Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6503. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (2 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil
5 sn
172.507
Cevap
785
Favori
6.094.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 65016502650365046505
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün oynadığım maçtan örnek verip içimi döktükten sonra kazanma taktiğini anlatıcam. Dün oynadığım maçta Virgil ile Gnabry tam 6 kez hava topuna çıktı ve benim Virgil'im 1 kere bile mücadeleyi kazanamadığı gibi Gnabry karşısında yıkıldı. Az önce yaptığım maçta ise dakika 80 ve kanattan atağa çıkıyorum oda ne Virgil arkadan gelip maneye yetişip muhtemel golü engelliyor. Madem böyle bendeki Virgil neden bu kasar koşamıyor? Kazanma taktiğine gelicek olursak; Yemeden içmeden kadronuza ikon alın. Bu zaöan kadar 3-4 ikonu olupta momentumu üzerine alıp saçma sapan bir şekilde goller atıp kazanamayan rakip görmedim üstüne üstlük ikona dokunmadığım halde aynı maçta 2 penaltı verdi hakem. Takımınıza 3-4 ikon ya da headliner ve freeze karması yaparsanız kesinlikle momentumu alıp genellikle rakibin içinden geçiyorsunuz. 93 pası olan bruyne 2 metre önüne pas atamıyor, %99 pozisyonda santraforlarım boş kaleue topu dışarı vuruyor. En son para yatırıp full ikon kadro kurucam ama oyunun zevkini kaçırmak istemiyorum.

• turkopol kullanıcısına yanıt
    Yediğim goller hep biebirinin kopyası, topa kayıyorum rakip düşmüyor benim ikinci adam kaydığım stıperime takılıp düşüyor ya da kaleciyi açıyorum stoperim ya kalrciye takılıp düşüyor ya da 2 stoper birvirine takılıp düşüyor ve gol yiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rasit82

Brunoyu şu an yapmak akıl kârı iş değil. Yani sen ciddi söylüyorsan bilmiyorum. Ama insanların günahına girme. En azından toty beklenir. Yapıcak varsa daha ucuza gelir ama satılmaz bir kart için bu kadar oyuncu gömülmez bu adama. Uzaya çıkarmaz herhalde bu adam bizi.
    Aga ne günahı girmes ne saçmalıyon bruno yapılabilecek en iyi orta saha oyunda , ronaldo renato hepsiyle kimyalanıyo ayrıca.
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Hafta ici Zhahavi vermisti en iyi eleman olarak.
    Bruno POTM icin güzel fodder cikti. Persembe ödüller sonrasi her seyi basarim buna. 300-400kya getirebilirim belki karti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dorukhanilhan kullanıcısına yanıt
    50 tane kartı var, headliners belki upgrade alabilir. 2 galibiyeti var simdiden hadi 4. Maçı liverpool belki orda patlar. Bu adamın toty kartıda çıkar. Gidin yapın çok istiyorsanız. Coin aktara aktara yaptığınız için sorun yok sizin için. Şu vakitte gidip Potm bruno yapmal akıl kârı iş değil benim görüşüm. Ayrıca saçmalama falan muhabbetlerine girme tanımam etmem seni düzgün konuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasit82 -- 17 Ocak 2021; 7:43:27 >
  • Rasit82 kullanıcısına yanıt
    Boş yapma birader hadi işine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rasit82

50 tane kartı var, headliners belki upgrade alabilir. 2 galibiyeti var simdiden hadi 4. Maçı liverpool belki orda patlar. Bu adamın toty kartıda çıkar. Gidin yapın çok istiyorsanız. Coin aktara aktara yaptığınız için sorun yok sizin için. Şu vakitte gidip Potm bruno yapmal akıl kârı iş değil benim görüşüm. Ayrıca saçmalama falan muhabbetlerine girme tanımam etmem seni düzgün konuş.

Okuduklarini algilama konusunda sikintilarin mi var senin birader?

Sana kim burada git bu karti 1.1 milyona yap dedi

Sirf 10 tane 86+ untrade oyuncuyla bile fiyatini ciddi sekilde düsürürsün

Sen daha sbc yapmanin temel yöntemlerini bilmiyorsan, niye ve neye göre millete ters cevaplar veriyorsun?

