Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6507. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: john ciga , Salihamcalarinamerabade Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü2 Mobil
5 sn
172.630
Cevap
784
Favori
6.098.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
29. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 65056506650765086509
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Mbappenin fiyati gecen sene
    1 gün sonra toty cikti
    Totyden 1 gün önce takimi kurmaya calisin
    Loading ekrani gelecektir herhalde
    6 ocak toty cikti gecen sene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Messi 299 olmuş. Bakalım nereye kadar düşecek. Çok seviyorum ancak veron harici düzgün bağlayamıyorum orta saha ile. Oynayanlar memnun mu ? Aslında almayı istiyorumda belki toty günü olabilir. https://www.futbin.com/21/player/541/lionel-messi

• Bu hafta ilk kez WL’ye girdim. 28 maçta 11 galibiyet aldım. Div 4 oyuncusuyum. İyi mi kötü mü bilemedim. Hem çok stresli hem de çok güzeldi ama. 2 maçı penaltılarda kaybettim. 1 tane maçı da son saniye de attığım golle kazandım. Ve saçma sapan bir goldü. Genelde rakipler benden iyiydi. Kadrom bu şekilde. Önerisi ola varsa memnuniyetle dinlerim. Yedekten flaschback Robben giriyor.
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whatisthematrixneo -- 18 Ocak 2021; 10:51:35 >

• Ben Yedder’in totw kartı ile oynayan veya karşılaşan oldu mu ? Aguero’nun sarı kartı yerine düşünüyorum. Klasik 4-4-2’deyim Mbappe ( sarı kart ) ve Ben Yedder ( totw ) düşünüyorum.
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17Scorpion -- 18 Ocak 2021; 11:6:24 >
  • lig sbc'leri için fiyat/paket oranını gösteren tablo var mı?geçen sene paylaşılıyordu.

• 17Scorpion kullanıcısına yanıt

Ben yedder muhtesem bir kart. Hatta metalarin metasi !!! Bazen oyle seyler yapiyorki ne ronaldo da ne messi de var. Ozellikle skill yapanlar icin cok keyifli bir kart. Bu kartida gercekten iyi. Karsima gelince iki kere nefes alip oyle basliyorum. 87lik headlinersi konusmak bile istemiyorum. Tam bir canavar EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• berkolo88 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. 87’ye coins yetmez:) ama sizin yorumunuz ile bunu alırım. Aguero’dan daha iyi olacağını düşünüyordum ben de.

• Totyler bu hafta sonu mu çıkacak ?

Ben de Martial diyorum.
    Takimda Benzema headliners, Lewandowski, Ben Yedder var.
    Martialdan aldığım verimi hiç birinden alamadim.
  • macrinius M kullanıcısına yanıt

Martial konusunda hak veriyorum. Cok enterasan bir oyuncu o ratinge gore cok iyi isler yapiyor. EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA  Ayrica benzema headliners bende cok merak ediyorum. Pace dusuk olsada eminimki inanilmaz isler yapiyordur. Onun yanina hizli bir forvetle mesela mbappe ile iyi bir hucum hatti olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: PureHD

Herkes TOTY bekliyor. Kimisi fiyatlar düşsün diye kimisi TOTY leri kadrosuna eklemek için. Şöyle sayılarla bir örnek vereyim 10 kişide mbappe var mesela. TOTY öncesi satıyorlar fiyatları düşücek diye ya da yeni kartlara geçeyim diye. 8 i fiyatların düşmesini bekliyor 2 si TOTY eklemeye çalışıyor takıma diyelim. Sonra TOTY çıkıyor. Ve TOTY kartları beklenilenden pahalı oluyor. TOTY eklemeye çalışan 2 kişinin sadece 1 i alabiliyor TOTY leri diğeri panikle sattığı mbappesini geri almaya çalışıyor. Diğer bütçesi olmayan 8 kişi de fiyatlar düşücek diye satmıştı kartlarını. Hani paketlerden çıkıcak fiyatı düşecek muhabbeti. Peki sattığınız mbappe toty alırsa paketlerden çıkmayacağı için 850k ya sattığın mbappeni gidip geri 1 milyondan almak zorunda kalacaksın. WL yaklaşıyor oyunu oynamak için mbappe alman lazım. Peki hangi durumda oluyor market. TOTY öncesi 10 kişi satarken nasıl düşüyorsa TOTY döneminde 9 kişi de geri almaya çalışıyor yakın bir yükseliş oluyor.

