdım. Yani ortası yok kaldırdım.

Neyse gelelim asıl konuya;

Güncelleme de çok net hakimiyet ben de değilmiş hissi yaşıyorum. Aynı bağlantı ile oynuyorum ama pingim nedense yükseldi.

Oyun başından beri Dns 1.1.1.1 48 ping gündüz olmasına rağmen sağ analog ile oyuncu geçişlerim nerdeyse kusursuzdu. Şimdi mümkün değil. Bir oyuncuya geçene kadar rakip içimden geçiyor.

En kötüsü oyunu ben kontrol ediyormuşum hissi vermiyor. Ne yapmalıyım bilemedim. Bu tür sorun yaşayan var mı merak ettiğim için yazdım.

İyi forumlar hayırlı cumalar

• Yüzbaşı
    925 Mesaj

Akşam snipe ile kurun derim. Paketlerden binlerce Neymar, Mbappe, Ronaldo çıkacak. Bu haftadan sonra Mart ayına kadar daha düşmez market.

• Yarbay
    27712 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 19karabulut07

Akşam snipe ile kurun derim. Paketlerden binlerce Neymar, Mbappe, Ronaldo çıkacak. Bu haftadan sonra Mart ayına kadar daha düşmez market.

Toty cikan kartin Goldu cikmaz. Ancak millet toty almak icin elindekileri satabilir.

Keske Pazar aksami kursaydik ters kose olduk valla.

|
    |
  • Yüzbaşı
    292 Mesaj

Hocam bende de öyle. 48 ping gösteriyor ama güncellemeden öncekş 48 ping ile şimdikinin arasjnda dağlar kadar fark var. Kesinlikle oynanmıyor. 2-0 öne geçtiğim maçların çoğunu kaybettim, ilk yarı top alamayan, döndüremeyen adam ikinci yarı sanki dünya şampiyonu gibi oynuyor.
    |
    |
    19karabulut07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1181 Mesaj

Ne yazik ki hem script hemde momentum ondeysen karsi takima geciyor. O yuzden ilk golu yedigim an cok mutluyum. Rezillik cidden !! Oyunda ne iyi olan iyi nede kotu olan kotu. Neredeyse kimse emegiyle kazanamiyor. Karsima 4 tane sol bekle oynayan takim geliyor bana 5 atip gidiyor. Oyun futbol mantigindan o kadar uzaklasti ki artik tam bir corba. Cok dusunmeyip keyif almaya calisin diyecegim ancak o da olmuyor. Ne diyim iste aksam onlarca kisi toty icin bekliyor. Bakalim kim neler acacak merakla bekliyorum !!!

|
    |
    Edelion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1181 Mesaj
    Toty kartlari cekecek arkadaslari simdiden tebrik ediyorum. 82-83 kartlari gecemedigimden sizlerle mutlu olacagiz insallah ... bol sans herkese

• Yüzbaşı
    407 Mesaj

gelecek aradım konuştum ea ile bi mbappiş verecekler sana pazartesi sende 

|
    |
    berkolo88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    407 Mesaj

ben hiç paket biriktirmiyorum geleni açıyorum ne çıkarsa toti moti olsun diye beklentiye girmiyorum oynuyorum geçiyorum  

|
    |
    berkolo88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Ko Cuce
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.