Bayiliyorum su kafaya yahu

Sbc fodder nedir neye yarar git bunu bir arastir bir zahmet

Sonra da bana bu karttan daha iyi bir kart göster tas catlasa 600-700kya alabildigin

Cr7, rashford ve renatoya link veren

Eger bir potm daha almazsa bu kart seni cok rahat tots dönemìne kadar tasir

Totysi oyun sonuna kadar 2-3 milyonun üstünde olacaktir her zaman

Gecen seneki de bruyne toty fiyatina bakip karsilastirabilirsin

O karti alabilmen imkansiz

Headliner karti da keza öyle

Bu potm kartini ama cok rahat untrade oyuncularla 500kya yapabilirsin ya da daha ucuza

Benim icin öyle mesela 500kya simdi hemen yaparim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neco6791 -- 17 Ocak 2021; 8:37:29 >

• neco6791 kullanıcısına yanıt
    Yapın o zaman niye bu kadar hırs yaptınız. Akraba mısınız? Sabahın 6 sında ikiniz birden yazıyorsunuz. Yoksa yine mi çift hesap 😀. Ben görüş belirttim kardeşim. 700 binlik kartları var. 1 milyon 200 bin adam oraya vereceğime gider headliners alırım yine en kötü o fiyata satarım. Kimseye ters cevap verdigimiz yok sizin gibi yok aga yok saçmalama gibi kelimelerle cümle kurduğumuz yok. Hadi ikinizede iyi oyunlar.
  • dorukhanilhan kullanıcısına yanıt
    Sana da bu yakışırdı zaten 👍👍
  • Günaydın herkese, dün gece serverlar biraz daha iyi gibiydi. Bakalım şimdi gereceğim. Ne halde göreceğiz !! EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• Rasit82 kullanıcısına yanıt

Sen cidden okuduklarini anlamiyorsun

Tartismayi baslatan sensin sonra da laf yiyince aglayip aradan cikmaya da calisan sensin

Neyse birader böyle bos beles seylerle ugrasacak halim yok

• Fransa ligi aralik ayinin oyuncusu gelecek mi gelecekse kim gelir elimde baya bi fodder var degecek biri gelirse ona saklicam yoksa Cannavaro yapmayi dusunuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfbul

Fransa ligi aralik ayinin oyuncusu gelecek mi gelecekse kim gelir elimde baya bi fodder var degecek biri gelirse ona saklicam yoksa Cannavaro yapmayi dusunuyorum.

%99 volland olacak gibi duruyor

Isine pek yaramaz gibi

• Dun higuain sbcsi yaptim !!! Kesinlikle yapmayin derim. Degil oyuna sonradan sokmak ilk 11 de dahil rezil birsey. Moralim bozuldu. Keske kart harcamasaydim buna !!! Uzak durun higuain sbc den

• Oyuna bu yıl geç başladım yılbaşında basladim doğal olarak kadrom küçük bütçeli meta kartlardan oluşuyor,wl de karşıma masallah mbappe siz kantesiz ronaldosuz takım gelmiyor bu nasıl bir match sistemi anlamak güç...
  • Resmen 2 sn gecikme var oyunda şu an.

• Shafter kullanıcısına yanıt

Serverlar cok kotu !!! Bende 2 galibiyetimi alsam birakacagim...EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• Tüm kadroyu satarsam yaklaşık 1.5m para oluyor. Satılamaz oyuncularımla idarelik oynarım. Tecrübeli arkadaşlara soruyorum bu toty döneminde 1.5m coins ile ne yapabilirim düzgün bir kadro kurulur mu?. Sizce macera aramalı mıyım?

• JabbaWockeeZ kullanıcısına yanıt

Selamlar, aslinda alacaginiz futbolculara gore degisir. Her zamanki gibi meta ve yuksek ratingli kartlar mesela mbappe neymar ronaldo dusecekleri rakam yarisi olmayacaktir. Yinede iyi bir dusme egilimine gireceklerdir. Almayi istediginiz futbolculari not alin. Takiminizi kurun. Sonra bugunku fiyatlarini yazin. Buna gore elinizdeki parayla toty cikis oncesi iyice marketi bekleyin hemende almayin bir gorun. Zaten cikmadian 1-2 gun oncesi panik satislar baslayip sonrasinda 1-2 gun daha devam edecektir. Herkes evde ve oyun cok ciddi talep goruyor. inanilmaz seviyede fifa pointslerle kartlar aciliyor. Bu sene cok daha enterasan fiyatlar gorebiliriz. Yani 300klik messi 150 olur mu EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA bilemem ama cidden bende cok merak ediyorum.

• McTominay yapılır mı? Gold Sissoko var elimde. Satılamaz Gold Bruno ile yan yana oynuyorlar. +3 alırsa çok iyi kart olur gibime geliyor ama Manchester'ın Liverpool'u yenebilme ihtimali şüpheli.

• 
Sayfa: önceki 65016502650365046505
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.