Bir şeyi herkes yapıyorsa karlı değil artık bu oyunda. Herkes paket biriktiriyor. Herkes elinde coinsle oyuncu almak için bekliyor. Meta oyuncularda fiyatı elinde coins tutan değil elinde kartı tutan belirliyor. Senin oyunu oynamak için oyuncu alman lazım. Ama adamın oyuncu alması lazım değil çünkü mbappesi var. Ondan dolayı yükseliş trendine de girebilir. Öyle gidip 2-3 milyonluk kadronuz varsa panikle satmayın zor toplarsınız sonra geri takımınızı. He 10-15 milyonluk takımın vardır TOTY alıcam falan dersin onların satması tabii ki mantıklı ama kalanları bence zarar edecek.

E borsa gibi bu iş böyle ea bunu futboldan öte bir ticari ürüne döner dönüştürdü.

Paket dropları çok düşük olur.Şansa çıkabilir ama çok büyük şansa bağlı.En iyi f/p ye göre kadro totty haftası kurulur wlden sonra.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Benzema da çok iyi hocam. Gerçekteki gibi yerden köşeye çok güzel vuruyor. Ama bence en ayırt edici özelliği kafa vuruşları. Çok iyi vuruyor.

Ben fakir oyuncuyum :) Mbappe falan anca paketten çıkarsa olur. Yoksa hayal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

Mesut Özil flasback sbc si gelirse oyunu alırım ancak.
    Geçen sene geldi bu sene gelmez muhtemelen.

• Yeni İkon takasi ögeleri ne zaman gelir?
    Takimda tek ikon Nesta var. Gelse de bir ikonum daha olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydnksvl

Oyun kimi isterse o kazanıyor. Takmıyorum artık. Momentum bariz belli olunca bırakıyorum oyunu zaten yenemeyeceğim boşa strese gerek yok.
    Geçiş aralarından sonra oyunda abuk ve saçma şeyler oluyor özellikle galibiyet seriniz varsa gold2 de ardından gold1 ve elite geçişlerde.

• Yan hesaplar hazirlandi, ana hesapta 150 paket var ve TOTY bekleniyor. Guzel coins kasariz insallah. TOTY'den tek beklentim bu. 3-4 milyon kasabilsek tadindan yenmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: ekmelburak

fifa 20 nin cirosu 1 milyar dolar diye haber okudum geçen hafta. yazı ile; bir milyar dolar.

Geçen sene çok etkinlik oldu pandemi nedeni ile 1 milyar fifa 19 daydı muhtemelen daha fazladır.

İşte böyle talep olunda pay2win den çıkamıyor oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: RobinvanPersie

2K Sports yürekli olup futbol işine girse ciddi rekabet gelse keşke. Adamlar NBA konusunda tekel oldular, EA'in NBA'sine kimse bakmıyor bile artık. Futbol oyunu çıkarsalar Konami'den daha fazla zorlayacağına eminim.

2K Sports'un bağlı olduğu şirket Take-Two'da Gta, Mafia, Borderlands, Max Payne vs vs. bir sürü oyun var.

Nasıl bir para döndürüyorlar anlamak için söylüyorum. EA kadar neredeyse güçlü bir grup.

Futbol basket gibi değil NBA gibi tek düzenden ibaret değil dünya kupası Avrupa turnuvaları yerel ligler ve kupaları hepsi ayrı ayrı lisanslama durumu var.

Bu sebepten futbola atlamak büyük kumar olur ea Birde hep tekel antlaşmalar yapıyor.Peste misal saçma sapan girişimi ile juve bayern vs gibi takımlarla kapsamlı antlaşma yapıyor keyfi kaçıyor oyunun.

Aslında yerel bir durum olsa lisans hakkı her firmaya satılabilse müşteri odaklı olsa ama yok işte.

Uzun yıllar ucl ve uel fifaya geçsin diye bekledik ama o potansiyeli kullanmıyor bile sadece görüntü heba oluyor herşey.

• Yan hesap hazirlama amacin nedir? Ne gibi bir avantaji olur?
  • FUTtan sonra EA arayi ciddi sekilde acti malesef, bir daha kimse bunlari yakalayamaz.
    Oyun icindeki kumar yasaklanmali önce.

• 
Sayfa: önceki 65056506650765086509
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.